Prohlášení odpovědnosti lékařů při očkování

Moje kamarádka přeložila a s prosbou o uveřejnění mi zaslala toto Prohlášení odpovědnosti. Lze to předložit lékaři ještě před tím, než vpraví do těla vašeho dítěte vakcínu.


Prohlášení odpovědnosti

Já, MUDr. ………………………………………………………

………………………………………………………

(Jméno a příjmení, označení odbornosti, adresa)

tímto prohlašuji dne ……………., vůči jasně vyjádřeným obavám rodičů dítěte

…………………………………………………………………

(Jméno a příjmení)

že podávaná očkovací látka je zcela bezpečná pro život a zdraví očkovaného a nemůže zapříčinit žádné přímé a nepřímé poškození a následná onemocnění (jako např.: ochrnutí, mozková poškození, vývojové poruchy, slepotu, poškození jater, záněty ledvin, cukrovku atd.).

V okamžiku plánovaného očkování byl/a očkovaný/á zcela zdráv/a, o čemž jsem se přesvědčil/a důkladným vyšetřením. Zaručuji, že dítě před očkováním nemělo žádné příznaky záchvatů, neurologických poruch nebo alergií, a ani v rodině nejsou známá žádná neurologická onemocnění.

Dále zajišťuji, že toto očkování chrání před příslušnou nemocí po dobu … let.

Pokud by nemoc/i, proti které/kterým se očkuje, přece jen v průběhu této doby propukla/y, nebo z toho později vznikla jiná fyzická nebo psychická poškození, jak bylo výše uvedeno, převezmu dobrovolně a bez předchozího soudního procesu plně odpovědnost za vzniklá poškození a doprovodné náklady za lékařskou diagnózu a léčbu, náklady na ošetřování včetně ušlého zisku rodinných příslušníků a psychickou i fyzickou podporu.

To znamená: dobrovolně se zavazuji, že ponesu plnou zodpovědnost za všechny škody, následná poškození a náklady, které bude rodina požadovat, které vzniknou v rámci doprovodných okolností v souvislosti s očkováním proti ………………………….

Mohu zaručit: má Hippokratova přísaha a norimberský kodex nejsou v rozporu s doporučením tohoto očkování.

Rodinu jsem co možná nejpřesněji informoval/a o složení očkovací látky, všech možných vedlejších účincích a předal/a jsem příbalové informace, které patří k této očkovací látce. Doba pro poskytnutí těchto informací trvala:

Jsem informován/a o běžných předepsaných deklarovaných údajích výrobce:

Znám např. tyto studie:

  • Statistics and Medicine 2011: Zpráva o 300 SID´s případech, která vypočítala 16násobně zvýšené riziko SID při 4násobném očkování. Dvojnásobné riziko pro 2 taková kombinovaná očkování.
  • Lancet 2/1998: Wakefield – kombinovaná očkování: Statistiky o enormně narůstající Ileální lymfoidní dysplazii doplněné o vývojovou retardaci / autismus dětí
  • zprávy Cochran Collaboration;
  • Vím, že neexistuje žádná pravdivá schvalovací studie kontrolovaná placebem o očkovacích látkách
  • Vím, že všechny očkovací látky obsahují Aluminium, např. očkovací látka proti Hepatitidě B – cca 250 μg – přičemž už 5 μg/kg představuje bezpečnostní hranici;
  • Vím o obsahu cizorodých bílkovin, DNA, adjuvantů a konzervačních látek, popř. o všech obsažených látkách v očkovací látce;
  • Vím o vědecky doložené účinnosti / míře odezvy a všech hlášených procentuálně možných vedlejších účincích a následných poškozeních – příčinných a shodných (např. mozku a imunitního systému) a podrobně jsem to vysvětlil/a.

Mohu vyloučit, že jsou v této očkovací látce obsaženy lidské / zvířecí komponenty, proteiny nebo DNA, které by poškozovaly mou víru / náboženské přesvědčení.

Mohu vyloučit, že šířím jednostranný, jinými určený, koupený, předpojatý a zdraví ohrožující názor a s čistým svědomím mohu zaručit významný užitek ochrany dítěte a neškodnost tohoto očkování.

Jsem si vědom/a toho, že v opačném případě mi to může přinést důsledky podle trestního práva v souvislosti s úmyslným klamáním a ublížením na zdraví s možnými těžkými následky, nátlakem, vážným poškozením zdraví, poskytováním jednostranných a chybných informací, podezřením z korupce atd.

……………………………………………..

Podpis a razítko (Jméno, příjmení, odbornost)

Místo:…………………………… Datum:…………………………..

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

17
Komentujte

avatar
6 Comment threads
11 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
tomáš marnýKikaLeaJankaterezkaterkaLekno Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Lekno
Host
Lekno

parada, skvela vec proti tej kriminalnej zumpe v bielych plastoch (ktori si svoje deti nevakcinuju).
..ale aj tak, po podpisani a pichnuti, je uz neskoro ….

Hukota
Host
Hukota

Strašná blbost. Stačí jeden bod k nesouhlasu a zkrátka to nikdo ODŮVODNĚNĚ nepodepíše. Navíc tam jsou věci úplně mimo mísu, jako záruka konkrétní délky účinků očkování. Každý ví, že délka protilátkové imunity je statistický údaj vztažený ke skupině a nikoliv k jednotlivci u kterého případ od případu efekt imunizace vůbec nemusí nastat. (Non-respondenti na očkování.) To je zase bublina o ničem…..

Lekno
Host
Lekno

„že délka protilátkové imunity je statistický údaj“
nazabudni, ze aj dovera v ucinkujucu vakcinaciu je vyhradne podvrhnuty „statisticky udaj“!

lucihipi
Host

Zrovna dnes mi doktorka na 3leté preventivní prohlídce mého syna oznámila, že u ní byla „kontrola“ a že má z neočkování mého syna problémy, že jsem v její evidenci jediná maminka co nechce naočkovat dítě, takže budu muset podepsat Záznam o odmítnutí poskytnutí zdravotních služeb (revers) u nezletiletého pacienta. Že se musí chránit, takže mne nahlásila orgánu sociálně právní ochrany. Tak jí budu muset dát podepsat výše uvedené Prohlášení odpovědnosti …

Jirka
Host
Jirka

Moje dcera nenechala očkovat svoji dcerušku (dnes je jí 2,5 roku, je až neskutečně zdravá i podle její pediatričky) a předložila jí tzv Negativní revers. Zkouším to překopírovat: Negativní revers Dítě: Datum narození: Rodné číslo: Zákonní zástupci: Trvalé bydliště: Pediatr: My, níže podepsaní zákonní zástupci, nedáváme tímto od dnešního dne informovaný souhlas s aplikací vakcín naší dceři proti následujícím onemocněním: • tetanus, záškrt, černý kašel, přenosná dětská obrna, haemophilus influenzae typu B, hepatitida typu B (Infanrix Hexa, Hexacima, příp. Pediacel). • spalničky, zarděnky, příušnice (MMR Priorix). O očkování dětí se do našeho dnešního rozhodnutí aktivně zajímáme již 3 roky (studium… Číst vice »

lucihipi
Host

Skvělý, děkuji moc Jirko, okopírovala jsem si a předložím dětské lékařce!

Jirka
Host
Jirka

Rádo se stalo 🙂

Lekno
Host
Lekno

Zdravie ma navyssiu cenu. S kriminalnikmi v bielych plastoch musime bojovat.
Je prilis vela dezorientovanych, cerstvy priklad reakcii na poskytnute informacie: https://www.emimino.cz/diskuse/prispevek/?postId=45508693
Tu Vedoslav v komentaroch vysvetluje : https://tadesco.cz/stat-odskodni-deti-za-ujmu-po-ockovani-navrhuje-ministr-zdravotnictvi/

ivan
Host
Lekno
Host
Lekno

Za porusenie GDPR ich podla smernice EU musime nahlasovat: „Nová legislatíva EÚ však teraz vystavuje hrozbe likvidačných sankcií samotných lekárov. Úrad na ochranu osobných údajov im za porušenie zákona môže dať pokutu až do výšky 20 miliónov eur.“

terezkaterka
Host
terezkaterka

Pekná a správna vec. Takýto papier Ti však žiadny doktor nepodpíše a očkovanie je na Slovensku zatiaľ povinné ( nie stopercentne ) takže je to k ničomu.

tomáš marný
Admin

Milá terezkaterka,
pokud jste to nevyzkoušela, tak zde o tomto tématu nediskutujte. Poradil jsem to více matkám, právě na Slovensku a byly úspěšné. Mimo jiné dnes s GDPR je to ještě jednodušší…..
tm

Janka
Host
Janka

Ale lekari nemusia nahlasovať menovite neockovane deti. Staci,ze nahlasia,ze maju neockovanych. A takto si splnia svoju povinnosť voči RUVZ.

KikaLea
Host
KikaLea

Áno očkovanie na SR je povinné. Ale take represe ako v ČR na Slovensku nemáme. Moja sestra celou „procedurou“ prešla. ŠZÚ, atd……..Vysledok? Zaplatila pokutu 20Eur za neočkovanie a je pokoj A synovec chodil do štátnych jasiel od 15 mesiacov. Teraz ma 4roky, je školkar a podľa riaditelky co si robi statistiku chorobnosti je najzdravsi!!!!!! Teraz postupuje sestra „proceduru“ s neterou. Tiez chodi do jasiel od 15 mes. Netreba sa bat aj ked vsetci okolo delaj BUBUBU,ze pokuta bude 500 a viac Eur 🙂

tomáš marný
Admin

Milá kika,
i kdyby zaplatila zločincům 500 EURO, je to pro zdraví dítěte ta nejmenší cena, kterou může člověk zaplatit…..
tm

KikaLea
Host
KikaLea

A ešte takú malú pikošku. Mám kamošku pediatričku,ktora atestovala z pediatrie v roku 2017!!! Bola na konfere v Prahe a nejak sme sa dostali k teme očkovania. Ja sa jej pytam,ci nema ona sama problem ockovat 2mes. dieta Hexavak.,ktora obs. 820ug hlin. soli. Ked podla FDA je norma pri parenteralnom podani max 5ug/kg. A ak beriem ze 2 mes. dieta ma prezeniem 6 kil. 5×6 je 30ug na den a vo vakcine je 820ug….cize 27x viac ako povolena norma? No mali ste vidiet ten vyraz:) Hned otazka na mna, ze odkial to mam. Ja ze pribalovy letak. A odpoved: „Ty… Číst vice »

tomáš marný
Admin

Milá kika,
ještě jednou. Nemohu si odpustit následující poznámku. Je to vyrobený biorobot s totálně vymytým mozkem, kterému je jedno, jestli dítě zabije, nebo mu ublíží. Když nečte složení vakcíny a látky které jsou v něm obsaženy a dává je bez přečtení druhým a z nevědomosti ubližuje druhým, tak je to podle mně(promiň mi nyní ten dovětek) absolutně nebezpečný primitiv, který si myslí, že má titul a sežral moudrost celého světa. Je to nový „zabiják“ mezi bílou mafií a nepřitel národa…..
tm
p.s. a klidně to dej té kreatůře nevzdělané přečíst…..