Průmyslové řízení počasí – L. A. Pochmeľnych. Další důkazy o chemtrailech a práškování oblohy

…..další důkazy ze série chemtrailování od odborníků, kteří mají lidem co říci. Popírači chemtrailů by se konečně měli chytnout za nos a přiznat zvěrstva, která se páchají na lidstvu….

06:54

Lev Alexandrovič Pochmeľnych, nar. 1935, Moskva. Absolvent fyzikální fakulty Moskevské státní univerzity M. V. Lomonosova (1964), kandidát matematicko-fyzikálních věd (1974). Má za sebou okolo 50 vědeckých publikací, patentů a certifikátů. Autor technologie meteorologické ochrany Moskvy před nadbytkem srážek metodou leteckého práškování oblačnosti ledotvornými reagenty (1982 – 1990). Autor technologie korekce počasí metodou ionizace atmosféry (1989). Jako vědecký pracovník řídil projekty navyšování srážek v Mexiku (1996 – 2008), na Kubě (2005 – 2008) a v Izraeli (2011 – 2013). Autor monografie: Fundamentální chyby ve fyzice a reálná elektrodynamika (2012). (V anglickém překladu: Fundamental errors in physics, electric universe and weather correction by air ionization (2014).

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

12 Komentáře zapnuto "Průmyslové řízení počasí – L. A. Pochmeľnych. Další důkazy o chemtrailech a práškování oblohy"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš
Tu sú najdôležitejšie 2 fakty: 1/ Že s jedným kilowatom je možné ovplyvniť počasie v 100-km okruhu! Porovnajte s HAARP, ktorého výkon je 3-milión krát vyšší! 2/ Že za ohrievaním planéty nie je CO2 – čo je dôvod na zdaňovanie obyvateľstva, ale – emisie elektrónov z elektrických rozvodných sietí! V kombinácii s HAARP tak máme „vinníkov“ – nenažraté elektrárenské spoločnosti, ktoré ničia planétu a sto rokov odrbávajú ľudí o peniaze za elektrinu, ktorú by ľudia mohli mať zadarmo – čím nemyslím konkrétne technické zariadenia. A koľko medi je vo vojenských nábojniciach, a koľko pozlátených kontaktov a večných a bezpečných elektrických… Číst vice »
Maroš
Host
Maroš

Tak – a harpíka nám trubka vymazala!
HAARP – zařízení na výrobu katastrof a kontrolu mysli
https://www.youtube.com/watch?v=o43kQI8EoEA
Tu je to
HAARP Veľké záhady dokument
https://www.youtube.com/watch?v=lhhZLMJXjPU

.lak
Host
jirik
Host
jirik

LTE antény ruší televizní příjem. Podle ČTÚ je to přibližně každá čtvrtá
Výroční zpráva ČTÚ (http://www.ctu.cz/vyrocni-zpravy-rok-2016) přináší plno informací a dat. Loni regulátor řešil třeba víc než pět tisíc (5631) stížností na to, že mobilní operátoři ruší televizní vysílání svým LTE. Jako oprávněné označil úřad víc než polovinu – 3405 stížností.

Podle úřadu tak dochází k rušení televizního vysílání u každé čtvrté základové stanice. Těch operátoři provozují 1719 ve zkušebním a 11 132 v ostrém provozu v pásmu 800 MHz. To sousedí přímo s televizním vysíláním. „Na 100 provozovaných stanic LTE připadá 26,5 případů rušení příjmu zemské digitální televize,“ tvrdí zpráva ČTÚ.
https://www.lupa.cz/aktuality/lte-anteny-rusi-televizni-prijem-podle-ctu-je-to-priblizne-kazda-ctvrta/

jirik
Host
jirik
13letý Max dělá, co může ve snaze udělat ze světa lepší místo k životu. Když si tak pracuje ve staré kotelně svých rodičů, tak maká na vynálezech, co pomohou vytvořit elektřinu a energii pro budoucnost. Dosáhl už menších úspěchů a dostalo se mu spousty podpory od jeho rodiny a druhého bratra – dvojčete. Budoucnost potřebuje spoustu lidí jako Max, jak mladých tak starých. Velmi nás oslovilo, že místní americké noviny referovaly o tom, co to ve svém sklepě dělá. Doufejme, že jim brzy na dveře nezaklepe někdo z vlády a vše zabaví pod rouškou národní bezpečnosti. http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10318-chlapec-tesla-volna-energie-pro-vsechny —— Každý rok… Číst vice »
jirik
Host
jirik

Po dvou letech ve vesmíru se vrátil na Zemi z utajené mise americký raketoplán X-37B

Raketoplán X-37B amerického letectva USAF v neděli přistál v Kennedyho vesmírném středisku NASA na Mysu Canaveral. Letoun dokončil už čtvrtou utajenou misi, která trvala téměř dva roky, informovala agentura Reuters s odvoláním na americké letectvo.
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/437143-po-dvou-letech-ve-vesmiru-se-vratil-na-zemi-z-utajene-mise-americky-raketoplan-x-37b.html

jirik
Host
jirik

Páčia sa vám ligotavé červené jabĺčka v obchodoch? Je komfortom mať všetko ovocie a zeleninu dostupnú po celý rok? Zamysleli ste sa ale, ako je možné mať všetko ovocie dostupné na predajniach v perfektnom jedlom stave? Všetko má predsa svoju daň.
http://www.hlavnespravy.sk/jablka-maju-aj-18-mesiacov-chemoveda-beznych-praktik/995130

jirik
Host
jirik

Podívejte se, jak Aralské jezero mizí před očima. NASA ukázala vliv člověka na proměnu Země
http://vool.cz/1iqem

jirik
Host
jirik
HAARP něco z osudu: Haarp? Přesmyčka pro Prahu… systém skutečně vymysleli v Praze Vycházet můžeme přímo z názvu – HAARP je evidentní přesmyčka. Snadno jej dešifrujeme jako PRAHA. Je však třeba doložit, že v Praze probíhal základní výzkum, který by byl východiskem pro americký program. Prostě nějaký utajený výzkumný projekt, jehož výsledky by stačily při nejmenším na Nobelovu cenu. Tento projekt by ale musel probíhat ještě v minulém režimu. Daly se vůbec tehdy sehnat prostředky na takový projekt? Vždyť se nám dnes tvrdí, že vše bylo podřízeno jediné filozofii, diktované shora. HAARP – High-frequency Active Auroral Research Program je údajně… Číst vice »
jirik
Host
jirik

TROCHA ČESKÉ EKOLOGIE
Požár u D1 se nedaří uhasit, nakladač odváží hořící pneumatiky do jámy
Několik hasičských jednotek stále likviduje požár u Ostředku na Benešovsku, kde od středečního odpoledne hoří pneumatiky v hale u dálnice D1. Dál platí vyhlášený třetí stupeň požárního poplachu, zasahující hasiči se již několikrát vyměnili. Škoda je odhadována na několik desítek miliónů korun.
https://www.novinky.cz/krimi/437472-pozar-u-d1-se-nedari-uhasit-nakladac-odvazi-horici-pneumatiky-do-jamy.html

jirik
Host
jirik
O několik dní později viděla armáda Thutmose při pochodu pouští, znovu podivné disky, nyní jich však bylo mnoho. Jak faraón předpovídal, znamenaly vítězství. Přeletěly několikrát nad vojskem, zářící jako zlato ve slunečních paprscích a pak nebeské vozy zmizely v oblacích. O několik minut později, začaly s oblohy padat dlouhá průsvitná vlákna, podobná vlasům. Vojáci se je snažili chytat rukama, ale ‚vlasy‘ se rychle rozplývaly v dlaních a vypařovaly se beze stopy. Thutmose nařídil svému kronikáři zaznamenat vše, co viděl, na svitky papyru… Zápis o těchto podivných událostech je uložen ve sbírce ředitele oddělení Egypta ve Vatikánském muzeu: „Ve dvacátém druhém… Číst vice »
jirik
Host
jirik

Denně se vyrobí zhruba milion jednorázově využívaných PET lahví na nápoje různého druhu, prázdné nádoby pak zamořují životní prostředí. S příspěvkem k možným řešením přišel výzkumný tým z Fakulty architektury ČVUT, který vymyslel PET cihlu. Ta by se do budoucna mohla zařadit mezi běžné stavební materiály, jako jsou dřevo či kámen. Ačkoliv se tyto netradiční plastové cihly osvědčily při výrobě stoliček nebo čelní stěny barů, Kateřina Nováková v rozhovoru pro Aktuálně.cz uvádí, že zůstává s jejich použitím na výstavbu domů zatím skeptická.
http://vool.cz/KGeX7

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!