Protesty ve Francii se rozrůstají. Má se stávkovat. Dokonce i generální stávka je ve hře. Živě z Francie

AKTUALIZACE 15:22…..když se Francouzi rozlobí, tak jsou hodně zlí. Mají toho prostě už „pokrk“….

12:54

Po rozhovoru s několika lidmi, kteří bydlí ve Francii, je skutečně situace až přespříliš napjatá a to co se odehrává, nazvali všichni tři nezávisle na sobě, že je to teprve ZAHŘÍVACÍ KOLO. Jak já neustále říkám, bude teprve pořádný tobogán a „borčus“, sami frantíci to tak nazvali…..

Máme se tedy na co těšit. No tak potom, dobrý den. V Německu to má začít 01.12.2018

Nosí na sobě žluté vesty s nadpisy, které nejsou milé vůči vládě a hlavně vůči MAKARONOVI. Jeden nadpis na zádech protestujícího zněl:

MAKRONE, JEDINÁ DŮCHODKYNĚ VE FRANCII, KTERÁ TĚ MOŽNÁ MILUJE JE TVOJE ŽENA

 

Ptám se Vás, už víte jak je možné svrhnout jakoukoliv vládu bez stávek a protestů????

Je to tak jednoduché a přitom geniální…..ještě dodávám…..

Diskutovat můžete níže…..

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

15 komentářů

 1. p.nerr napsal:

  Mily tm,
  uz se to tu zminovalo nekolikrat… jde to velmi jednoduse 🙂
  Prestat podporovat system s obcanskou neposlusnosti!

  • Ctenar napsal:

   Jo proč ne, kdo z Vás přestane platit daně? Kdo se ke mě přidá? Cože?,že se to nesmí?že by byl z toho problém? …Aha…, a je po revoluci…budeme si své tyrany tedy sponzorovat dál…

   • tomáš marný napsal:

    Milý čtenáři a milý p.nerr,
    je to jednodušší než cokoliv jiného. Psal jsem o tom na Osudu, napíši to teda i dnes. Protože jsem to publikoval i na nějakých německých webech, konečně se toho chytil někdo moudrý. Byl o tom přeložený film na stránkách tadesca před pár dny. Vše má v Německu začít 01.12.2018. Tichá revoluce. Jak se dělá. Jednodušší než jednoduché. Když národ vidí, jaká „velká voda se valí z jihu“, je nejlépe koupit si zásoby na 14 dní, koupit si pohonné hmoty od 01.12. nejít do práce a zůstat 14 dní doma. Vzít si dovolenou, být nemocen či raději vyhozen z práce. Tímto se systém a hlavně nepohodlní politici položí.
    Proč chodit na demonstrace, proč převracet auta a podpalovat je jako ve Francii a ničit majetek????? KDyby lidé přemýšleli, dávno by vše řešili tímto způsobem. Dnes jsou k tomu (zatím ještě) možnosti. Internet. Zde se mohou všichni domluvit. V Německu odhalili sílu této možnosti a začínají jednat. Uvidíme…..
    tm

    • fohat napsal:

     před lety jsem tu četl o kamionech,narvaných zbrusu novými DM,jak rajtují po německých dálnicích..A EURO je v Reichu stále..A v zaprdlém kráteru je sazbička pro fetáky,nemakačenky 2.500kaček bez DPH.No neberte to… https://rutube.ru/video/9dd2d735d8472e3ebee53cd2860be8b4/

     • dastin napsal:

      Fasouni jsou zbabelci, zil jsem tam 30 let a mam take po babicce nemecke obcanstvi, vim o cem pisu, zakon, predpis a pres to vlak nejede…….. jsou zbabeli.

    • MUDrland Wenca napsal:

     Tohle tvrdím už několik let, akorát mne už omrzelo to donekonečna psát, protože všichni jsou předposraní. Tuto taktiku zvolili před lety Řekové. Protože státní aparát má má zákony pro všechny situace, pod pohrůžkou paragrafy obviňující z protistátní činnosti, podařilo se mu nahnat lidi do práce. Jinak by stát zkolaboval. Pokud se to ale udělá chytře, nemoc, výpověď, tak to lze ustát. Dovolenou vám v takové situaci totiž nikdo nedá.
     Všechny demonstrace někdo řídí a jsou za nimi cizí zájmy. Pokud se vyjímečně jedná o spontánní akce obyvatelstva, největší blbostí je nechat se registrovat represívními složkami účastí na demonstracích a ničení majetku je projevem naprosté idiocie. Pak účastníky čeká několik let policejního vyšetřování, buzerace, soudních tahanic a placení způsobených škod i s tučnými úroky.

     Nejpříjemněji se demonstruje s drinkem a doutníkem v ruce doma v teple.

    • Marian napsal:

     Tomasi, ked sa prestane doma kurit, ked nestiahnes zachod, nebudes mat doma cim kurit, tak doma vydrzis max tri dni. Dobrovolne a potom co? Ja byvam na dedine v rodinnom dome, mam vlastnu vodu, aj krb aj petrolejku, ale co v panelaku?
     Ja ale davno hovorim, vypnut elektriku na tri dni, to by bola zabava. Aj i phone by sa ti vybil 🙂

 2. viki napsal:

  Docela je to síla, ale to už vypadá na to, že Frantíkům došla trpělivost…My ji máme až až…:).:(

  • pavel blaheta napsal:

   Viki u nás nejde ani tak o trpělivost, té máme opravdu hodně, ale spíše o to, že většina lidí je spokojená s tím co má. A spokojení občané se nebouří ani nejezdí do Prahy na demonstrace apod.

 3. mariankosmac napsal:

  Protesty ve Francii sú vcelku bežná vec, Francúzov to proste baví, nič tak nového sa nedeje. A nikto asi zvrhnutý nebude. O tom ľudia z ulíc či náměstí nerozhodujú.

 4. Sysi napsal:

  Demonstrace jsou rozjeté na plné pecky. Ve Francii, v Bulharsku, v Maďarsku (tam se demonstruje za zachování Sérešovy univerzity /což si asi financuje sám Sereš.
  Sem tam si hodí nějakou tu demošku Slovensko nebo ČR. Trochu se to v Evropě začíná vařit.

 5. dastin napsal:

  A hloupi fizlove budou mlatit sve spoluobcany, luzeri dementni….
  z cloveka fizla udelas, ale z fizla cloveka nikoli.
  Jeste jedna vec, zadnou cernou tlamu tam nebylo videt, asi jsou zalezli jak krysy v norach.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.