Rusové létají u svého moře a Amíkům to vadí

Kolem Černého moře se rozkládají následující země: na západě balkánské státy Bulharsko a Rumunsko, na severu Ukrajina, na severovýchodě Rusko, na východě Gruzie, na jihu Turecko…..Tak a teď mi někdo vysvětlete, co tam…

Ruský stíhací letoun se nad Černým mořem přiblížil k americkému vojenskému letadlu na vzdálenost 1,5 metru. Napsala to agentura DPA s odkazem na informace Pentagonu. Stroj amerického námořnictva byl v té chvíli na průzkumném letu a svou misi musel předčasně ukončit.

Podobné incidenty nejsou výjimečné. V listopadu loňského roku se v mezinárodním prostoru nad Černým mořem ruská stíhačka Suchoj Su-30 přiblížila na vzdálenost 15 metrů k americkému hlídkovému a špionážnímu letounu P-8A Poseidon. Suchoj Su-30 se kolem amerického stroje pohyboval 24 minut. Dokonce přeletěl zprava doleva před nosem P-8A se zapnutým přídavným spalováním, což vyvolalo silné turbulence.

Další incident se odehrál loni v červnu nad mezinárodními vodami Baltského moře. K americkému výzvědnému letounu RC-135 se přiblížila ruská stíhačka Su-27 na pouhé dva metry.

Moskva později v prohlášení uvedla, že manévr nebezpečný nebyl. Ruský generál ve výslužbě Nikolaj Antoškin dodal, že americká letadla nemají nad Černým mořem co dělat a má pravdu. Docela by mě zajímalo, jak by se USA líbilo, kdyby Rusové létali nad jejich územím. To by byl řev a vzápění pravděpodobně třetí světová válka, protože to je to, čeho chtějí dosáhnout.

Stále víc se blížíme ke katastrofickému scénáři, které pro nás vymyslela horní vrstva vyvolených. Podle nich by na zemi měla zůstat miliarda lidí, které bude pracovat na vyvolené a zbytek chtějí prostě a jednoduše vyvraždit. Zdroje ubývají a lidé přibývají. Jsou to velmi jednoduché počty a proto se musí něco stát a také se stane. Je to nevyhnutelné a jde vlastně jen o to, KDY.

S kým má Černé moře hranice?

Kolem Černého moře se rozkládají následující země: na západě balkánské státy Bulharsko a Rumunsko, na severu Ukrajina, na severovýchodě Rusko, na východě Gruzie, na jihu Turecko. Největšími řekami, které do Černého moře přivádějí své vody, jsou Dunaj na pomezí Rumunska a Ukrajiny, Dněstr a Dněpr na Ukrajině a Don v Rusku. Za součást Černého moře bývá považováno menší Azovské moře, jež od Černého moře na severovýchodě odděluje Kerčský průliv. Ze severu do Černého moře vybíhá poloostrov Krym.

Tak a teď mi někdo vysvětlete, co tam Amíci dělali? Já jsem neobjevila ani kousíček půdy USA.

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
jirikJan Bajer Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Ministerstvo obrany RF poradilo americkým vojákům, aby nelétali u ruských hranic Manévry ruského Su-27 vůči americkému EP-3 Aries byly „standardní, absolutně zákonné a dokonale bezpečné,” řekli na Ministerstvu obrany RF. Na ministerstvu uvedli, že „jestliže pro americké piloty je uvědomění si této skutečnosti příčinou depresí a fóbií“, doporučuje se jim, aby „v budoucnu vyloučili trasy takových letů nebo se vrátili k jednacímu stolu o pravidlech jejich provádění“. Vojenské námořní síly USA dodatečně uveřejnily řadu fragmentů videonahrávky zachycující zadržení výzvědného amerického letadla EP-3 ruským letadlem Su-27, k němuž došlo 29. ledna nad Černým mořem. Na videu jsou vidět manévry Su-27 kolem… Číst vice »

Jan Bajer
Host
Jan Bajer

Zajimavé, jak v našich médiích charakterizují onen americký letoun. Tak nejprve to byl průzkumný letoun, později radarový. Ani slovo o tom, že se jedná o letoun špionážní.
Stejně i u agentů. Rusové je mají všude, Američané mají pouze průzkumníky.
Putin byl důstojníkem KGB, Bush st. by ředitelem CIA. Ten první plnil rozkazy, ten druhý je vydával. V tom je sakra rozdíl…

jirik
Host
jirik

Na ruský návrh domluvit se o pravidlech pohraničních letů Pentagon odpověděl, že se američtí piloti chovají bezpečně v rámci platných mezinárodních norem a očekávají, že se ruští piloti budou chovat stejně. Patřičné prohlášení učinila agentuře RIA Novosti tisková služba amerického obranného rezortu. Ruské ministerstvo obrany dříve oznámilo, že stíhačka Su-27 zachytila nad neutrálními vodami Černého moře v blízkosti ruských hranic letadlo americké radioelektronické rozvědky. MZV USA obvinilo Rusko z nedbání mezinárodních norem a z hrubého porušení dohody o zabránění incidentům na moři a nad ním z roku 1972. Na MO prohlásili, že manévry Su-27 byly „standardní, naprosto zákonné a bezpečné“,… Číst vice »