Ron Paul: Chemický útok v Sýrii – Dielo Asada, alebo útok pod falošnou vlajkou?

…..opět jeden z útoků pod falešnou vlajkou je pěkně vysvětlen v následujícím videu….

19:54

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
jirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Nedávne americké raketové útoky v Sýrii vyvolali obrovskú nevôľu v Rusku. V tejto súvislosti ruské ministerstvo zahraničia zverejnilo rozsiahly, mimoriadne zaujímavý komentár plný podrobných faktov k celej tejto záležitosti.
http://www.hlavnespravy.sk/ruske-ministerstvo-zahranicia-je-absolutne-jasne-ze-takzvane-biele-helmy-su-teroristickou-strukturou/965692

jirik
Host
jirik

Letos v únoru zemřel stálý představitel RF v OSN Vitalij Čurkin. I jeho protivníci uznávali jeho mimořádné diplomatické schopnosti a lidské kvality. Nahradil ho Vladimir Safronkov (Владимир Сафронков). Zdá se, že V. Čurkin vychoval zdatného nástupce.

Posuďte sami, jak se V. Safronkov bije v OSN v souvislosti s agresí USA proti Sýrii.
http://www.novarepublika.cz/2017/04/novy-curkin-v-osn-kroti-usa-jejich.html
https://www.youtube.com/watch?v=PEvj1Ac1B5c

jirik
Host
jirik

Sir Evelyn de Rothschild naléhal na západní národy, aby se „sjednotily“ k „intervenci“ do Sýrie a ke svržení Asada, aby tak „Syřany uvedly do nového století.“ Rothschild popisující Asada jako „brutálního diktátora, kterého je nutno přimět ke slušnému chování,“ pronášel chmurnou řeč při výběru dobročinných peněz ve finančním okrsku City of London, kdy žádal, aby západní národy „Asadův režim svrhly,“ protože „vzdoruje obecné slušnosti“ a hrozí našim „korporátním hodnotám.“ Rothschild se rovněž zmiňoval o svém rodinném podnikání, které začínalo pěti bratry, co zřídili „první bankovní systém, který byl skutečně globální,“ když operovali napříč Londýnem, Paříží, Vídní, Neopolí a Frankfurtem už… Číst vice »