Reakce na tzv. homosexuální sňatky

Ve dnech 21. a 22. června v Praze proběhla manifestace za ochranu národa před destruktivními vlivy, což následně souvisí i s ochranou rodiny a zdravých národních tradic.

Paradoxem, a přímo nožem do zad účastníkům manifestace, bylo vyhlášení české vlády, která v pátek odpoledne podpořila návrh zákona o tzv. homosexuálních manželstvích.

 

Mainstreamová média masírují mozky národa frázemi, že to je „fér“, že nyní homosexuálové budou mít „plnohodnotné rodinné vztahy“ a že už konečně budou bez překážek adoptovat děti.

Média jásají, že Česko je první z postkomunistických zemí, která tento zákon prosazuje, a nesmí prý tuto šanci propást.

Je to asi, jako když deset bláznů skáče do propasti a jedenáctý se bojí, aby tuto šanci nepropásl.

Když Anton Špelec, ostrostřelec, v putyce pronesl: „Císař pán je korunovaný vůl,“ co by asi řekl o těch, kteří prosazují tyto protipřirozené zákony, jejichž ovocem bude zničení instituce rodiny a sebevražda národa?

Média ale mlčí, že USA tyto dny naopak zakázaly prosazovat tyto protipřirozené svazky jako manželství. Rovněž média mlčí, že jak Maďarsko, tak Polsko, tedy země V4 usilují o doplnění Konstituce články k ochraně křesťanské kultury a dědictví. De facto jde i o ochranu instituce rodiny, která je základní buňkou společnosti.

Rovněž masmédia mlčí o velkých manifestacích na Ukrajině za ochranu rodiny, které probíhají už tři měsíce téměř každou sobotu a neděli ve většině velkých měst, a to vždy s několikatisícovou účastí.

Ptáme se poslanců a propagátorů legalizace zločinu v Česku: Budete souhlasit a říkat, že je to „fér“, až vám v následku této legalizace tzv. sociální služby ukradou vaše děti či vnuky a dají homosexuálům, kteří jsou většinou pedofilové anebo mají nevyléčitelný AIDS či jiné choroby?

Tato šikmá cesta do záhuby, jejíž součástí je zneužívat homosexuály k zničení instituce rodiny, patří do programu redukce lidstva. Ti, kteří prosazovali tento zločin, prohřešili se proti svému svědomí, postavili se proti Bohu a Jeho zákonům a dopustili se vlastizrady národa s cílem jeho morální a fyzické likvidace. Jediná cesta je zavčas se zastavit a konat pravdivé pokání. To znamená přiznat si před svým svědomím: „Byl jsem oklamán, podveden“ a čestně se oddělit od této cesty lži a smrti a vstoupit na cestu pravdy a života. To je pravdivé pokání.

 

 

Kéž tento zločin vyprovokuje všechny upřímné lidi, aby se zmobilizovali a postavili se proti tlaku, který instituci rodiny, štěstí našich dětí i budoucnost národa táhne po šikmé ploše do časného a věčného zavržení.

Ježíš říká: Čiňte pokání! To znamená: „Změňte myšlení a věřte evangeliu!“ (Mk 1,15)

Lidé, konejte manifestace, organizujte petice, tlačte na své poslance, aby tento sebevražedný zákon nebyl v žádném případě schválen v parlamentu!

Byzantský katolický patriarchát

+ Timotej

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. Maroš napsal:

  Obľúbenú záložku – „Ako si dobre vyhoniť vtáka“ má v pracovnom PC ozaj málokto… – u solidárnych „liberálov“ je to zrejme v norme.
  „Mluvčí slovenské strany SaS Katerina Svrčeková okamžitě popřela tento incident a sdělila, že počítač, na kterém pracoval Sulík, není jeho osobní.“ – no tak ten PC je ich „obecný“ pracovný.
  https://ac24.cz/-/slovensky-politik-hledal-na-internetu-cesty-k-sebeuspokojeni-ted-je-z-toho-skandal?redirect=%2Fuvod%3Fp_p_id%3Dcom_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_delta%3D12%26p_r_p_resetCur%3Dfalse%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_cur%3D2

 2. Vít Henok napsal:

  Protože tato planeta nebyla dána do užívání těm, kteří tlačí na zničení rodin Mých dětí, nemají zde co dělat. Vyhodím je odtud tak rychle, jak rychle si je přitáhne Góg a sundá jim pýchu z hlav.

  Otec

 3. julius napsal:

  Neni co resit. Priroda jasne vytvorila muze a zenu za ucelem rozmnozovani. Tedy jsou dve pohlavi. Penis a vagina. Zna nekdo treti?? Jak vypada? TS TV gay lesbicky a ostatni jsou jen psychicke veci jedincu. Nevysmivam se tomu ale rozhodne jsou to slepe vetve ktere jsou omylem prirody. Maji pravo na bezny spokojeny zivot jako takovy, maji pravo na praci i svobodu. Ale nevidim zadny duvod zasahovat do prirodnich zakonu ktere temto lidem priroda neumoznila mit deti. Neni tedy co resit. Priroda rekla ne a basta.

  • Petr Pavlicek napsal:

   I kdyby byli, proč je nenecháš svobodně se pichat do prdele? Oni se ti taky nesmějí, ze to nastekavas starý do boudy. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..