Putin představuje zbraně nové generace. Závěr projevu, který stojí za zhlédnutí (VIDEO, cz titulky)


Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7 komentářů

 1. Josef napsal:

  Proč nejde video stáhnout?

 2. jirik napsal:

  USA „hrubě a nestydatě“ oklamaly Rusko před převratem na Ukrajině, prohlásil Vladimir Putin.

  „Obrátili se na nás američtí partneři, poprosili nás, abychom udělali všechno, opakuji skoro doslova tuto prosbu, aby Janukovyč nenasadil armádu, aby opozice osvobodila náměstí a administrativní budovy, a začal plnit dosažené dohody o normalizaci situace,“ řekl Putin ve filmu Světový pořádek 2018, který se zakládá na několika interview, která poskytl novináři Vladimiru Solovjovovi.

  Podle slov hlavy státu s tím Rusko souhlasilo a o den později došlo na Ukrajině ke státnímu převratu.

  „Kdyby alespoň zatelefonovali, kdyby aspoň něco udělali, kdyby řekli aspoň slovo. Kdyby alespoň řekli — víte, je takový pojem, jako výstřelek vykonavatele — my to sice nechtěli, ale události se vyvíjely takto, uděláme ale všechno, aby se všechno vrátilo na právní pole. Ani slovo, naopak, úplná podpora těch, kdo uskutečnili státní převrat,“ řekl Putin.

  Jak podotkl ruský předák, tento případ se stal prvním vážným klamem ze strany amerických partnerů. „Tak hrubě a nestydatě to bylo snad poprvé. Tak, aby nám řekli: udělejme to takto, a ve skutečnosti udělali všechno jinak a ani se neuráčili k tomu něco říci — to tady snad ještě nebylo,“ dodal. https://sptnkne.ws/gU8E

 3. jirik napsal:

  6. března byla ruská tanková výsadková loď třídy TAPIR zpozorována poblíž tureckého námořního přístavu Çanakkale na cestě do Sýrie. Píše o tom internetová platforma Mynet.
  https://sptnkne.ws/gUFQ
  Videozáznam zachycuje cestu ruské tankové výsadkové lodě přes Středozemní moře. Podle turecké online platformy loď údajně vezla vojenská vozidla a dělostřelectvo pro podporu vojenských operací syrské arabské armády (SAA). Na palubě tankové lodi, která byla identifikována jako Orsk 148, se nacházely kamiony, uvádí pozorovatelé.
  https://youtu.be/cc_nD1f6eBQ
  ——-
  Vrtulník Mi-8 jedné ze speciálních služeb se ve středu odpoledne zřítil v Čečensku. Zahynulo minimálně pět osob, oznámili Sputniku v policejních orgánech republiky.

  „Podle předběžných údajů se zřítil vrtulník jedné ze speciálních služeb, zahynulo minimálně pět z devíti členů posádky,“ řekli agentuře.
  https://sptnkne.ws/gU9c
  Probíhá vyšetřování incidentu.
  —–
  V České republice zahájila činnost ruská nadace Dílna štěstí. Bude pomáhat všem dětem. Zcela bez politiky, pouze z dobrého srdce.

  Dílna štěstí, rusky Mastěrskaja Sčasťa, chce vykouzlit na dětských tvářích úsměv. Ruská nadace oficiálně zahájila činnost v České republice. Nebude ale rozdávat radost pouze rusky mluvícím dětem, bude tu pro všechny.

  Otevření ruské nadace v Česku je takový malý zázrak. Vztahy mezi Evropou a Ruskemjsou na bodu mrazu. Humanitární spolupráce probíhá pouze okrajově. Teď se u nás objevil malý most mezi oběma břehy, který ukazuje, že vzájemná nevraživost je na obtíž. Obzvlášť, když jde o děti. https://sptnkne.ws/gUGd

 4. octomaník napsal:

  Meteorologové předpověděli růst počtu katastrof v Rusku
  Počet velkých přírodních katastrof v Rusku bude neustále růst a může dosáhnout počtu 16 případů za rok, sdělili v Centru Antistichija.

  Důvody pro to jsou dva: změna počasí a lidská činnost. Celkově zvýšení počtu katastrof kopíruje tendenci růstu teplot na planetě, vyplývá z dokumentu, který má Sputnik k dispozici.

  Také se zmiňuje, že zesílení rizika katastrof přináší velkou hrozbu pro obyvatelstvo a ekonomiku. Za posledních dvacet let se obětmi mimořádných situací stalo více než 3 lidí a dalších 800 milionů bylo zraněno či jinak poškozeno.
  https://sptnkne.ws/gUHE
  V zónách potenciálního nebezpečí při haváriích na kriticky důležitých objektech žije 90 milionů Rusů. To je 60 % obyvatelstva země. Ekonomické škody plynoucí z přírodních katastrof mohou dosahovat 1,5-2% HDP, to znamená 675 až 900 miliard rublů.

  z diskuze –

  Bob Kozák
  A kolik že těch Rusů vlastně je, když „se obětmi mimořádných situací stalo více než 3 lidí a dalších 800 milionů bylo zraněno či jinak poškozeno“ ?

  ————-
  http://octovani.mablog.eu/contrails-vs-chemtrails/

  http://octovani.mablog.eu/haarp-pravda-o-najdesivejsej-zbrani-sveta/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..