Rodiče Andrease Lubitze tvrdí, že jejich syn není masový vrah!

…..dnes jsem v Německu. Dostaly se mně do ruky zajímavé zprávy hned ráno při pití kávy v kafetérii. Ani rodiče Andrea Lubitze nevěří „OFICIÁLNÍ VERZI“ že jejich syn byl masový vrah. Zase vymývají lidem mozek….

18:54

Jak je vidět, musely se oficiální „sračkomety“ rychle vyjádřit k Lubitzovi, protože byla zveřejněna fakta která pravděpodobně  dokazují jeho nevinu. Ani rodiče nevěří obvinění jejich syna od LH. Jejich nesmyslným tvrzením nemohou věřit ani děti. Není nalezeno žádné místo nárazu a vše bylo skoro pulverizováno. Jak je to možné?????

 

 

 

 

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4
Komentujte

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
jirikMayorVitězslav Crha Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Vitězslav Crha
Host
Vitězslav Crha

Neustále opakovaný matrix. Někdo vymyslí atentát,někdo jej provede a již dopředu se ví,na koho se hodí vina. Jakoby jsme toho nebyli svědky v minulosti. Všechno je to součást satanistické politiky židozednářů a jejich vlezdozadnic,kteří ve vlastním strachu o vlastní neprospěch jdou hlava nehlava proti lidstvu i za cenu 3 sv.války. Dnešní doba je tou nejhroznější dobou,jakou současné lidstvo zažilo. Propaguje se zlo,genderová politika,satanismus,multikultura a jeden teplouš a lesby za druhým. Svět se propadá do svého konce. Proto jsem došel k osobnímu božímu přesvědčení,abych se nemusel smrti obávat,ale přijal ji jako součást pokračování nesmrtelnosti. Jak to tady dopadne dnes už není… Číst vice »

Mayor
Host
Mayor

Když jsem viděl trosky onoho letadla,měl jsem pochybnosti,stejně jako u us. paneláků.Bylo by to na delší stať.

jirik
Host
jirik

Berlín děsí série útoků, kdy cyklista nastříká ženě kyselinu do tváře
Neznámý útočník v Berlíně nastříkal do obličeje 27leté ženy kyselinu. Napadení se stalo v noci na úterý ve čtvrti Friedrichshain ve východní části německé metropole. Od prosince loňského roku je to již pátý útok kyselinou, napsal server deníku Zeit.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/430663-berlin-desi-serie-utoku-kdy-cyklista-nastrika-zene-kyselinu-do-tvare.html

jirik
Host
jirik

Podobné „akce“ v Petrohradě i v Londýně
Přibližně ve stejnou dobu, tedy v sobotu večer, kdy drtil atentátník účastníky karnevalového průvodu v New Orleans, udeřil „najížděč“ v Rusku. Řidič offroadu Ford Escape v Petrohradu vjel na chodník a srazil tři ženy, které musely být hospitalizovány s těžkými zraněními. I v tomto případě byl řidič podle policie intoxikovaný a působil zmateně.
http://vool.cz/u4KHo