Rakouské městečko po skupinovém znásilnění patnáctileté dívky odmítá další uprchlíky

…..pokud politici chrání více uprchlíky než své vlastní občany, bylo by dobré, kdyby všíchni „zvedli kotvy“ a z daných států se vystěhovali. Zanechat ve vlasti jen proradné politiky. Pochopili jste konečně, že je zde rasizmus proti bílé rase? Co vše se ještě musí stát????
10:54

Městečko v Rakousko odmítlo přijímat další „uprchlíky“ poté, co tři imigranti skupinově znásilnili patnáctiletou dívku.

Dívka šla 25. dubna večer domů, když ji chytli a brutálně znásilnili. Podezřelými jsou dva Somálci a jeden Afghánec.

Starosta na incident reagoval tím, že vládě oznámil, že Tulln až do odvolání nebude přijímat žádné další uprchlíky.

„Mám nulovou toleranci k žadatelům o azyl, kteří zneužívají zákony svých hostitelských zemí. S ohledem na to co ti zločinci té dívce udělali, bude třeba použít právo co nejpřísněji,“ řekl Peter Eisenschenk

Radní Svobodných Christian Hafenecker vznesl dotaz, proč úřady veřejnost o incidentu neinformovaly po celý měsíc, čímž lidi uvedli v nebezpečí.

„Nesčetné případy ukazují, že migrace převážně muslimských mužů pod pláštíkem azylu, se stává nekontrolovatelným nebezpečím. Není proto zcela jasné, proč nebyli obyvatelé Tullnu ihned varováni policií,“ řekl.

Není to poprvé, co bylo Rakousko vystaveno kulturnímu obohacení ze strany příchozích migrantů.

Irácký uprchlík, který ve vídeňském bazénu znásilnil desetiletého chlapce, byl zbaven obžaloby, protože soud shledal, že věřil, že chlapec se vším souhlasí.

Imigrant řekl, že jeho útok na chlapce byl sexuální nouzí, protože neměl sex čtyři měsíce, a ani se nesnažil uprchnout, protože věřil, že co udělal, bylo v pořádku.

Zdroj (1)

Zdroj (2)

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

6 Komentáře zapnuto "Rakouské městečko po skupinovém znásilnění patnáctileté dívky odmítá další uprchlíky"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
runner
Host
jirik
Host
jirik

Žiadatelia o azyl, ktorí prišli do Belgicka a oklamali úrady, že sú neplnoletí, budú musieť zaplatiť náklady na röntgenové vyšetrenie, ktoré potvrdzuje skutočný vek analyzovaných osôb

S návrhom, ktorý chce pretaviť do podoby zákona, prišiel štátny tajomník pre azylovú politiku Theo Francken, uviedol dnes belgický denník La Libre Belgique. Príslušný návrh zákona by mala predložiť Nová flámska aliancia (N-VA), jedna z koaličných vládnych strán, ktorej členom je aj Francken.
http://www.hlavnespravy.sk/belgicko-migranti-mali-platit-za-ze-uradom-klamali-o-svojom-veku/1008148

jirik
Host
jirik

Dáma šla na procházku s pejskem, v parku ji brutálně znásilnil afghánský migrant. Byl jsem opilý a zhulený, mohou za to mí přátelé, že mě to naučili, vysvětloval u soudu
http://vool.cz/pNyEf
V bavorském Ingolstadtu stanul před soudem afghánský migrant, který loni v létě znásilnil v téměř třicet kilometrů vzdáleném Eichstattu postarší ženu. Násilník se ke svému činu doznal a může očekávat trest v rozpětí několika let nepodmíněně.

dit
Host

Zdravím,
cituji..Muž, ktorý sa v noci nadnes v centre Mníchova polial benzínom a zapálil, svojim zraneniam približne o hodinu neskôr podľahol, informovala dnes agentúra DPA s odvolaním sa na vyhlásenie mníchovskej polície……Motívy jeho konania polícia vyšetruje, avšak nápisy na jeho aute zaparkovanom obďaleč naznačujú, že mohlo byť motivované politicky. Na mužovom aute našla polícia okrem iných aj nápisy: „Vojna na nemeckej pôde – nikdy viac“ alebo „Amri je len vrcholom ľadovca“, čo bola narážka na islamského extrémistu Anisa Amriho, ktorý na ukradnutom nákladnom aute zabil vlani v decembri na vianočnom trhu v Berlíne 12 ľudí.
Zdroj pluska.sk

dit
Host

Nadpis článku: Šialenec sa podpálil priamo na námestí: TIETO odkazy poukazujú na motív jeho činu
dnes 17:07-pluska.sk
nejde mi sem vložit link, tak takhle.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!