Pryč z EVROPSKÉ ÚNIE!

***** Pryč z Evropské unie! ****

Pryč z novodobého eurobolševického otroctví!

 

***** Pryč z Evropské unie! *****

Pryč z novodobého eurobolševického otroctví!

Po posledním Junckerovém projevu „o stavu unie“ již není pochyb – to, před čím jsme jako Republikáni už 20 let varovali, se má zakrátko naplnit. Snad nejlépe to vystihl britský poslanec evropského „parlamentu“, mister Nigel Farage ve svém posledním krátkém projevu:

Co dodat? Naše stanovisko je jednoznačné a neměnné. Dá se vyjádřit i takto – stručně, jednoduše a graficky:

Protože je to podle nás srozumitelnější, než 100 stránek obšírného textu. Slov už bylo vyřčeno ohromné množství. Čas slov skončil, je třeba konat. Je třeba jít k volbám. Je třeba volit národně orientované strany a hnutí. U moravských republikánů (SPR-RSČMS) máte jistotu v neměnnosti jejich názorů a přesvědčení. A to již dlouhých 27 let! Vzpomínáte například na naši kampaň před referendem o vstupu do ČR do EU? Prováděli jsme ji na vlastní náklady a ve svém volném čase před 15 lety! S de-facto stejným plakátem, jako dnes:

Je třeba volit tak, aby neprodleně po volbách bylo vyhlášeno nové všelidové referendum o vystoupení České republiky z politického svazku neomarxistické Evropské unie! Je třeba volit nacionálně, národovecky.

Dne 20. a 21. října 2017 máme ve volbách opravdu POSLEDNÍ ŠANCI, která se už více NEBUDE OPAKOVAT !  Neobolševici v Bruselu (i u nás v ČR) se o to postarají. Navíc k tomu zaplaví naši zemi agresivními a kulturně nekompatibilními vetřelci, kteří nás mají nahradit.

V uskupení „ROZUMNÍ“ (č.10) máte možnost ve všech 4 moravských krajích volit zástupce SPR-RSČMS, které můžete svými preferenčními hlasy podpořit!

Prosíme vás všechny, abyste se zamyslili a volili PRO pokračování existence České republiky a PRO další budoucí kontinuitu (návaznost) našich národů v ní. Jde už totiž jen o další naše bytí či nebytí.

Za váš hlas předem děkujeme.

Vaši republikáni.

.

Plakátky ke stažení:  

Plakát:   PRO EVROPU SVOBODNÝCH NÁRODŮ,  NE EU!

Plakát:   VARUJEME PŘED EU – JIŽ 20 LET!

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

11 Komentáře zapnuto "Pryč z EVROPSKÉ ÚNIE!"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
hzd
Host

***** Pryč z Evropské unie! ****

Pryč ze staronového židobolševického otroctví!

Michal M.
Host
Michal M.

Děkuji ale nechci…volím jen SPD !

Martin Rubáš
Host

EU se rozpadá. Je to jen otázkou času. Nemá smysl snažit se vstoupit do jádra – epicentra krize – nastoupit na potápějící se titanik. Měli bychom se držet co nejdál od jádra, aby jeho exploze měla na nás omezené účinky.

http://www.epshark.cz/clanek/120/euro-je-nestesti-eu-se-rozpadne

jirik
Host
jirik
Alexander Birkle se narodil v Kazachstánu a sám sebe považuje za takzvaného Russlanddeutsche (ruského Němce). Tedy příslušníka menšiny lidí ze zemí bývalého Sovětského svazu, kteří v Německu dlouhodobě žijí. http://vool.cz/iYbBo Podpoře ruských Němců se němečtí populisté netěšili odjakživa. Rusky hovořící menšina se zpolitizovala až v období uprchlické krize. Ve stejném období, kdy AfD zaznamenala první skutečné úspěchy. Spouštěčem byla takzvaná aféra „Lisa“. Ruská média v lednu 2016 přinesla zprávu o údajném znásilnění třináctileté Lisy, dívky z rusko-německé rodiny žijící v berlínském obvodě Marzahn. Pachatelem měl být uprchlík. Ačkoliv německé úřady zprávu záhy vyvrátily, tisíce ruských Němců se vydaly do ulic… Číst vice »
jirik
Host
jirik

Pozor! Biopaliva z řepky zvyšují škodlivé emise oxidů dusíku
http://www.petrmach.cz/pozor-biopaliva-z-repky-zvysuji-skodlive-emise-oxidu-dusiku/

jirik
Host
jirik

Jenom slepý člověk nemůže vidět útoky a problémy na Západě, na odchodu z EU vyděláme, říká Mach
VIDEO http://vool.cz/Ea898
O našich záležitostech si nemůžeme rozhodovat sami, vadí nám byrokracie i obří dotace, tvrdí předseda Strany svobodných občanů Petr Mach. Vláda by podle něj měla dojednat smluvní výjimku z přijetí eura a ve věci migrační politiky. Stát lidem bere polovinu výdělku a omezuje svobodu člověka, dodává.

jirik
Host
jirik

Češi si neuvědomují nebezpečí extremismu, ale nejste tu v bezpečí. Ti, co financují extremisty v Evropě, posílají peníze i sem, říká německá aktivistka Seyran Ateş.
Článek
V Německu založila liberální mešitu, kde se modlí ženy a muži spolu. Odmítá nosit zahalenou hlavu a jako imámka vede i „své ovečky“ při modlitbě.

„Islám potřebuje sexuální revoluci, protože ten apartheid žen a mužů prosazovaný tradicionalisty je nemocný. Islám potřebuje obrodu, aby se stal běžnou součástí 21. století a nebyl příčinou nárůstu extremismu,“ říká německá právnička tureckého původu Seyran Ateş ve Výzvě Seznamu
https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/islam-se-bez-sexualni-revoluce-neobejde-rika-imamka-ktere-hrozi-smrt-na-kazdem-kroku-37545?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

manipulacie mysle
Host
manipulacie mysle

Islám se nedá pře-dělat!

jirik
Host
jirik
Do Sněmovny by prošlo sedm stran, TOP 09 by neuspěla, ukázal průzkum Podle zářijového volebního modelu CVVM by se vítězem voleb stalo hnutí ANO se ziskem 30,9 procenta. Ve Sněmovně by zasedli i zástupci dalších šesti stran. ČSSD by měla 13,1, komunisté 11,1 a ODS 9,1 procenta. SPD by dostala 7,3 procenta, Pirátům by dalo hlas 6,4 procenta voličů a lidovcům 6,2 procenta voličů. TOP 09 by neuspěla. https://www.novinky.cz/domaci/450148-do-snemovny-by-proslo-sedm-stran-top-09-by-neuspela-ukazal-pruzkum.html —- Protiimigrantské strany tam jsou SPD Okamura, KSČM – Kamil Vejvoda Naše země může být jiná, ale důležité je nebát se roztáhnout křídla! 45 let, předseda OV KSČM Žďár nad Sázavou,… Číst vice »
jirik
Host
jirik

Európskou úniou sa šíri ďalší škandál týkajúci sa dvojakej kvality potravín pre jednotlivé členské krajiny. Portál Lidovky.cz upozornil, že nemecká spoločnosť HiPP dodáva do Chorvátska dojčenskú výživu horšej kvality, ako identický produkt v Nemecku
http://www.hlavnespravy.sk/dvojaka-kvalita-potravin-aj-pre-najmensich-nemecky-hipp-dodaval-chorvatom-horsiu-dojcensku-vyzivu/1150568

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!