Protiimigrační Švédští demokraté v předvolebních průzkumech jedničkou!

Po Itálii a Rakousku zřejmě v západní části EU přibude další země s protibruselskou a protiimigrační politikou – Švédsko. Pro nadcházející zářijové volby jsou jasnou jedničkou v zemi protiimigrantští Švédští demokraté (Sverigedemokraterna), a to z voličskými preferencemi atakujícími hranici 30%!

 

 

Samozřejmě, na místě je se ptát, co je příčinou jejich kolosálního nástupu. Ekonomicky se Švédsku daří, HDP převyšuje eurounijní průměr, nezaměstnanost je nízká. Nicméně je veřejným tajemstvím, že obrat v mentalitě lidí způsobilo bezhlavé masové přijímání nepřizpůsobivých a zejména kriminálních imigrantů. Střelby v ulicích, pobodání, zabíjení, přepadání, znásiňování, podpalování aut, pohrdání švédským právním řádem. Sama vládnoucí koalice Demokratů a Zelených nyní s rozhozenýma rukama přiznává, že si to takto nepředstavovala.

A rovněž lidé v jedné z nejbohatších zemí si chtějí své bohatství užívat, a ne být svědky naplňujících se hrozeb islámistických radikálů, že nenechají Evropany v klidu, budou je držet ve strachu a likvidovat v jejich vlastních domovinách. Málokdo si představoval, že se tento diverzní plán podaří islámistům naplnit.

A Švédští demokraté dnes jako jediní s nejdelší tradicí nejzřetelněji nabízejí responzívní protiimigrantskou politiku. Protiimigrační, ovšem i protibruselskou, jejíž cílem je Swexit. O setrvání země v EU chtějí uspořádat referendum.

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
terezkaterka Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
terezkaterka
Host
terezkaterka

Konečne by sa mali štáty v EÚ prebúdzať a vzoprieť sa , ašte rozumnejšie vystúpiť z toho totalitného zlodejského spolku EÚ. Mali by sa zamyslieť, čo im dobrého únia priniesla.