Rok 2019 podle časopisu The Economist bude děsivý

…..a pozor všechno začíná dnes 11.11.2018 v 11:11 minut. Kdybyste tomu nechtěli věřit, brzy uvidíte sami. Celé, předběžně připravené zhroucení systému je dlouhodobě připravováno….

00:05

Na dlouhý rozbor není mnoho času, proto bez veškerých důkazů a rozborů jdeme přímo k věci.

V lednu roku 1988 vyšel časopis the Economist se svobodozednářským orlem Phoenixem, který vychází z ohně všech světových měn. Má hlavu otočenou doprava, znamená přijdou k moci pravičáci a lidé takto smýšlející.

A protože se jen tak lehce nenechá deep state a všechny jeho organizace odstranit, znamená to, že 11.11.2018 začíná říše teroru. Připravte se na světovou měnu. Může probíhat několik dní až týdnů. Je to konečná hra. END GAME

…..a vším co s tím bude asi spojeno. Psali jsme o tom několikráte a varovali lidi, aby se připravili nákupem potravin vody a všeho potřebného. Nebudu opakovat.

 

A nyní k časopisu a obrázku na čelní straně, který je v řadě 33 zvláštním vydáním. Zajímavé číslo při sečtení dává hodnotu 6. Ano

Obálka časopisu nevěští vůbec nic dobrého, ba naopak. Má tři barvy. Bílou, červenou a černou. Je to tedy hra barev a systém podobný jako při čtení některých státních vlajek

Když se na ni podíváme, na první pohled působí dosti depresivně. Tak je právě vytvořena. Nastiňuje několik dějů:

1) Rok 2019 bude temný

Kolem roku 2019 je jenom černá barva. Doba temna a destrukce.

2) Blackout.

Zajímavé, že v Belgii vypli 6 jaderných elektráren právě před zimou, což znamená, že pravděpodobně může přijít výpadek elektrické energie nejen tam, ale po celé Evropě, jak bylo řečeno v jiném článku.

Výpadek měny celosvětový, který zaviní následující možné zhroucení systému, tak jak jsme ho znali.

Zhroucení ekonomického systému a následky s tím spojené.

Prostě kam se podíváte, vidíte BLACKOUT

3) Černá barva obklopuje barvu bílou, která je v menšině.

Bílá rasa bude obklopena rasou černou, což se nyní děje.

Švýcarská vlajka je symbol bílého kříže v červeném poli. Znamenal při druhé světové válce, že švýcaři budou ochráněni a kolem poteče krev. Přesně tak se i stalo. A nechtějí nám nyní dle této podoby naznačit symbolicky, že kolem bílé rasy budou nepokoje a může také téci krev????? Bílá písmena v červeném poli. Může tím být naznačena občanská válka kdekoliv.

4) Tři barvy jako trikolóry

Pravděpodobně je nám naznačeno symbolicky barvou (čteme zespodu) černou, bílou a červenou  hned několik států, které mají zde v Evropě získat nadvládu.

Červená barva je symbolem revoluce a obětí za svobodu, bílá znamená zářící budoucnost a mír, černá pochmurnou (koloniální minulost) popřípadě přítomnost nebo kolonizaci jako takovou.

Jak ale vidíme, bílé barvy (naděje) nám mnoho na obálce časopisu nedopřáli.

Egyptská vlajka má dokonce uprostřed podobného orla, který je znázorněn ve středu. Že by napodobení Phoenixe a začátek krachu. Vše v jedné vlajce a to Egyptské?????

 

Další vlajkou je vlajka Irácká, která má opět stejné základy.

 

 

Následující vlajka jemenská

 

Další vlajka se stejnými trikolorami je vlajka Sůdánu, i když se zeleným klínem…..

 

No a poslední je vlajka Sýrie

Když se zamyslíme, odkud nám uprchlíci zde do Evropy přicházejí, tak mám takové tušení, že nám pravděpodobně chtěli tímto také naznačit symbolicky země a nejen dobu temna a možné destrukce a krachu těmito zeměmi zapříčiněnými.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

15
Komentujte

avatar
8 Comment threads
7 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
GeniusacidjoeMarošmariankosmacLiběna Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
ČESKÝ LEV
Host
ČESKÝ LEV

Ty barvy,je možno vidět i jako ZNAMENÍ,že krev z DOTYČNÝCH zemí,
bude konfrontována tou ČISTOU,ZÁŘIVOU BÍLOU,
Chráněnou Bohem a nastane pro NI,pro kobylky a kolaboranty,
doba TEMNA,ČERNO,Zasouložené Genocidy a smrti 🙂
A toho se přátelé s radostí dočkáme,i o hladu,žízni a zimě :))))
HappyEND je totiž to,o co tady jde 🙂
MY JSME TEN FENIX !

⚜ aston 405
Host

No, kéž bych měl takové finanční zázemí, abych mohl investovat do toho, o čem dlouho píšete (potraviny, stříbro, případně úkryt). S taťkou se o tom nedá bavit.

Krom toho pane tm – dnes se mi o vás zase zdálo! To prostě nedává žádný smysl, vždyť jsem vás potkal dvakrát v životě 😲. Potom restaurace, ve které probíhal děj, začala hořet. A teď tento článek…..

Věřím vašemu výkladu budoucích dějů a rád bych ještě zkusil rodiče přesvědčit alespoň k vybrání peněz z banky.

mino
Host
mino

Ja som ten problém s rodičmi a ich vkladnou knižkou musel vzdať, jednoducho sa im to celé nedá vysvetliť a napokon ma začali podozrievať, že ich chcem obrať o „peniaze“. Takže svoj cyklický omyl si vyžerú spolu s 80% nepoučiteľných ľudí.

Genius
Host
Genius

buď v klidu, tyto zvěsti o krachu a konci sytému už tady byly nesčetněkrát. Ano může příjít krize, ale je to přirozený opakující se cyklus, takže žádné obavy. Právě naopak, v dobách krize se dá na burze dobře nakupovat takže doporučuji spíše zaměřit pozornost jinam a učit se obchodovat. Cesta ke svobodě je bohužel nutná skrze finance, jedině ty Vám umožní svobodu časovou. 99% lidí ji nemá protože musí chodit denně do práce, někteří si k tomu ještě hrají na osvícené a duchovně vyspělé, ale je to nesmysl, pokud jste sami se sebou v souladu, budete mít i finance, svobodu,… Číst vice »

acidjoe
Host
acidjoe

Naivita ti nechybí. Cesta ke svobodě je nutná skrze finance? Ty jsi opravdu mimo, uvědomuješ si, že např. Siddhartha Gautama je nezapomenutým odkazem, jak hluboce se mýlíš?

Genius
Host
Genius

chci vidět, jak budeš v tomto dnešním světě žít jak budha…to spíš naivita nechybí tobě.

Maroš
Host
Maroš

„Krv /červení slobodomurári/ a spálenisko /čierni slobodomurári/ – a medzi tým tí, ktorí „majú čisté ruky“ /bieli slobodomurári/.

V nasledujúcej „dekáde“ – medzi rokmi 2018 a 2030 dôjde k tak extrémne rýchlym civilizačným a klimatickým zmenám, že sa prežitie ľudstva dostane až na hranu!
29.5.2018: Peter Staněk – Čas ako fenomén budúcej spoločnosti
https://www.youtube.com/watch?v=uXZgZHApEmc

mino
Host
mino

Ale ako sa to prejaví, čo bude signálom spustenia krachu? Nezabudnime, že je nedeľa a burzy, ktoré v minulosti boli indikátorom, sú do pondelka zavreté. Alebo všetko začne iným nám neznámym spôsobom, nebodaj ozbrojeným konfliktom…?

pavel blaheta
Host
pavel blaheta

Mimo – já si myslím, že všechno co bude přicházet se včas dozvíme a že to začne v USA. Tam se podle Fullforda čekalo na ty volby, které již proběhly a Trup posílil svou pozici v Senátu. Takže jestli opravdu začne to masové zatýkání „chazarů“ a dalších zm.dů ve Státech, tak můžeme čekat nějaké otřesy co se týká měn a burz apod. Ale pro nás bude dost času na eventuální výběr našich peněz z účtů a zakoupení nějakých trvanlivých potravin a dalších věcí. Dle zkušenosti z Argentiny v případě ekonomické krize začnou nejdříve scházet luxusní věci a věci z dovozu.… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

blaheta – to chceš potom vymeniť 12-ročnú whisky za pytlík múky a fazule? Kúp si liter technického benzínu a liter 90% technického liehu – zmiešaj dohromady, a máš pomocníka, o ktorom sa ti ani nesnívalo – na zdravotnícky zákrok, vypaľovanie a sterilizáciu zdrav. nástrojov, odmasťovanie, svietenie, varenie – cca suma sumárum do 5 euro. 2 dcl benzín-alkoholu z lekárne stojí okolo 2,20 euro. Keď už „biznis“ na prežitie. Samozrejme – loknúť si z wisky – prečo nie…

Adam
Host
Adam
Mysak
Host
Mysak

Zvdoufejme,ze se konecne neco stane,tady pokud se nebude v ulicich strilet a pejzate pijavice veset,nikdy se nic nezme i,parazita se nelze zbavit domluvou ani jeho podvodnymi tzv. Volbami.

Liběna
Host
Liběna

me se tada jako prvni (pri kombinaci tech barev) vybavila „Hitlerova“ vlajka…

mariankosmac
Host
mariankosmac

Typické nacistické farby. To môže byť zlé pre nás, alebo zlé pre uprchlíky.

Maroš
Host
Maroš

„To môže byť zlé pre nás, alebo zlé pre uprchlíky.“ – aj aj!
Uprchlíci sú len objekt-dôvod na zavedenie nástroja ich asanácie – fašizmu. Fašizmus je cieľ! NWO je fašizmus!
Klasický sionistický model „Spôsobíme problém a potom ponúkneme jeho riešenie!“ – „Môj chlapec ti rozbije okno a ja ti ho za úplatu prídem zaskliť!“ – Chaplin! Ten „Kid“ je samozrejme neviniatko – obeť manipulácie – ako utečenci!
The Kid – Charlie Chaplin
https://www.youtube.com/watch?v=qNseEVlaCl4