Retardovaná společnost vytváří retardované děti a přesně tak je vychovává…..

…..do vesmíru volající zločin na našich dětech je NEJVĚTŠÍM HNUSEM, který jsme zažili….

12:54

Dovolím se Vás zeptat. Myslíte si, že tato společnost má právo na přežití? Co jsme vlastně za posledních 100 let dosáhli a kam jsme se dostali?

Dívky mají penisy, kluci mají vagíny. Evropou obchází tmářská pavěda (+ foto)

Ve Španělsku začala osvětová kampaň s použitím plakátů, na nichž jsou vyobrazeny nahé děti: Některé děti na plakátech přitom mají genitálie opačného pohlaví. Vše doprovází nápis: „Jsou dívky s penisy a chlapci s vagínami.“

Kampaň vede skupina prosazující tzv. transgenderové zájmy s názvem Chrysallis Euskal Herria, která na ni podle svých slov dostala peníze od neznámého byznysmena z New Yorku.

Mluvčí skupiny Beatriz Severová uvedla, že jejich cílem je „zvýšit společenské povědomí o transgenderových dětech a to, aby tyto děti cítily, že jsou reprezentovány“.

„Ve společnosti je očividná mezera, pokud jde o normální přístup k otázce transgenderových dětí,“ prohlásila pro deník El País.

Jsou dívky s penisy a chlapci s vagínami

Zdroj: breitbart.com, elpais.com,

Zdroj:(1)

Loading...

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
dittauri Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
tauri
Host
tauri

Trochu mi to připomíná slova architekta Matrixu.. „I když Matrix ovlivnil Tvé vědomí, zůstal jsi nadále člověkem..“Takže je to o tom, nedávát energii něčemu, co nemá smysl a žít po svém i když je po světě plno „retardů“ tedy neuvědomělých lidí..A tím problémem je volba, buďto s nimi budeme hrát dál tu jejich retardovanou hru, nebo zůstanem silnou duší, která žije po svém a ví, co dělá. A co bude dál nevím, hlavní je, že žiju jak nejlíp umím a v dalším životě už třebas tohle nebudu muset řešit.Takže i když myslíme, že není na výběr, vždycky máme právo svobodné… Číst vice »

dit
Host
dit
Anonymní
Host
Anonymní

4.5

Pin It on Pinterest