Reptilián zachycen na kameru v živém televizním vstupu! Nejdelší záběr vůbec! (VIDEO)

Říká se, že oči jsou brány do duše. Možná proto se těmto bytostem často stává tento „error“, kdy máme na pouhý okamžik možnost spatřit jejich pravé já. Obvykle tato proměna netrvá ani vteřinu. Toto video však dokazuje, že změnu očí můžeme pozorovat i mnohem delší dobu. Reptiliánka si to pravděpodobně neuvědomila. Nu což, alespoň nám posloužila jako ukázkový příklad toho, jak takový reptilián vypadá – díky své schopnosti měnit podobu k nerozeznání od normálního člověka. Avšak v momentě nepozornosti se ještěrky z části odhalí. Pak vznikají videa/fotografie lidí, kterým se z ničeho nic potáhne předloktí šupinatou kůží nebo kterým během sekundy narostou dlouhé drápy nebo děsivé zuby. 

raja

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9
Komentujte

avatar
3 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
AnanterezaJamail YareshiSLÁVEKOli Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Andi
Host
Andi

Jak si to můžou neuvědomit … podle mě to dělají schválně. Poslední dobou se po tomhle roztrhl pytel, najednou jsou vidět až moc …

marek
Host
marek

Někde jsem četl, že vstupujeme do fotónového pásu, David Icke tomu říká vibrace pravdy a pomalu tito reptiliáni nejsou schopni udržet svou lidskou formu. Nebo něco v tom smyslu…. Kéž by to byla pravda!

Oli
Host
Oli

moze sa jednat aj o SYNDRÓM MAČACIEHO OKA – Coloboma Prejavy: colobom oka – očná rázštepová chyba postihujúca najčastejšie dúhovku; zrenice má tvar kľúčovej dierky análna atrézia (nepriechodnosť ritného otvoru) deformity kože v okolí ucha charakteristický tvar očí – šikmé očné štrbiny (antimongoloidný priebeh), vnútorné epikanty (záhyby kože očných viečok pri koreni nosa), hypertelorismus (väčšia vzdialenosť očí) jednostranná microftalmia (zmenšenie jedného oka) aniridia (chýbanie dúhovky) šedý zákal (katarakta) poruchy vonkajšieho zvukovodu plochý chrbát nosa malá dolná čeľusť (mikrognácia) rázštep pery či podnebia fistuly z konečníka do močového mechúra, pošvy či hrádze vrodené srdcové chyby vrodené chyby obličiek – agenéza (chýbanie),… Číst vice »

SLÁVEK
Host
SLÁVEK

nebo si může za tisíc ká koupit takovéto kontaktní čočky. Occamova břitva pánové, pokud víte vo co go

Slávek

Anan
Host
Anan

A ty máš syndrom absolutně nesouvisejícího zdůvodnění. Bylo to o koze a ty píšeš o voze. Najdi si podrobnosti o reptiliánech, kterých je na internetu k dispozici hrozně moc.

Jamail Yareshi
Host
Jamail Yareshi

Naprostá pitomost“reptilián“, ……větší kravinu vám anglosaxonští info-manipulátoři ani nemohli podsunout, – proboha ovce vzpamatujte se !!! Tohle může žrát jen ůplný duševní mrzák !!! Je to jen silně zpomalený a deformovaný zvukový záznam – to si fakt dělají z ovcí pečínku. Ať žije český blb !!!

tereza
Admin

Nejde o zpomalený zvukový záznam, ale o její oči! Jestli jste si teda všiml. Zajímavé je, že vaše příjmení (nickname) začína na „Y“ …..

Anan
Host
Anan

Aha a ty nejsi český blb ale podle jména nějaký Džem Jarek. Co to tady plácáš, jsi absolutně neinformovaný.