V Radě učinili prohlášení o „katastrofě,“ která čeká Ukrajinu

Ukrajině hrozí katastrofa, prohlásil poslanec Nejvyšší rady, vůdce strany Za život Vadim Rabinovič v éteru televize 112 Ukrajina.

Politik má za to, že se evropské státy snaží „pod rouškou ekonomické pomoci rozkrást národní bohatství Ukrajiny.“

 

„Národní banka vyplatila dnes potají 455 milionů (pozn. dolarů) MMF, teď nám sdělili, že miliardu (pozn. eur) nám dá Evropa, avšak zapomněli říct, že žádají zrušení moratoria na vývoz surového dříví. Tedy, Evropa nám milostivě poskytne miliardu, kterou máme hned vrátit jako úroky mezinárodním organizacím, za to ale budeme připraveni o Karpaty,“ postěžoval si poslanec.

Rabinovič připomněl, že do konce roku 2018 má Ukrajina zaplatit 12,5 miliardy dolarů, v roce 2019 12,1 miliardy dolarů, a do konce 2020 dalších 10,2 miliardy. Celkem bude Kyjev muset splatit 117 miliard dolarů dluhu.

„Právě do této léčky nás dostali: 117 miliard! Je to hospodářství, které je odsouzeno ke krachu, je to mrtvá hypotéka. Každá organizace, jež dokonce nemá počítač, ale prosté počitadlo, dokáže klidně spočítat, že Ukrajina není s to vrátit tyto peníze,“ řekl politik a vyzval vedení země, aby „se nepodrobovalo MMF.“

Rabinovič vyslovil také mínění, že jediným východiskem z této krize může být pouze default.

zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. Andej napsal:

  Vítejte v klubu 😀

 2. Liběna napsal:

  na to prisli az ted..? :DDD to bylo jasne preci od zacatku :DDD
  jo..a nekteri obcane UA mi to neverili, co bude postupne nasledovat,a ze cely ten „slavny“ majdan, na ktery byli nekteri taaak hrdi, byl tak akorat podvod na ne…Oni fakt verili tomu, ze se budou mit lip…

 3. patacek napsal:

  Celkem jednoduše a průzračně popsaný postup, jak tzv. „západní demokracie“ dosahuje své vysoké životní úrovně. „To se nám to hoduje, když to ostatní platí“. Není divu, že mnoho jiných by rovněž chtělo na tuto vlnu naskočit. My jsme ostatně tomuto klamu v 89 podlehli rovněž. Jenže, z logiky věci, ne všichni mohou být parazity. A v tom je největší klam západní propagandy, „že mohou všichni, stačí se snažit“. Ano, snažit se mohou všichni, ale procento těch „vyvolených“ bude stále přibližně stejné. Pokud se najde někdo nový, kdo si nechá vymýt dostatečně mozek a zatlačí do pozadí morální zásady, nerozšíří řady, maximálně dojde k výměně za někoho „méně schopného“.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.