Rizika sběru osobních údajů. Velký bratr se dívá (VIDEO)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5
Komentujte

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
.lakLiběnaMarošjirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
jirik
Host

Exekuce po slovensky – na slovenský důchod…….
https://vk.com/socha?z=photo325721098_456245022%2Falbum325721098_00%2Frev

Maroš
Host
Maroš

Funkciou viac hlavových procesorov je vynášanie údajov zo zariadenia – a to mimo funkcie firewall a antivírus! Detto funkciou každej SMART technológie je zber metadát nielen z vlastného zariadenia, ale v rámci dosahu – aj z okolitých zariadení, t. j. aj od susedov! Taký elektromer SMART má dosah až 75 metrov, takže v bežnej aglomerácii je takto zabezpečený zber metadát prakticky z každej rodiny! Navyše – každé takéto aktívne zariadenie vyžaruje škodlivé žiarenie do okolia! Treba si prelúskať dokumenty po zadaní tvaru „smart meter killers“. Kto vyslovene nepotrebuje k životu wifi a bluetooth, tomu odporúčam pri bootovaní PC, po stlačení… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Opäť pádny argument proti zavedeniu centralizovanej zdravotnej dokumentácie e-Health! https://moneymag.cz/aktuality/10320-osobni-udaje-pacientu-v-ohrozeni-zdravotnicka-zarizeni-napadaji-hackeri https://lifebibles-zivotnibible.blogspot.com/2011/01/100-zpusobu-jak-zmizet-zit-svobodne.html Inak – kvôli zaujímavostiam zo sveta odporúčam občas mrknúť na „neutrálnu“ mainstreamovú stránku Globe24.cz „Americká internetová společnost Google má k dispozici internetový formulář, pomocí něhož Evropané mohou požádat o odstranění údajů, které ve výsledcích vyhledávání považují za nežádoucí. Firma tak reaguje na nedávné rozhodnutí evropského soudu, podle kterého lidé mohou od Googlu požadovat, aby na ně internet „zapomněl“.“ Poznámka – MÁ TO VŠAK JEDEN PORIADNY HÁČIK!!! „Lidé, kteří se rozhodnou žádost podat, mimo jiné musejí předložit digitální kopii průkazu k ověření totožnosti, například platného řidičského průkazu, vybrat z nabídky… Číst vice »

.lak
Host
.lak

Dnes mi přišel dopis f. ústavu že zrušili peníze a zavedli hotovost, termínově. Vkládanou a vybíranou. Převod na ID čipu nosiče je asi v pořadí a až bude nehoden kdoví proč 3x ?

Liběna
Host
Liběna

jj, ten dokument uz jsem videla nejaky rok zpatky…Zajimave je, ze i v dnesni dobe nektere spolecnosti jen kvuli zmene prijmneni pozdaduji pres mail scan OP, nebo oddaciho lilstu…a uz treba to, ze pro ne automaticky zmena prijmeni znamena to, ze se clovek musel provdat ..blazni !!! : – D