Protiimigrační Švédští demokraté v předvolebních průzkumech jedničkou!

Po Itálii a Rakousku zřejmě v západní části EU přibude další země s protibruselskou a protiimigrační politikou – Švédsko. Pro nadcházející zářijové volby jsou jasnou jedničkou v zemi protiimigrantští Švédští demokraté (Sverigedemokraterna), a to z voličskými preferencemi atakujícími hranici 30%!

 

 

Samozřejmě, na místě je se ptát, co je příčinou jejich kolosálního nástupu. Ekonomicky se Švédsku daří, HDP převyšuje eurounijní průměr, nezaměstnanost je nízká. Nicméně je veřejným tajemstvím, že obrat v mentalitě lidí způsobilo bezhlavé masové přijímání nepřizpůsobivých a zejména kriminálních imigrantů. Střelby v ulicích, pobodání, zabíjení, přepadání, znásiňování, podpalování aut, pohrdání švédským právním řádem. Sama vládnoucí koalice Demokratů a Zelených nyní s rozhozenýma rukama přiznává, že si to takto nepředstavovala.

A rovněž lidé v jedné z nejbohatších zemí si chtějí své bohatství užívat, a ne být svědky naplňujících se hrozeb islámistických radikálů, že nenechají Evropany v klidu, budou je držet ve strachu a likvidovat v jejich vlastních domovinách. Málokdo si představoval, že se tento diverzní plán podaří islámistům naplnit.

A Švédští demokraté dnes jako jediní s nejdelší tradicí nejzřetelněji nabízejí responzívní protiimigrantskou politiku. Protiimigrační, ovšem i protibruselskou, jejíž cílem je Swexit. O setrvání země v EU chtějí uspořádat referendum.

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

1 Response

  1. terezkaterka napsal:

    Konečne by sa mali štáty v EÚ prebúdzať a vzoprieť sa , ašte rozumnejšie vystúpiť z toho totalitného zlodejského spolku EÚ. Mali by sa zamyslieť, čo im dobrého únia priniesla.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.