Rusko zakáže družicím NATO přelétat nad ruským územím

Ruská federální bezpečnostní služba je znepokojena tím, co plánuje Západ. Ten hodlá do vesmíru vypustit velké množství družic, které mají umožnit širokopásmové připojení k internetu po celém světě.

Rusové se obávají, že se tyto družice budou nacházet prakticky neustále nad územím Ruské federace, aniž by bylo zřejmé, jaký bude jejich cíl. Mohou pak prostě celou zemi bedlivě sledovat.

Systém, který má ve zmiňovaných družicích fungovat, představuje skutečnou hrozbu pro celé Rusko, zejména kvůli stupňující se agresi Západu. To je důvod, proč Rusko zakázalo družicím NATO přelétat nad územím Ruské federace.

 

 

Mimoto existuje ještě další nebezpečí, a sice, že se díky těmto družicím ruské internetové společnosti stanou zcela závislými na Západě. A že veškerá online činnost pak bude sledována družicemi NATO.

Pokud se dovolí těmto družicím přelétat nad územím Ruska, Západ bude vědět naprosto všechno, co se v Rusku děje, a to do nejmenších podrobností.

Dobře, že Ruská federální bezpečností služba tentokráte zareagovala dostatečně rychle.

Pro tadesco přeložil Rosťa | zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. Dastin napsal:

  Ze budu rusum fandit a chvalit je, mne nikdy v zivote nenapadlo, utikal jsem na zapad a potom zjistil, ze mi rusove neublizili, ale cesti bolsevici, kteri tam jsou porad viz STBures. A ze budu premyslet, kdy bude…. ne jestli, ale kdy bude valka a krize a podobne svinstva. Myslel jsem, ze se toho uz nedoziju, ale……..nakupuju zradlo, generator, naftu, zbrane a munici…… kdo je pripraven, neni prekvapen. Uvidime co bude…… pripadam si jak Noe.

 2. frankie napsal:

  Koukam ze kolega tu ma genialni napad, jenomze co bude delat az z toho sklepa vyleze? vsude popel tma jak v -no vite v cem, zadny lidi (predpokladam ze v tom sklepe vydrzi rok) – zadny suprmarket, zadnej benzin, a vsude plno radiace, takze ja osobne si na zacatku vylezu nekam nahoru, a budu se divat odkud…

  • Dastin napsal:

   Frankie, to neni mysleno na jadernou valku, ale staci vypadek proudu, vnitrostatni nebo evropsky prevrat a mame tady neco takoveho jako za II.SV. Lidi mi prijdou sezrat psy, vyzrat tu spizirnu, zoufali lide delaji zoufale veci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.