Rusko poslalo do NATO děsivé varování

Nejnovější válečné elektronické systémy „Samarkand“ dokáží zcela ochromit řídicí systémy NATO, uvedl ředitel Muzea vzdušných obranných sil Jurij Knutov podle listi Izvestija na televizním kanálu Zvezda.

Podle odborníka bude díky těmto komplexům ruská armáda schopna „zastavit“ agresi jednotek NATO s minimálními rozpočtovými náklady.

Připomněl také cvičení Trident Junction 2018 NATO, který začal v Norsku a skončí 7. listopadu.

[wp_ad_camp_2]

 

„Kdysi to byla teorie, a teď se stává v praxi,“ citovala Knutova RIA Novosti.

Nedávno bylo oznámeno, že „Samarkand“ se nachází v Archangelsku, Murmansku, Moskvě a Nižném Novgorodu, v oblastech Krasnodaru a Primorska a v Bělorusku.

Navíc jsou nasazeny v zařízeních ruského námořnictva.

Tato zařízení jsou schopna pracovat proti komunikačním systémům, narušovat a umlčet. Rovněž mohou zasáhnout radarové systémy, průzkumná letadla a družice.

Zdroj: pz.cziz.ru

6 komentářů

 1. Vítězslav Crha napsal:

  Nechápu, proč to vytrubují do světa???????? Nejkrásnější je moment překvapení. Proč jsou rusové tak nedočkaví???? Tím začátek války neoddálí, protože satanisti ji prostě chtějí,ať mají rusové cokoliv, chazaři prostě zaútočí, protože ty co si to moc přejí ve výru války nebudou, jako vždy. Sraba do rvačky nenastrčíš, protože je to slaboch a hlupák s drzým rypákem, co pouze chce rozkazovat a to je asi tak vše.

  • Ctenar napsal:

   Pokud nebudeš toužit po boji, budeš nepříteli ukazovat svaly. Prostě se budeš snažit odradit nepřítele. Myslím, že kdyby Rusi neukazovali svaly, dávno by jsme čuchali jaderný spad. A neboj, v záloze jsou jiné překvápka, o těch se nemluví….tak hloupí nejsou aby vše prozradili…

  • CZK napsal:

   Podle informací, které mám k dispozici, určité skupiny lidí, kteří dosud tahali za nitky, mají představu, že mají vojenskou převahu a není problém zvítězit v jakémkoliv vojenském konfliktu. O lidi nejde. Těch je, jako když „naseje“. Hlavně kontrolovat celou Zeměkouli. Nemyslím si, že by Rusové byli nedočkaví. Vnímám to tak, že chtějí útočníka odradit předem. Prostě trochu oslabit jeho bojové nadšení. Protože tady se říká, že vlastně ani žádná válka nezačne, protože to dokážou elektronicky eliminovat. Jenomže nikdy nic není 100%, takže by někdo mohl zemřít zbytečně. Toť můj pohled.
   Jinak to co má křídla a zobák, to je VÝR
   To co tak nějak rotuje kolem středu (vítr, voda, události,….) je VÍR
   Bez urážky, nechci nikoho ponižovat, ani ze sebe dělat chytráka. Jenom buďme všichni „dobrými“ Čechy. 🙂

   • tomáš marný napsal:

    Milý czk,
    neustále to opakuji, kdyby mělo dojít k tomu nejhoršímu, tak bude nasazeno EMP, však to víš od dob, kdy jsi chodil na osud.cz a tam jsem to mnohokráte popisoval. Takže prosím zachovejte všichni klid, rozhodně k tomu nedojde WWIII je pro ně předem pasé…..
    tm

 2. Liběna napsal:

  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/487391-majdan-skoncil-jinak-nez-mel-mini-jedna-z-jeho-tvari-jevhenija-bilcenko.html
  dobre je si precist i diskuzi pod clankem : ) rekla bych, ze hodne lidi se uz probudilo a maji strizlivy nazor na vec.
  To ze se u nas zpevnuji mosty je fakt… fakt. Treba na trase mezi OL a Mohelnici se tak deje…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *