Projev prezidenta Zemana, který jste neměli slyšet

Při převzetí symbolického klíče od obce Lidice pronesl prezident Zeman krátký, ale velmi jasný projev. Média se o něm pro jistotu nezmínila. Projev z 27.5.

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

4 Komentáře zapnuto "Projev prezidenta Zemana, který jste neměli slyšet"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš

Tiež nemáte vedieť toto…
Dr. Jozef Tiso – knaz prezident – pravda ktora sa nehovori – Slobodny vysielac 12.12.2013
https://www.youtube.com/watch?v=Ug9Os1c2tRQ

jirik
Host
jirik

Londýn a Brusel už naplno vyjednávají o odchodu Velké Británie z EU. V případě, že bude britská vláda trvat na přísných podmínkách odchodu (tzv. hard brexit) a opuštění společného trhu, přijde unijní rozpočet o desítky miliard eur. Zbylé bohatší země EU ho ale odmítají navýšit. Ty méně bohaté – včetně Česka – nechtějí na druhou stranu přijít o velké peníze z tzv. kohezních fondů. Praze hrozí, že přijde až o sto miliard korun v unijních příspěvcích.
http://vool.cz/Qmncp

jirik
Host
jirik

Poslanecká sněmovna právě schválila svou novelu stavebního zákona, která nic neřeší, ale bere lidem právo účastnit se svými spolky povolování staveb. Občané toto demokratické právo, zaručené Ústavou, mezinárodními dohodami ČR i programovým prohlášením vlády, měli a dobře využívali plných dvacet pět let
http://outsidermedia.cz/ano-a-cssd-s-podporou-ods-podrazily-pred-volbami-obcany-vladni-koalice-porusila-jasny-zavazek-a-nezabranila-nejvetsimu-skrtu-obcanskych-prav-po-roce-1989/

jirik
Host
jirik
Majitelé legálně držených zbraní možná dostanou právo zasáhnout v případě potřeby k zajištění bezpečnosti Česka. Předpokládá to poslanecký návrh novely ústavního zákona o bezpečnosti, který dnes schválila ústavní většinou Sněmovna. Předloha nyní zamíří k posouzení do Senátu, v němž budou pro její přijetí nutné hlasy nejméně tří pětin přítomných členů horní komory. Motivem pro sepsání novely byla i změna evropské směrnice, která zpřísňuje držení zbraní. Podle mnohých poslanců ji ale nezvrátí. Pro přijetí zbraňové novely hlasovalo 139 ze 168 přítomných členů dolní komory. Proti jich bylo devět. Cílem novely, jak píšou autoři z řad ČSSD, ANO, KSČM a ODS ve… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!