Průlomová studie odhalila, že chemoterapie, a ne rakovina, zabíjí přes 50% pacientů

…..no a máme to zde opět, lékaři potvrzeno. Pacienty zabíjí chemoterapie a nikoliv rakovina….
05:54

tm komentuje

Opět se mohou mnohé manipulativní weby zbláznit, protože článek vybočuje od „klasické vědy“ lépe už dnes říkat PAVĚDY. „LÉKAŘI“ zabijí za rok více lidí než zahyne za rok na silnicích. Nevěřte nám ale raději se sami o tom nenechte přesvědčit nějakým „DOKTOREM“…..
Zdravý lidský mozek ví, že při rakovině jsou maximálně zatíženy játra. Když dáte člověku chemoterapii, tak velmi rychle játra zlikvidujete. Nechápu, že tohle ještě nedošlo studovaným hlavám jako je MUDR, JUDR, PUDR, DR,CSC  a jim podobným. Na tohle člověk nemusí mít žádnou „VYSOKOU ŠKOLU“…..

Průlomová studie odhalila, že chemoterapie, a ne rakovina zabíjí přes 50% pacientů

Průlomová studie odhalila, že chemoterapie, a ne rakovina zabíjí přes 50% pacientů

Anglický deník The Telegraph nedávno přinesl zprávu o závěrech nejnovější studie zkoumající rizika léků na rakovinu.

Během ní se totiž zjistilo, že chemoterapie usmrtí v některých anglických nemocnicích až polovinu onkologických pacientů.

Šlo o výzkum, ve kterém se vědci vůbec poprvé zaměřili na počty onkologických pacientů, kteří zemřeli během prvních 30 dnů od zahájení chemoterapie.

To totiž svědčí o tom, že pacient podlehl ne samotné rakovině, ale právě na následky podávání léků.

Uvedená studie byla provedena v rámci spolupráce organizací Public Health England (Veřejné zdraví Anglie) a Cancer Reasearch UK (Výzkum rakoviny Velké Británie).

Co odhalila studie

Při zkoumání počtu úmrtí narazili na poměrné velké nesrovnalosti.

V průměru za celou Velkou Británii umíralo v prvních 30 dnech léčby 8,4% pacientů s rakovinou plic a 2,4% pacientů s rakovinou prsu. V hospici bylo toto číslo okolo 30%, no jde o zařízení, kde se podává paliativní péče a úmrtí pacienta se více méně očekává.

Vědců však zaskočilo, že v některých nemocnicích, jako například v Milton Keynes, se míra úmrtí na uvedené typy rakovin výrazně odlišuje od průměru a dosahuje až ohromných 50,9%.

Organizace Public Health England proto kontaktovala příslušné nemocnice, aby v nich prověřily používané postupy a procedury.

Jak uvádí Dr. Jem Rashbass, vedoucí oddělení onkologie:

„Chemoterapie je nedílná součást onkologických léčebných protokolů a představuje hlavní důvod zlepšující se míry přežití pacientů za poslední 4 dekády.

Je to však i nesmírně silný lék se závažnými vedlejšími účinky. Někdy nalezení rovnováhy, kterého pacienta ještě léčit a kterého už ne, může být velmi obtížné.“

Studie zkoumala více než 23000 žen s rakovinou prsu a téměř 10000 mužů s nemalobuněčným karcinomem plic, kteří podstoupili chemoterapii v roce 2014.

Z nich 1383 podlehlo během prvních 30 dní léčby.

Co doporučují vědci ohledně přístupu onkologů k chemoterapii

Chemoterapie je pro tělo toxická látka a nerozlišuje mezi zdravými a nemocnými buňkami.

Výzkumníci zjistili, že existovaly významné rozdíly v prožívání u starších lidí a lidí s více podlomeným zdravím. Doporučují proto lékařům, aby byli opatrnější ve výběru pacientů, kterým chemoterapii naordinují, protože může nadělat více škod než užitku.

„Statistiky sice neukazují na špatné praktiky obecně, ale existují výjimky,“ uvádí profesor David Dodwell z Onkologického institutu při Nemocnici St. James v Leeds, Velká Británie.

„Může se jednat o problémy s daty, ale každopádně to ukazuje na problém, který existuje v klinické praxi.

Myslím si, že je důležité upozornit pacienty na to, že chemoterapie může mít život ohrožující následky. A lékaři by měli být mnohem opatrnější v tom, komu chemoterapii naordinují.“

Profesor David Cameron z Onkologického centra při Všeobecné západní nemocnici v Edinburghu ve Skotsku k tomu dodává:

„Naše obava spočívá v tom, že některým pacientům, kteří zemřeli během prvních 30 dní léčby, neměla být chemoterapie podána vůbec.

Otázka je, že kolika z nich? Na to však neexistuje přesná odpověď. Měli bychom se však zaměřit na ty nemocnice, kde úmrtnost je vyšší než průměr.

Na druhé straně, někteří pacienti, kterým chemoterapii nenaordinujeme, mohou zemřít proto, že ji nedostali. Jde o jemnou rovnováhu a čím více údajů k tomu budeme mít, tím lépe se budeme moci rozhodovat.“

Závěr

Vědci, kteří se uvedeného výzkumu zúčastnili, všichni uvedli, že chemoterapie představuje pro zdraví pacienta vážné riziko, někdy dokonce větší než samotnárakovina.

Proto rozhodnutí o tom, zda ji pacientovi naordinovat nebo ne, by se nemělo dělat nerozvážně.

Vždy je třeba zhodnotit celkový stav pacienta, jeho nejlepší zájem a zároveň vzít v úvahu i jeho přání, aby mu nebylo způsobeno zbytečné utrpení.

Zdroj (1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8
Komentujte

avatar
3 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
RAKOVINAJiříLojzaMaroš Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
julius
Host
julius

To snad vedel kazdy kdo ma alespon trosku rozumu a ne duhu nad hlavou. Rakovina je uplne bezne onemocneni lecitelne kvalitni bylinou od korenu pampelisky po prave recke oregano ci draci krev v 100% kvalite coz stoji peknou davku penez a hledani kde se to da sehnat protoze se poradaji hony na carodejnice v obdobe honba za bylinarema a pokuty nejen likvidacni bylinarum ale i jejich rodinam. A pak je zde hodne lidi kterym chcete pomoci a reknete jim postup a co maji kde brat a oni na to civi a civi aklidne pozvolna umiraji. Je to normanli?? Kde je… Číst vice »

pet
Host
pet

Pošlete mi na Vás kontakt prosím.

RAKOVINA
Host
RAKOVINA

Pošlete mi na Vás kontakt prosím.

Maroš
Host
Maroš

https://www.zzz.sk/clanok/9571-onkologicka-obvinena-zo-zabitia-13-pacientov-spachala-samovrazdu Július – blbcov budeš stretávať po celý život. Otázka – koľko ich dokážeš zabiť, aby si očistil svet od blbcov? Tvrdím, že 2 – dvoch. Za prvého dostaneš 10 rokov. Vylezieš z basy a hneď v prvý deň narazíš na blbca. Za toho druhého dostaneš doživotie – a budeš pekne bručať medzi samými blbcami a psychopatmi. Akékoľvek násilné, či jednoduché riešenie je nedostatkom vlastnej 1/ invencie, 2/ vnútorného konfliktu z neschopnosti vyriešiť problém. Ja mávam X-krát chuť niekoho chytiť pod krk, ale pokiaľ ma priamo neohrozuje – nechám ho radšej tak. Jasnačka – že nie sme zodpovední za každého.… Číst vice »

Jiří
Host
Jiří

Máte pravdu Juliusi, no částečnou.
Bylinky jsou vynikající věc, ale jsou slabé, zvláště pro agresivní formy rakovin, kterých je bohužel víc než dost.
Léčím rakoviny 7 let, můj první nemocný rakem byl můj vlastní syn. Bez chemošky, bez ozářek. Je stále naživu a v plné síle 🙂
Lidé kteří vzali chemošku a pak jdou k alternativě, mají velmi zpomalený metabolismus. Tam jsou bylinky bezmocné, to vím zcela jistě. Nemají totiž čas, udělat dobrou práci, protože musejí projít celým metabolismem a to je ta rozhodující časová část………

Anonymní
Host
Anonymní

5

Lojza
Host
Lojza

Rakovina se dá úspěšně vyléčit výtažkem z konopí – fénixovy slzy – proč si myslíte,že je pěstování konopí protektorátní nadvládou kriminalizováno a mnoho smrtelně nemocných lidí namísto ,aby se léčili,je protahováno židovskými likvidačními „soudy“? Pokud je mezi tím neudolá nemoc,udolají je likvidační „opatření“ židojustice a ostatních složek zločineckého konglomerátu kolonie Čechie. Dále jak psal kolega výše-účinný je kořen,tinktura či jiný výtažek z kořenů pampelišky a mnoho dalších bylin.Pochopme,že jejich cílem není nás uzdravit,ale permanentně všemi způsoby všemožně trávit,aby nás mohli poté „léčit“ a odnože jejich zločineckých syndikátů inkasovat miliardy. Např proti kašli,na usnadnění usínání a odstranění neuróz je výborná a… Číst vice »

RAKOVINA
Host
RAKOVINA

Mate pravdu.