Rozzuřený Erdogan vyhrožuje všem evropanům po celém světě. A nejen těm

…..tak se nám nejen politici, ale lidé kolem nás, v našich kolektivech,  na fórech v diskuzích a jinde, pomalu vybarvují. Udavačů opět začíná přibývat. Skvělý svět, že ano? Radost v něm žít!!!! Kde: pravda je lež a lež je pravda…..

12:54

tm komentuje

Jak neustále opakuji: Ke konci časů lidé hodní budou ještě hodnější, lidé zlí budou ještě zlejší, a z hodných se mohou stát zlí, a ze zlých hodní. Aspoň jsme poznali kde se lidstvo nachází, v jakém bodě vývinu lidské společnosti.

Turecký p-rezident Erdogan nyní vyhrožuje všem evropanům a doslova řekl: Jestli se nebudou plnit závazky a jeho nařízení, a EU nepůjde vytýčenou cestou, nemohou si být evropané kdekoliv na světě na ulicích jisti svojí bezpečností. Opakoval opět doktrínu o nacistické otrocké společnosti, o plynových komorách v Evropě a sběrných táborech. Dokonce MADAMME MERKELOVOU, týden před jeho proslovem k evropanům, napadl a vyslal k ní slova o nacistech aaa….

Zajímavé je, že EU nazval nacistickým režimem a také ho s tímto režimem srovnává.

No prostě hrozivá slova k bílé rase a možným budoucím dějům. Řekl bych, že linii mají dobře naplánovanou a vytýčenou. Pro své páničky se správně drží směru….

 

Erdogan vyhrožuje: Žádný evropan si nebude moci být jistý bezpečností

http://www.focus.de/politik/videos/tuerkischer-praesident-wuetet-erneut-kein-europaeer-mehr-sicher-erdogan-spricht-unerhoerte-warnung-aus_id_6820521.html

Loading...

4
Komentujte

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
PaveljirikJara Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jara
Host
Jara

Dobrý den.Nejenom můj názor:,,Nejvyšší špičky světových vůdců i veleknězů (archontů),povětšinou žijících v utajení,mají ve skutečnosti strach ze Slovanů.Slované jsou trnem v oku pro tyto lidi. Archonti prostřednictvím peněz ovládají celý svět.A Slovanské národy jsou se svou pohostinností,štědrostí,schopností spolupracovat, všeobecným umem,zručností i schopností se bránit pro tyto velmi nepředvídatelní. Slovanská mentalita je to,čeho se velmi,velmi bojí.A co když se začne probouzet Slovanská Duše,ukolébaná jejich věčnými pohádkami,bláboly a sliby? Jejich základy na celém světě založené na sobeckosti se budou bortit,spolu s jejich nadvládou u všech národů, které se Navrátí ke svým Duchovním Kořenům, Vlastenectvím , Předkům. Pro archonty a jejich první pobočníky,jež… Číst vice »

Pavel
Host
Pavel

Souhlasím s tím co zde uvádíš „Jara“, jen bych chtěl podotknout, že Slované a zejména Češi, Rusové, Bulhaři a Srbové, také Slovinci a Slováci – ti všichni mají jiné vnímání reality než západní svět. Je to dáno bohatostí jazyka (ne počtem slov) tím, že náš jazyk je obrazný a to od věků. Naše původní písma před Hlaholicí a Cyrilikou měla více znaků – bukvic – které měly obrovský význam při předávání písemných dat – pomáhala vytvořit v našich mozcích obrazy a tím zvětšovat naše schopnosti poznání světa v celé jeho šíři. Vědomí lidí u slovanských národů bylo a dosud je,… Číst vice »

jirik
Host
jirik

V úmysle urýchliť odchody asi 50 000 žiadateľov o azyl bez udeleného povolenia, chce rakúska vláda zdvojnásobiť sumu peňazí vyplácaných tým migrantom, ktorí sa dobrovoľne vrátia do svojej domovskej krajiny
http://www.hlavnespravy.sk/rakuska-vlada-chce-zdvojnasobit-sumu-pre-migrantov-ktori-sa-dobrovolne-vratia-domov/942578

jirik
Host
jirik

No to snad ne? Zvláštní zmocněnec OSN pro migraci vyzval EU, aby podkopávala etnickou stejnorodost evropských zemí a nahrazovala ji multikulturní diverzitou! Sionista s kariérou v Goldman Sachs a Světové obchodní organizaci chce prosadit Kalergiho plán za každou cenu!
http://vool.cz/cw4kI

Pin It on Pinterest