Proroctví Irlmayera, o kterém jsem v minulosti psal se naplňuje. „Připravte se na 3. světovou válku s Ruskem ve velmi blízké budoucnosti“

…..zítra dám znovu opakování Irlmayera o jeho předpovědích. Sibyla měla také pravdu. Všechno pro zopakování dám na tadesco.cz během krátké doby….

11:54

Jenom sluníčkáři a lidé méně duševně zámožní popřípadě s amputovaným mozkem nechtějí vidět, kam vše směřuje. Nikoho nechci urazit, ale je to přesně tak…..

tm

Konference americké armády: „Připravte se na 3. světovou válku s Ruskem ve velmi blízké budoucnosti“

Generálové z USA a NATO řekli novinářům na tiskovou konferenci, že by se měli připravit na „3. světovou válku s Ruskem“ ve velmi blízké budoucnosti.

NATO a američané posílili své vojenské síly na ruských hranicích, instalují proti-balistické střely a vybavení a zařízení ve snaze vyprovokovat jadernou válku s Ruskem. Jako odezvu, nasadil ruský prezident Vladimir Putin protiletadlové raketové systémy okolo Moskvy, aby ochránil svou zemi před masivními útoky.

 

Vzdušný obranný systém The S-400 Triumph je schopný sestřelovat letadla a střely vyslané Američany a NATO a má rozpětí 400km.

Dailymail.co.uk píše:

Obranné oddělení informací a masové komunikace řeklo Interfaxu: „Bojové jednotky s raketovými systémy země-vzduch, které spadají pod moskevský region vzdušných sil připravili nový S-400 Triumph, což je vzdušný obranný systém, a byli povoláni do služby pro protivzdušnou obranu Moskvy a hlavního industriálního regionu Rusku.

Hlavní požadavek protiletadlových jednotek je vzdušná obrana a ochrana – armády, průmyslu a energetického vybavení, stejně jako ozbrojených armádních jednotek a dopravních komunikací – před leteckými útoky.

The S-400 byl vytvořen jak ochranný mechanismus proti leteckým náletům, uvádí RT.

Americké tanky a ozbrojená vozidla začali přijíždět do Polska, což je nyní největší americká obrana v Evropě pro další desítky let, uvádí BBC.

Vojáci přesunou své vybavení do Pobaltí, jako součást jejich cesty, kterou nařídila Obamova administravy, jako součást ruské intervence na Ukrajině.

Tyto cesty budou trvat devět měsíců, než se jednotky prostřídají, ale ať už to bude jakkoliv, zůstanou pod Trumpovou vládou, k vidění.

Donaldem Trumpem nově zvolený ministr obrany James Mattis, bude muset čelit různým otázkám při jeho potvrzení v Senátu, kam se má dostavit ve čtvrtek.

 

Je široce uznávaný v oblasti obrany a zahraniční politiky a očekává se, že snadno vyhraje toto hlasování od Senátního výboru pro ozbrojené služby.

Zdroj: wire.com

Zdroj: (1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6
Komentujte

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
ditV.A.MJanJohanPavelmarmaris Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Řecko: Proroctví Eldera Paisiose řeckého patriarchy z hory Athos
http://www.suenee.cz/recko-proroctvi-eldera-paisiose-reckeho-patriarchy-z-hory-athos/

Ivo Wiesner věřil v poslání českého národa a jeho přesvědčení o vedoucí roli nás středoevropanů /Čechů, Moravanů, Slezanů, ale i Slováků/ v blízké budoucnosti se vine jako zlatá nit celým jeho dílem. Kniha Národ v lénu bohů se snaží ukázat spojení mezi dneškem a dávnou historií, které dnešnímu člověku v chvatu /řízeném úmyslném chvatu/ tohoto světa uniká. Čtěte prosím a nechte na sebe to čtené působit.
http://www.suenee.cz/narod-v-lenu-bohu-2-dil/

marmaris
Host
marmaris

Tohle je víc jak týden stará zpráva. Od té doby se události zase pohnuly. Jak že je to s těmi duševně nemajetnými lidmi? 😀 😀

Pavel
Host
Pavel

Vlak dějin vezoucí historii ale i budoucnost a především přítomnost opět nabral rychlost.Bestie vztekle přikládá do kotle a šlape na pedál.
Jen je otázka kdo bude stát u páky vyhybky jestli tentokrát přehodí a bude třebas vše jinak než v minulosti??!!
Nebo udržbář „lidstvo“ zapoměl onu tu výhybku namazat a ona zarezla??
Vše v brzké době poznáme!!

JanJohan
Host
JanJohan

…a všecno může být ještě jinak

V.A.M
Host
V.A.M

Velice se mi libi lidova Slovenska pisnicka: „Ceresnicky, ceresnicky, ceresne – vy jste sa mi rozsypaly na ceste!“ Svatopluk mel tri syny, ktere si dal k sobe povolat. Pote kazdemu z nich dal do ruky svazek prutu a naridil kazdemu jednomu z nich jijich vlastni svazek zlomit. Ani jednomu z jeho synu se svazek nepodaril zlomit. Natoz Svatopluk odebral svazky svym synum. Z kazdeho jednoho svazku vyndal jeden prut. Pote kazdy jeho syn dostal do ruky ze svazku – jediny prut. Synove meli narizeno zlomit jeden samotny prut. Vysledek. Samotny prut se dal velice dobre zlomit. Prevzato z „A treasury… Číst vice »

dit
Host
dit

Zdravím
Dovolím si vložit link
http://g.cz/dva-dukazy-ze-evropa-historicky-konc