Prostějovská VÝZVA PRO VŠECHNY OBČANY ČESKÉ REPUBLIKY!

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

24 Komentáře zapnuto "Prostějovská VÝZVA PRO VŠECHNY OBČANY ČESKÉ REPUBLIKY!"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Liběna
Host
Liběna
Pavel
Host
Pavel
Pan Hnízdil by měl držet hubu a krok. On byl jeden z těch doktorů, kteří dělali mediální nátlak na pana prezidenta Klause, když nechtěl podepsat Lisabonskou smlouvu. Tu smlouvu, která ujmula národním státům sdruženým v EU jejich práva. A vytvořila podmínky k nátlaku na jednotlivé vlády ve věci přijímání migrantů, ve věci „odzbrojení“ lidu, a v dalších. Takže pan Hnízdil, kterého ve svém článku pan Vejmola jmenuje je ten poslední, který by nám měl radit a něco říkat. Pokud by tenkrát česká inteligence a tzv. pražská kavárna pana prezidenta podpořila a on by nepodepsal LS, kdo ví, třeba by Irové… Číst vice »
Maroš
Host
Maroš

Sionistov ovládajúcich médiá a dezinformovanie verejnosti je možné chytiť za gule Zákonom o štátnych médiách a štátnej mediálnej službe – v zmysle štatútu verejných, a tým pádom – trestnoprávne zodpovedných MEDIÁLNYCH činiteľov, vrátane ochrany investigatívcov zákonom!!!
TOTO JE POLITIKUM!

Vojta
Host
Vojta

U nás ve Zlíně se to v noci začíná taky černat,vidívám hloučky negrů a jiných přičmoudlíků,mluvících zvláštní řečí. Před pár lety tady člověk ani nevěděl,jak vypadá negr.
V Brně v noci-hrůza a děs-ta černá špína včetně cigošů vylízá,negrů je tam plno,…..vlastizrádná protektorátní židovláda sem ty negry tajně přesouvá,dokonce jsou prý tajně přesouváni dodávkami zločinecké organizace PČR (to jsou ty s černými skly) a je jim poskytována ochrana těmito zločinci,podpory 21500 Kč na jednoho kusa negra,bydlení zadarmo,zdravotnictví zadarmo!!
Kam až to necháme dojít!? Židovláda nám lže drze do očí,…dávno měli stát všichni její členové čelem ke zdi!!

pavel berger
Host
pavel berger
Hej Slované , přestaňte být Čechy, Moravany a Slováky , ale vzbuďte se a přihlaste se k naším předkům Slovanům !!! To je jediná cesta jak z toho marastu ven. Jen slované mohou rozhodovat o osudu Slovanů. Ti kteří tak nečiní jsou zrádci našich tradic a zaprodanci germanů a anglosasů ! Po celé zemi vznikají slovanské občiny,jako reakce na zlo, které je na nás slovanech pácháno po tisíciletí. Hej Slované vzbuďte se !!! Zapojte se do slovanských občin na svém území ! Založte občiny tak kde ještě nejsou !!! Občiny na základě Slovanských a Arijských véd. Kdo nezná historii nemá… Číst vice »
Petra
Host
Petra

Hej Slovane, přidávám se. NEJDU k volbám! Už nechci jít ani doprava ani doleva. Chci si žít po svým v souladu s přírodou, bez příkazů EU. https://www.youtube.com/watch?v=72X7SvYBsDc

Petra
Host
Petra

http://necenzurovane.net/mk/mk7.html ….Neposlušnost je projevem svobody, poslušní zůstanou otroky

Hezota
Host
Hezota
Z principu věci je nejprve nutné odmítnout účast v těchto „akcích“ proti lidem naplánovaných velice schopnými a zkušenými skupinami osob. A toto odmítnutí rozhodně nemá formu nějaké volby ve volbách. Každá volba ve volbách je v principu souhlas. Souhlas se systémem, který je obsazen ze všech stran. A pokud SPD zatím nefunguje mainstreamově, tak až to bude nutné, fungovat bude. Tomu totiž žádný jednotlivec v SPD nezabrání – i kdyby opravdu moc chtěl! Bylo by to pro každého jednotlivce příliš nebezpečné tomu vlivu vzdorovat. A to je velmi důležité pochopit, což autor této Výzvy bohužel nechápe. NEJÍT VŮBEC K VOLBÁM… Číst vice »
Maroš
Host
Maroš

Hezota – na parlamentné voľby si potom ušijú rovnaký zákon ako na voľby do obecného zastupiteľstva – ak by tam nešiel voliť nikto, tak sa za starostu môže zvoliť čo len jediný človek – sám za seba!

Pokiaľ neuchopíme 80% židmi prelezené verejnoprávne médiá – tak na nás majú nový kúsok – priamu demokraciu = priamo pomocou 90% zblbnutých gójimských oviec rovno do parlamentu! Stačí si prelúskať kandidátku strán, ktoré propagujú priamu demokraciu – každý druhý je tam jewruško! A staronoví chartistickí rezidenti – ktorí čakajú na príležitosť – namiesto dôchodku poslanecké platy!

Kateřina Kulhánková
Host
Kateřina Kulhánková

Krásný článek, i když zrovna pana Okamuru bych nevyzdvihovala… Hnutí Cesta odpovědné společnosti nabízí cestu – nejen z EU a změnu přístupu nejen v otázce migrantů…

pavel berger
Host
pavel berger

Naprosto souhlasím s Hezotou. Nejít k volbám je rozhodnutí správné. Vždyť kdyby volby něco změnily , až dávno by byly zrušené. Je to jen podpora života v METRIXU. A kdo chce v něm žít a byt jeho otrokem a poslušnou ovečkou, tedy být Ovčanem , tak ať si dá hlas komu chce. Ve výsledku je to jedno jak se ta či ona strana nazývá a nebo co slibuje.
Občané ví jak se zachovat .
pavel

Dalibor Kotán
Host

Dotaz: Proč se nedají vytisknout články z Vašich str. příkazem CTRL+P, při jeho použití se písmena řadí pod sebe a vznikne jednopísmenový sloupec, dlouhý třeba 75 stran?
Děkuji.

tereza
Admin

Dalibore, nejsem schopna vám odpovědět, sama nevím. 🙂 Zkuste text článku nejdříve zkopírovat např. do Wordu a pak vytisknout.

jirik
Host
jirik

Chtělo by to vyzkoušet i na jiném webu jestli problém přetrvává; mě tato stránka ctrl+p na linuxu funguje, pokud by nevadilo, že by stránka byla uložena ve formě obrázku doporučuji nainstalovat prohlížeč vivaldi – je multiplatformní a v dolní liště je malý fotoaparátek, který stránku uloží ve formátu png nebo jpg https://vivaldi.com/download/

jirik
Host
jirik
Vozím Araby. Pravidelně z pražské Florence. Řidič, osmapadesát let, se přestal bát a zavolal nám http://www.svetkolemnas.info/novinky/domaci/5732-vozim-araby-prazska-florenc-ridic-prestal-bat Jeho poslední dva roky práce jsou ovšem protkány něčím úplně novým. Střetem s arabskou kulturou. Arabové, kteří prý do Prahy jezdí pravidelně, se také pravidelně vrací do Německa. „Jeden pán mi říkal, že v případě, že jsou už žadatelé o azyl v Německu, mají vlastně volný pohyb a mohou, kam chtějí. Přesně tito lidé, alespoň si to myslím, potkávám a vozím. Jeli s námi na sever už mnohokrát. Chtěl bych říct, že hlavně chování muže k ženám je strašné,“ pokračuje pan Vladimír. Ten zároveň… Číst vice »
Pavel
Host
Pavel
Nikoli – nejít k volbám je to samé jako k nim jít a dát hlas vítězným stranám. Volební neúčast je jen posílí. Příklad – například při účasti cca 55 procent voličů = 3.300.000 hlasů obdržela ČSSD nějakých 28 procent – cca 900 tisíc hlasů, ANO s 19 procenty – 630 tisíc voličských hlasů, KSČM cca 11 procent – 360 tisíc hlasů, atd. celkem do zhruba oněch 3.300.000 hlasů. Nyní počítejte se mnou – hlasy voličů se přelijí od ČSSD k ANO, KSČM dostane zhruba stejně, TOP 09 a KDU-ČSL budou rádi každá za 180 tisíc , což je v jejich… Číst vice »
jirik
Host
jirik

zatím co jsem poslouchal nějaké debaty, nikdo tam neřekl, že prosadí snížení koeficientu do sněmovny z 5 na 3 procenta, zrušení přepočtových koeficientů, které jsou stanoveny u každého kandidáta (zajímavé zdůvodnění těch koeficientů bylo, že lidi nekoukají po celém lístku, ale pouze na vršek a ti dole zapsaní, že jsou znevýhodněni – no byl zajímavý blábol jak odůvodnit koeficienty), volby v jeden den, do jedné obálky až 4 volební lístky, pokud na každém bude označen alespoň jeden kandidát. Zajímavě to vysvětloval Okamura jak jsou tříděny hlasy těch stran, které se nedostanou do sněmovny
http://tadesco.cz/migranti-cr-jde-tuheho/#comments
viz Rozhovor s…. Tomiem Okamurou

pavel berger
Host
pavel berger

Pavle ,ať počítáte jak počítáte , nic nezměníte . Vše je dopředu rozhodnuto a je jedno která partaj vyhraje. Ale čeho se účastníte je jen divadlo pro plebs a u toho já být nemusím ,ale pokud si myslíte, že něco ovlivníte, tak určitě do toho divadla běžte. Má to jednu výhodu – je to zadarmo.
pavel

Sys
Host
Ten, kdo nejde k volbám zůstane v zaběhnutém systému až po uši. Systém si ho najde. Protože straničtí skalní příznivci spořádaně k volbám půjdou. Zase dostanou do rukou moc Top, čssd, kdučsl a ano. Ten, kdo k volbám sice půjde, ale vhodí hlas malé straně, která se do parlamentu nemá šanci dostat, ve své podstatě volí výše jmenované profláknuté strany (ty strany, které ve vládě nechce), protože hlasy malých (propadlých) stran se převádějí na strany vítězné, a to tak, že nejvíce převedených hlasů dostane strana vítězná, druhá dostane o něco méně a tak dále. Takže nejít k volbám a nebo… Číst vice »
Petra
Host
Petra

Vždyť je to přelejvání moci zleva doprava. Používají na nás psychologické hry v domnění, že po volbách bude líp a lidi v naději věří, že už se to opravdu změní. Nezmění! Dokud obyčejný lidi nevezmou spravedlnost do svých rukou, tak se to NIKDY nezmění. …navrhuji tohle http://www.simonak.eu/index.php?stranka=pages/h_k/5_23.htm …nebo tohle: http://svobodnenoviny.eu/vyzenme-ty-zmrdy/ … nebo tohle: http://czechfreepress.cz/vase-free-zona/zprava-z-uspesneho-uskutecneni-slovanskeho-snemu-obcin-2017-na-valassku.html

Petra
Host
Petra
pavel
Host
pavel

nic jste nepochopil. Všechno je jinak.

Fotografka
Host
Fotografka

Ůčastí ve volbách lze jistě alespoň něco změnit v zaběhnutém stylu politiky. Příkladem může být současná politika Polska. Kašle na to, co si EU o nich myslí a jedou v otázce uprchlíků podle svého uvážení. Jistě jim ke změně názoru pomohl i atentát na jejich vládu u Smolenska, kde se po pádu letadla západní vyšetřovatelé snažili vše hodit na Rusko. Starořecký filozof Platon řekl, že netečnost občanů k volbám a tomu, co jim provádějí politici zaviní, že jim pak vládnou zlí lidé.

pavel berger
Host
pavel berger
Fotografko, a co by se dělo, kdy k volbám nešel nikdo ???? Postavím se do pozice proroka. Politika jako taková by musela skončit. Nikdo by současným GAUNERUM již nedal mandát k našemu zotročování. Co by pak nastalo ? Lidé by se mohli vrátit k tomu co nám bylo ukradeno – svobodu. Jakou svobodu ? Svobodu ve smyslu Slovanských a Arijských Véd. To co vzniklo a fungovala po mnoho tisíc let. Slovanská kultura , Kopské právo, Državvy a Občiny. To co je nám vlastní ,co je zakodováno v naších s buňkách , jen si na to nemůžeme vzpomenout. Jsme Slované a… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!