RUSKO VYHLÁSILO DAŇOVOU AMNESTII

Dluhy občanů a podnikatelů-fyzických osob budou odepsány, tedy zrušeny. Jak uvádějí snad všechna ruská média, byla tato záležitost iniciovaná ruským prezidentem už na počátku roku 2017. 

tm dodává: Rusko si to může dovolit, protože není tak vykradené a rozebrané jako celá Česká republika díky Havloidní vládě a následně EU. Je zajímavé že právě v této době. Možná by to mohl být i signál pro Zemana…..

V pondělí 8. ledna informoval ministr financí RF Siluanov Vladimíra Putina, že dal pokyn k realizaci této amnestie. Vláda zajistila  

Rusko tak reaguje na nahromaděné takzvané nedobytné dlužní pohledávky za daně. Spadají do toho daně z podnikatelské činnosti, zdravotní a sociální pojištění či pozemková daň. Jde o daně a pojištění k datu do 31.12. 2015.

Celkově se jedná o více než 41 miliardu rublů a dotkne se amnestie zhruba 20 milionů osob.

Celý systém je elektronizován, takže občané ani podnikatelé o to nebudou muset žádat. Vše proběhne automaticky.

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5
Komentujte

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Antomáš marnýRadkajirikCZK Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
CZK
Host
CZK

Někde jsem četl, že odpuštění dluhů bude součástí finančního restartu. Tak proč to neudělat s předstihem. Aspoň budou mít potom v tom kalupu (až to přijde) méně práce.

jirik
Host
jirik

Proruské hnutí Srbská liga se obrátilo na srbskou vládu se žádostí, aby iniciovala jednání s Moskvou o vyslání ruských mírových sil do Kosova. https://cz.sputniknews.com/svet/201801206627974-srbsko-putin-vojsko-kosovo/ Uvádí se to na webových stránkách hnutí. Podle slov předsedy Srbské ligy Alexandra Džurdževa mise OSN a síly evropské mise EULEX „nemohou ochránit srbský národ před činností albánských teroristů, ačkoliv jejich hlavní role spočívá v zachování míru, stability a zajištění bezpečnosti obyvatelstva“. V souvislosti s tím Džurdžev vyzval srbskou vládu, aby využila svého práva, uvedeného v rezoluci 1244 Rady bezpečnosti OSN, a umístila v Kosovu 999 srbských vojáků. http://srpskaliga.rs/2018/01/19/srbija-da-pozove-rusiju-da-zastiti-srpski-narod-na-kim/ Navrhl také, aby bylo zahájeno jednání o… Číst vice »

Radka
Host

Kdybyste ještě laskavě uváděli zdroj, odkud jste to čmajzli, bylo by fajn. Takto je to nechutná zlodějna.
Je to zpráva z http://www.isstras.eu/cs/2018/01/17/rusko-vyhlasilo-danovou-amnestii/.

tomáš marný
Admin

Milá radko,
kdybyste nás hned neosočovala, že jsme něco „čmajzli“ a raději se podívala na konec článku, kde je uveden zdroj, udělala byste lépe a neotravovala nás se zbtečnými komentáři. Jo kdo umí číst a vidí má velkou výhodu…..
tm

An
Host
An

Děkuji Ti Tomáši za vše. Někdo si myslí že čte ale neví co čte. Budu volit Zemana. Anna