Putin pronesl zásadní vyjádření ohledně migrace, které nemá na světě obdoby. Světe div se, něco se děje. Tak to budete koukat…..

V níže uvedených videích ruský prezident Vladimir Putin kitizuje evropské vlády a úřady kvůli jejich krokům ohledně násilí migrantů, dále se pozastavuje nad stěhováním kultur do jiné.

18:27

tm dodává: ADOLF HITLER, jeho dcera ANGELA HITLER MERKEL, HITLER MAY,  a ta TŘETÍ, mají za úkol zlikvidovat celou EU a hlavně SLOVANY. prosím konečně to lidé už pochopte co tu píšeme několik let!!!!!

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5 komentářů

 1. miki55 napsal:

  Recyklujete zprávu starou cca 2 roky !!

  • tomáš marný napsal:

   Né milý miki,
   nerecyklujeme, víme o tom, ale je nutné to pro lidi znovu zopakovat. Cítím to tak…..
   tm

   • Ajuška napsal:

    A jeste ke vsemu je to fesak…:-) Kdyby tak uz konecne nekdy chtel prijet do Cr…abych se mohla „kochat“:-) na vlastni oci…Ajuška

 2. Pavel napsal:

  Rusko se snaží zničit už přes 600 let a stále díky bohu naráží jako voda na kámen. Na prahu milénia měli opravdu s tím ožralou Jelcinem na mále a rusko skončilo rozparcelované pro západní nohsledy. Za 5 minut 12 se však i on probudil. Přál bych si aby se zlepšili vztahy Ruské federace a Poláku s Ukrajinci protože je to velmi chladné. Je tam dost velká historická zátěž. Podíváme li se do historie tak výpady na Rusko provedli Mongolové,Švédové,Francouzi,1 Světová válka,Druhá Německo. Provokace přes třetího prostředníka atd atd. Oni to vydrží a já budu rád na jejich straně. Nikdo Rusko nezlomí a pokud přeci jen ano Rusko je vezme do pekla sebou.

  • MUDrland Wenca napsal:

   Já bych Jelcina tak negativně neviděl, protože ON vybral Putina. Možná jen měl strach co by se stalo jemu a jeho rodině, kdyby nešel ušákům dostatečně na ruku a proto chlastal ze strachu. Možná si byl také vědom nedostatku testosteronu a potažmo ubývajících sil, také nedostatku znalostí a proto vybral mladého a energického Putina, Mohl klidně vybrat podpindosníka, který by SS donesl Rusko na stříbrném podnose.

   Možná to byla jediná taktika jak dosáhnout toho, aby SS ztratily ostražitost v domnění, že jim Rusko během několika let pod Putinovým vedením spadne do klína samo. Ostražitost možná ztratily kvůli pravidlu, že šéf vždy vybere méně schopného nástupce jen proto, aby se na něho vzpomínalo v dobrém.

   Ať byl Jelcin jaký byl, tohle udělal velmi dobře a měli by jsme mu za to být vděční.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..