Protokoly: Dokument, který vysvětluje vše – ÚVOD

Existuje 24 Protokolů. Nelze je pouze číst, ale studovat je. Podrobně vysvětlují, co se děje ve světě a proč.

Věříte oficiálním příběhům o 11. září? Pomoci bankám? Válce proti teroru? Smrti Usámy bin Ládina? Kennedyho? Princezny Diany?

Přemýšleli jste někdy, proč je na americké bankovce vytištěna egyptská pyramida, zednářská symbolika a slova Novus Ordo Seclorum (Nový světový řád)?

Nemůžete si představit, co je pravda a co už není pravda?

 

 

 

 

 

Kolem roku 1700 byl sepsán dokument popisujíc důmyslný plán na dobytí světa. Dokument byl nazván Protokoly učených starších Sionu (Protokoly sionských mudrců), a byl publikován v Rusku v roce 1905.

Toto světové vládní spiknutí se rozvíjí více než 200 let a stojí za novým světovým řádem, 11. zářím a falešnou „válkou proti teroru.“

 

Protokoly jsou autentické

Kde je důkaz, že Protokoly jsou autentické? Důkazem je samotný dokument. To, co se v dnešním světě děje, je přesné naplnění Protokolů.

Henry Ford řekl: „Jediné prohlášení, které o protokolech můžu říci, je, že zapadají do toho, co se děje.“ New York World, 17. února 1921. Benjamin Disraeli řekl: „Svět je ovládán velmi odlišnými osobnostmi, než jak si je představují ti, kteří nejsou za oponou.“ Nositel Nobelovy ceny Alexander Solženicyn přirovnal Protokoly k „jaderné bombě.“

 

 

 

 

 

V zákulisí

V roce 1773, Mayer Amschel Rothschild pozval dvanáct vlivných přátel do jeho zlatnické prodejny ve Frankfurtu, v Německu. Tito muži tvořili vnitřní jádro světového revolučního hnutí a souhlasili s tím, že spojí své bohatství a zdroje.

1. května 1776 (První Máj) najali Adama Weishaupta (kódovým jménem Spartacus), aby vytvořili tajnou společnost nazvanou Řád Iluminátů. Jejich cíl? Vytvořit světovou vládu řízenou muži vyššího intelektu – totiž sami sebe a svou pokrevní linii.

V roce 1785 byl kurýr Iluminátů zasažen při cestování na koni z Frankfurtu do Paříže, kam vezl tajné dokumenty. Dokumenty obsahovaly jména sionistických členů Bavorských Iluminátů v Německu a byly adresovány velmistrovi zednářské lóže Velký Orient v Paříži.

 

 

 

 

 

 

Dokumenty padly do rukou místní policie, která je předala bavorské vládě.

Úřady nařídily policejní zásah na velitelství Iluminátů, kde našli další důkazy o světovém revolučním hnutí. Sionističtí spiklenci odešli do ilegality a uchýlili se do lóží svobodného zednářství.

Níže je uveden přehled 24 protokolů. Podrobně popisují globálnířídící systém, který dnes vidíme v akci.

Sionisté provedli krycí kampaň s cílem zdiskreditovat Protokoly, které odhalují jejich agendu Nového světového řádu.

Protokoly nejsou prací smyšlené beletrie. Důkaz je ve viditelných úkazech a činech.

přeložila tereza 

Protokoly budou překládány postupně.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10 komentářů

 1. Prodost napsal:

  Jistě. Jestliže někdo tvrdí, že tento „jízdní řád“ je podvrh a nesmysl, nehádejte se a ověřte si, zda podle něj jezdí vlaky.

 2. Mirec napsal:

  Z posledních zhruba sto roků, kdy se Evropané začali poprvé seznamovat s Pro-tokoly sionských mudrců, neměla mladá generace Čechů a Slováků po celých čty-řicet let možnost číst tento dokument. Knižní vydání z předválečného a válečného období se systematicky ničila a nové edice byly zakázané. Spor o autentičnost Protokolů se stal v současnosti úplně bezpředmětným, proto-že jejich program se krok za krokem uskutečňuje, a je podle židovského názoru před dovršením. Vnímavý a pozorný čtenář si stejný názor udělá sám, proto jsem se vzdal jaké-hokoli komentáře.
  http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=node/327

 3. Mirec napsal:

  video: Protocols of the Learned Elders of Zion. Joseph Bellinger with Hesham Tillawi
  https://uloz.to/!iuMuM8RC/protocols-of-the-learned-elders-of-zion-joseph-bellinger-with-hesham-tillawi-flv
  TV diskusia na tuto tematiku: 40:43 (anglicky)

 4. Maroš napsal:

  Ad „Protokoly budou překládány postupně.“ – pokiaľ viem, tak Protokoly majú formát určitých sedení /pohovorov/ – takže aby tu nedochádzalo k zavádzaniu o „nejakých“ 24 protokoloch! Sú preložené už dávno, ale alternatívne médiá – vrátane Tadesco – sa im vyhýbajú-vyhýbali ako čert krížu a pritom je to ten najzákladnejší materiál na pochopenie celého zákulisia manipulácie sebavyvolených s ostatným ľudstvom! Špeciálne – kto sa trochu venuje právu, tak v Protokoloch sú zakotvené všetky tie pokrútené veci okolo paragrafov – takže nielen štúdium Germánskeho a Rímskeho práva tvorí základ chápania legislatívy, ale aj štúdium Protokolov – čo sa samozrejme na univerzitách neprednáša. A podľa nízkeho počtu návštev na článkoch a dokumentoch protokolov je to zjavne španielska dedina pre väčšinu oviec – asi ako jadrová fyzika. Veď načo vedieť, ako funguje technológia skazy – že?
  http://www.magnificat.sk/dokumenty/protokoly.pdf
  Audioverzia /Inak sa tam mihnú známe mená ako Shapiró a Putin/
  https://www.youtube.com/watch?v=PxVyrdyYZVQ

 5. tuk napsal:

  Dobrý, Dobrý, ale proč ta Bytereza popisuje ten příběh od prostředku dějě?
  Cožpak neexistovala příčina takového důsledku?

 6. Jirka napsal:

  Sionisti maji plan a maji penize. Nikdo je nezastavi, protoze lide jsou prodejni. Na tom spociva jejich uspesnost.

  • tereza napsal:

   Mají plán? Ano. Mají peníze? Zatím ano. Nikdo je nezastaví? Ale zastaví. Ke konci časů se hra změnila. Ve svém egu a povýšenosti si mysleli, že změna hry nenastane. Ale nastala! Ta změna se jmenuje ….. Putin…. bytost, jež není původem z našeho povrchu planety Země ….. šachový velmistr, který na globální šachovnici hraje fenomenální hru ….. on provádí AKCE, všichni ostatní pouze re-AKCE.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..