Rusko prý rozmístilo jaderné nálože kolem Ameriky, může USA doslova spláchnout

…..mnoho let píši, že Rusové obklopili neviditelnými ponorkami celé USA. Mají na nich rakety s jadernými hlavicemi a jsou schopni do 10 minut proměnit celé státy na atomový popel. A hele. Dnes Vám to dokonce přiznávají i v novinách. Doba se nějak urychluje….

16:54

tm komentuje:

Vzpomínám si, když jsem psal na osud, KOMENTY NĚKTERÝCH LIDÍ, jaké nesmysly prý píši a podobně. Dnes tomu už můžete věřit, BYLO TOP PŘECE V NOVINÁCH. Mají je tam mnoho let nejméně 5….

 

Rusko prý rozmístilo jaderné nálože kolem Ameriky, může USA doslova spláchnout

Moskva – Ruská armáda rozmístila při pobřeží Spojených států blíže neupřesněný počet jaderných náloží. Jejich detonace by způsobila vlnu tsunami, která by zničila největší americká pobřežní města, jako New York nebo Miami. Uvedl to britský list Telegraph.

Podle deníku informaci o umístění jaderných náloží prozradil ruský plukovník v důchodu Viktor Baranetz. Ten tvrdí, že Moskva umístila jaderné zbraně na východním pobřeží Ameriky.

Umístění jaderných hlavic má být podle plukovníka odpovědí na to, že Spojené státy rozmisťují svou armádu podél ruských hranic. „Američané nasazují své tanky, letadla a prapory speciálních sil podél ruské hranice,“ řekl Baranetz v rozhovoru pro ruský list Komsomolskaja Pravda.

„A my v tichosti pokrýváme americké pobřeží nukleárními zbraněmi. Zakopávají se a spí, dokud nebudou povolány k akci,“ dodal. Podle britského deníku by výbuch jaderných náloží sám o sobě ničivý nebyl, vyvolal by ale masivní vlnu tsunami, která by zaplavila pobřežní města jako New York a Miami.

Podle někdejšího vojáka musí Rusko přijít na způsob, jak se bránit americké armádě, zatímco disponuje s mnohem menším vojenským rozpočtem než Spojené státy.

„Spojené státy jsou stálým světovým šampionem v rozsahu svého vojenského rozpočtu, téměř 600 miliard dolarů, což je desetkrát více, než má Rusko,“ vysvětlil nepoměr mezi financováním armády Spojených států a té ruské.

Podle něj na poli ekonomiky Rusko se Spojenými státy zápasit nebude. „Jsme v jiné váhové kategorii,“ uvedl Baranetz. Ruská armáda se proto snaží vymyslet způsob, jak zajistit ochranu své země při vynaložení nižších finančních prostředků.

Jedním z nich je právě údajné ukrytí jaderných náloží při pobřeží USA. „Jsem si jist, že jsme našli asymetrické odpovědi,“ hodnotí údajný plán ruský plukovník.

Mluvčí ruské vlády Dmitrij Peskov ale Baranetzova slova odmítá a popírá. Tvrdí, že jsou „divná“ a že by je svět neměl brát vážně. Jestli ale Rusko nálože skutečně rozmístilo či nikoliv neprozradil.

Zdroj (1)

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

16 Komentáře zapnuto "Rusko prý rozmístilo jaderné nálože kolem Ameriky, může USA doslova spláchnout"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Dracul
Host
Dracul

Bravo, molodci, díky Bohu!

arijec
Host
arijec

trumpa dosadili zidia putina dosadili zidia ked to buchne tak len po vzajomnej dohode

Maroš
Host
Maroš
Určite sú tam – SSSR projekt sa začal realizovať v roku 1960 – keď sovietska antimagnetická loď – plachetnica – vykonávala – oficiálne – celosvetový prieskum magnetických anomálií oceánskeho a morského dňa – autentickú knižku o tom napísal spravodaj Komsomolskej Pravdy. Sovieti vtedy prezkúmali strategicky zaujímavé tektonické zlomy, teda aj okolo pobrežia USA – ponorky to potom doklepli. A ešte je aj veľké ticho okolo kufríkových bômb – problém spočíva v tom, že časť príslušníkov KGB a organizovaného ruského zločinu – výmenou za podnikanie v USA, poskytla tiež niečo. O tejto problematike je dostatok ruských video- dokumentov ešte z Jeľcinovej… Číst vice »
Jarek*
Host
Jarek*

Rusko ví kde a jak narušit tektonické desky, znají dokonce intenzitu náloží, které by stačily na to, aby usa šly z valné části pod vodu

Maroš
Host
Maroš

Inak – podľa edgara Cayceho, ktorý predpovedal svoj návrat – reinkarnáciu o 80 rokov – časť USA bude pod vodou určite, a taktiež – veľká časť Británie. Takže zamyslenie:
1/ Ak Briti opúšťajú vďaka invázii muslimov krajinu – pripomína to exodus a cielený holokaust Židov s cieľom – donútiť ich presídliť sa – do pripravovaného štátu Izrael.
2/ Časť GP – anglická kráľovná – už avizovala svoj zámer opustiť krajinu. toto teda už nie je náhoda!
Video čas 6:35 min.
Budoucnost světa podle Edgara Cayce
https://www.youtube.com/watch?v=D-rir9RI3ac

Mišo
Host
Mišo

tempus omnia revelat
Google
Search

Milý mišo,
moc děkuji za koment ale pro velikost textu a důležitost jsem ho umístil jako článek na 13:54 dnes na tadesco. Ješte jednou děkuji za přízpěvek…..
tm

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!