Putin se v traileru Černého zrcadla obrátil k Američanům. Video

V traileru čtvrté série seriálu Černé zrcadlo se ruský prezident Vladimir Putin obrátil k americkému národu. Trailer byl zveřejněn kanálem Netflix na YouTube.

Trailer obsahuje fragmenty ze seriálu a také záběry reálných událostí. Ve videu se také zmiňují o vymoženostech robototechniky, protestních akcí proti Donaldu Trumpovi, pochodech v Charlottesville a fenoménu fake news. Video je doprovázeno hitem švédské kapely ABBA Happy New Year.

Video navíc obsahuje proslov ruského lídra k americkým občanům.

Vážení američtí občané. Drazí přátelé, budoucnost je zářivější než kdykoliv jindy,“ říká hlasatel Putinovým hlasem. Přitom je vidět, že ruský prezident vyslovuje zcela jiná slova.

Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

5 Komentáře zapnuto "Putin se v traileru Černého zrcadla obrátil k Američanům. Video"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

A situace na Ukrajině –

Dva roky stíhala Ukrajinka prominenta, který jí zabil sestru. Teď ji našli brutálně zavražděnou
http://vool.cz/enKFe
Ukrajinou otřásla brutální vražda právničky, která strávila dva roky života snahou udržet za mřížemi vlivného muže, který pod vlivem drog srazil a usmrtil její mladší sestru. Teď za to pravděpodobně zaplatila životem i ona.

Kyjev – Dva roky se ze všech sil snažila, aby vrah její mladší sestry neunikl trestu. Osmatřicetiletou ukrajinskou právničku Irynu Nozdrovskou přátelé mnohokrát varovali, že zápasí s velmi nebezpečným soupeřem napojeným na vlivného soudce.

I přesto se Nozdrovské povedlo udržet obviněného Dmytra Rossošanského za mřížemi. Brzy poté ale zmizela.

Anonymní
Host
Anonymní

0.5

jirik
Host
jirik
Situace v Sýrii – Americká základňa v at Tanf obkľúčená Rusmi a Sýrčanmi https://www.hlavnespravy.sk/americka-zakladna-v-tanf-obklucena-rusmi-syrcanmi/1261150 Portál Stockinfocus publikuje informácie o americkej základni v sýrskom at Tanf. Na základni cvičia Američania predstaviteľov sýrskej opozície, tentoraz však cvičia Američania bývalých členov ISIS, ktorí sa zachránili z Rakky a stali sa základom novej “sýrskej armády”. Američania, ktorí pôsobia na území Sýrie v rozpore s medzinárodným právom a takisto nemajú mandát OSN na to, aby v Sýrii pôsobili však odmietajú arogantne územie Sýrie opustiť. Rusko a Sýria, spoločne so svojimi spojencami sa preto rozhodli situáciu riešiť. V okolí 55 km od základne vytvorili vojenské blokposty,… Číst vice »
jirik
Host
jirik

Situace v Moldavsku –

Moldavský ústavný súd v utorok dočasne zbavil funkcie prezidenta Igora Dodona.

Dôvodom tohto kroku je spor, ktorý prepukol medzi proruským prezidentom a prozápadne orientovanou moldavskou vládou v súvislosti so schvaľovaním nových členov vládneho kabinetu, informovala agentúra Reuters. Podľa moldavskej spravodajskej televízie Publika má prezidentské právomoci teraz prevziať predseda parlamentu Andrian Candu.
https://www.hlavnespravy.sk/ustavny-sud-docasne-zbavil-pravomoci-prezidenta-dodona/1261670

jirik
Host
jirik
Bojové služby se ujmou arktické raketové komplexy Tor-M2DT, určené speciálně pro polární podmínky. Nebe nad ruskou Arktidou začne v roce 2018 kontrolovat první divize arktických systémů protiletadlových raketových komplexů Tor-M2DT, sdělil novinářům 30. prosince velitel armádní protivzdušné obrany Ozbrojených sil Ruské federace generálporučík Alexandr Leonov. Podle vyjádření generálporučíka Leonova se bojové služby v arktické oblasti ujme v roce 2018 divize mobilních protiletadlových raketových komplexů Tor-M2DT na spřažených tahačích, poprvé předvedených na přehlídce v Den vítězství 9. května 2017. Protiletadlový raketový systém Tor-M2, umístěný na tahačích tohoto typu, je nejvhodnější pro operace v arktických podmínkách, protože spřažené tahače byly navrženy speciálně… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!