Protokoly: Dokument, který vysvětluje vše – Protokol 1

Protokol 1: Konec svobody

Budeme se dopuštět zla, z něhož se vynoří nám prospěšná neotřesitelná vláda.

Násilí a terorismus přinášejí nejlepší výsledky v řízení neznalých mas, nikoli v akademických diskusích a učeném projednávání.

Naše síla zůstane neviditelná až do chvíle, kdy získá takovou sílu, že ji nemůže podkopat žádná chytrost.

Účel světí prostředky.

 

 

 

 

Síla zlata je síla, která nahradila liberální vládce.

Jsme despoti (tyrani). Dav je divoký. Jejich mládí vyrostlo hloupě z nemravnosti, sváděných našimi speciálními agenty. Moc davu je slepá, nesmyslná a neuvažující síla. Pouze ti z nás vyškoleni vládnout od dětství chápou slova, která tvoří politickou abecedu.

Musíme se chopit majetku druhých, abychom zajistili podřízení a svrchovanost, a nezůstaneme jen u úplatkářství, podvodu a zrady.

Ukončíme svobodu – pochodujeme po cestě mírového dobývání. Musíme dodržovat program násilí, přetvářky a doktrínu krutosti. Budeme triumfovat a přivedeme všechny vlády k podřízení naší super-vládě. Ve všech koutech světa naše slova „Svoboda, rovnost, bratrství“ ukončí mír.

 

 

 

 

Lidské slabosti způsobují, že lidé odevzdají svou vůli. Triumfovali jsme díky nenasytným hmotným potřebám lidí, které si vybíráme, a zástupců lidu, kteří nám dali naši moc. Nemorálních lidí je větší počet než těch dobrých.

přeložila tereza | zdroj: 9

Překládané protokoly jsou zestručněnou verzí. Děkuji našim čtenářům za zaslání knihy Protokoly sionských mudrců ve formátu PDF, jak v české tak i slovenské jazykové mutaci. Knihy můžete stahovat ZDE(CZ) a ZDE(SK). Našla jsem i mnohem rozsáhlejší verzi knihy, která obsahuje i Znalecký posudek, vypracovaný z pověření soudního dvora v Bernu. Ke stažení ZDE.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. Aleš K napsal:

  Jsme tak slabý, že se musíme schovávat ve stínech, když nás odhalí budeme lhát. Pravda ale i tak zůstane pravdou a jakmile se dluh vůči pravdě navýší do té míry že bude muset být splacen, budeme žádonit jak malé rozmazlené děti, kterými ve skutečnosti jsme. My co jsme si mysleli, že jsme nad ostatními splačeme nad výdělkem, který bude hodně záporný. I kdybychom vládli milióny let, tak to jednou skončí. Co má začátek má i konec. Řídíme se heslem: „Je lepší vládnout v pekle, než sloužit v nebi.“ Přitom vůbec nevíme co je nebe a jak vypadá. – – – – tohle je mezi řádky – – – –

 2. Maroš napsal:

  Slovákom to povie viac… Mesežnikov.
  https://www.sme.sk/c/1148647/sprava-sis-milos-ziak-je-zid.html
  Sulík o Radičovej: „To je jedna ožratá židovská trúba“
  [Prehľadávať doménu http://www.youtube.com/watch?v=cJmMb-zD2o4%5D https://www.youtube.com/watch?v=cJmMb-zD2o4
  70+ channels, unlimited DVR storage space, & 6 accounts for your home all in one great price.
  https://www.youtube.com/watch?v=cJmMb-zD2o4

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..