Proměny Země – září 2018: extrémní počasí, planetární změny, bolidy

Uplynulý měsíc byl divokou jízdou pro spoustu obyvatel Země. Od USA přes Evropu, Indii, Čínu a Afriku byly hlavním faktorem ohromné a náhlé přívaly deště, které na mnoha místech spláchly půdu, domy i lidi. Společně s tím obdrželo mnoho oblastí neobvykle brzkou sněhovou nadílku (případně velmi pozdní, pokud šlo o jižní polokouli). Nezapomínejme, že většina září spadá ještě do letního období. Jak Severní Amerika, východní Evropa, střední Asie, tak i Australasie zaznamenaly značné sněhové srážky.

 

Hurikán Florence patřil v září k nejsilnějším, když udeřil do jihovýchodního pobřeží USA, zabil 17 lidí a shodil obrovské množství deště, zatímco 3 tajfuny řádily v severozápadním Pacifiku a způsobily rozsáhlé škody v Hong Kongu, Japonsku a na Filipínách. Tajfun Jebi, který pustošil Japonsko, byl nejsilnější bouří za poslední čtvrtstoletí. Ke konci měsíce došlo k zemětřesení o síle M7.5 v Indonézii, kde byl zdevastován ostrov Sulawesi následnou vlnou tsunami. Počet obětí je v této chvíli přes 2000, přičemž úřady se obávají, že by toto číslo mohlo během pokračujících záchranných prací narůst na trojnásobek.

Stejně jako všechny předchozí měsíce posledních let, bylo i září poznamenáno mnohonásobnými erupcemi sopek, velkými požáry a stále přibývajícími pozorováními meteorů a bolidů. Shrnuto, naše planeta se stále chvěje neutuchající silou. Teď není ten správný čas dívat se stranou!

zddroj: 9

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6
Komentujte

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
normanCZKDraconjirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Odborníci Národního toxikologického programu (NTP) v USA zjistili, že u krysích samců, kteří byli vystaveni působení radiového záření, používaného ve smartphonech s podporou sítí 2G a 3G, vznikly rakovinové nádory na srdci, v mozku a v nadledvinkách. Uvádí se to v tiskové zprávě MedicalXpress.

Během výzkumu byly myši a krysy umístěny ve speciálních boxech, v nichž byla zvířata vystavena působení radiofrekvencí po dobu dvou let nebo většinu jejich života. Ozařování trvalo kolem devíti hodin denně, přičemž 10minutové působení se střídalo s 10minutovou přestávkou.
https://cz.sputniknews.com/svet/201811028386562-smartphony-nebezpeci-zdravi/

jirik
Host
jirik

Děti mladší 18 let, které tráví denně u obrazovek chytrých telefonů, televize a dalších zařízení více než hodinu, si mohou způsobit psychické problémy, zjistili američtí vědci. Výsledky výzkumu jsou zveřejněny v časopise Preventive Medicine Reports. Vědci analyzovali výsledky národního průzkumu rodičů o zdraví dětí v roce 2016. Byli dotazováni na přítomnost problémů v chování dítěte, jeho emocionální stav a vývoj, a také na to, kolik času tráví děti u obrazovek. V důsledku toho odborníci zjistili, že už jen jedna hodina denně vede ke zhoršení psychického stavu dítěte, a to zejména k poklesu zvědavosti, sebeovládání, emoční stability a také ke zvýšení… Číst vice »

Dracon
Host
Dracon

Umělé, umělé a ještě jednou umělé a manipulované počasí pomocí chemtrails a klimatických zbraní.
Je to do očí bijící, ale každý rozebírá příznaky a ne příčiny.
Stačí se podívat na aneroidní barometry a neustále extrémně vysoký tlak při dešti a zataženém nebi, kdy má být logicky přirozeně nízký.

Dracon
Host
Dracon

Také tektonické zbraně na skalární bázi nemusí vůbec zahálet a umělá zemětřesení jimi produkovaná rovněž ne

CZK
Host
CZK

K tomu článku – mám pocit, že k tomu „posunu“ musí dojít na základě vnějšího podnětu. Lidé jsou ovládáni vibracemi, které jsou v našem světě ještě uměle snižovány. Držím všem palce!

norman
Host

Rozhovor o geoinžinieringu v španielskej televízii

https://youtu.be/dbFsQgXl0ZE?t=746