Putin trolluje Merkelovou: Rusko nemá v úmyslu hackovat německé volby

https://www.youtube.com/watch?v=zjCTHH0DHHE

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

4 Komentáře zapnuto "Putin trolluje Merkelovou: Rusko nemá v úmyslu hackovat německé volby"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Rusko začíná obnovu tempa hospodářského růstu, prohlásil prezident RF Vladimir Putin na pondělním zasedání summitu BRICS v rozšířené sestavě.
„Začínáme obnovení tempa ekonomického růstu. Není to jako v Indii nebo Číně, ale přece jen spatřujeme po poklesu hospodářský nárůst o víc než 2%,“ řekl.

„Dosáhli jsme rekordního snížení inflace pro Rusko,“ sdělil Putin. „Dnes činí 3,5% a ke konci roku očekáváme 3,7-3,8%,“ dodal prezident.

Hlava státu přitom poznamenal, že „Rusko prohlubuje dnes hospodářskou spolupráci se státy BRICS v podmínkách překonávání krizových jevů v naší ekonomice.“
https://cz.sputniknews.com/svet/201709045915071-putin-tempo-rust-ekonomika/

V.A.M.
Host
V.A.M.

Ten vi jak na to.

jirik
Host
jirik

Prezident Vladimir Putin prohlásil, že Moskva má právo snížit počet pracovníků diplomatické mise o dalších 155 osob, ale zatím to nebude dělat.
„Přesněji řečeno, pokud už budeme hovořit o plné paritě, tak to není 455 amerických diplomatů v Moskvě, ale mínus 155. Takže my si ponecháváme právo přijmout řešení i ohledně tohoto počtu amerických diplomatů v Moskvě, ale zatím to dělat nebudeme, uvidíme, jak se bude situace vyvíjet dále“, řekl Putin na tiskové konferenci na základě výsledků účasti v summitu BRICS. https://sptnkne.ws/fvaV

jirik
Host
jirik

Tiskový mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov oznámil, že ministerstvo zahraničních věcí (MZV) vybere nejlepší variantu soudu, kam bude podána žaloba na USA kvůli ruskému diplomatickému majetku.
„K jakému přesně soudu, to bude řešit ministerstvo zahraničních věcí, v režimu online je dán (ruským prezidentem Vladimirem Putinem — RT) příkaz ministru zahraničí Lavrovovi. Ministerstvo bude hledat nejlepší variantu, která dovolí chránit naše zákonné zájmy v právní rovině,“ uvádí ruská média Peskovova slova.
https://cz.sputniknews.com/svet/201709055924307-peskov-ministerstvo-zahranici-soud-zaloba-usa/

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!