Rusové přiznali sestřelení mimozemského špionážního korábu – UFO nad jižním Uralem. Nebyl to meteorit jak tvrdila „média“

…..jak neustále opakuji, ke konci časů nám musejí říci pravdu. Připravují lidstvo na velká odhalení po kapkách, ale kdo by tomu dnes věřil, že ano….

00:27

Byl pátek 15.02 2013 čas 21:20 místního času. Lidé jeli na víkend na dáče. Najednou se nad hlavami přes oblohu objevila velká ohnivá čára, která zanechala za sebou velkou ohnivou dvojitou čáru. Na 5 vteřin se obloha rozzářila, jako kdyby byl den a všechny oslnila. Uvidíte v níže umístěném filmu. Stojí za to ho zhlédnout, i když neumíte rusky, podstatné jsem přeložil….

Ohromující rána a tlaková vlna způsobila na trase průletu ohromné, jak uvádí sám moderátor, až apokalyptické škody. Nefungovala elektronika, tisíce oken bylo rozbito, mnohé vypadly i s rámy oken, auta byla tlakovou vlnou odhozena do příkopů. Škody se počítaly v miliardách rublů.

Můžete se ve filmu podívat na kompletní vojenskou analýzu, zaměření korábu a jeho sestřelením nejrychlejší ruskou raketou.

 

Lidé si mysleli dle výroků z médií, že se jednalo o meteorit, ale byl to vesmírný koráb, jak jim bylo později sděleno. Zatím nemůžeme potvrdit, jestli se jednalo o koráb rasy ANIMUS či ANDROID.

V době události jsem na jiném webu datoval lidi o tom, že se nejednalo o meteorit, ale o sestřelené UFO, což se nyní potvrdilo. No dobře, byl to velký koráb. Data jsme dostali hned po sestřelení od určitých kruhů ve Švýcarsku.

V únoru 2019 bylo Ruskem oficiálně sděleno, že se jednalo o sestřel mimozemského korábu. V německých novinách Freitag v roce 2017 publikovali, že v roce 2013 nad jižním Uralem byla Rusy sestřelena mimozemská vesmírná loď. Experti k tomu závěru dospěli studováním atmosféry, když zjistili, že nad celou Evropou se nachází extrémní koncentrace RUTHENIUM 106.

 

Tak to bylo to nejdůležitější z filmu a nyní si řekneme podstatnou věc k této události.

Když bylo zjištěno, jaké ohromné škody se odhrály v oblasti, kterou sestřelená loď proletěla, experti se rozhodli jít jinou cestou. Byla zvolena, pro případ dalšího nutného sestřelu jakéhokoliv mimozemského nepřátelského korábu technologie implozivních zbraní. Při implozi se používá dematerializace hmoty, která je spojena pouze s ohromující ránou a nemá za následek velkou tlakovou vlnu, jak tomu bylo v Čejlabinské oblasti.

Mohli jste si poslední dobou všimnout komentů a zpráv k tomuto tématu po celém světě. Velké ohlušující rány a dunění, které byly také slyšet u nás v České republice. Třepaly domy, chvěly se stěny a nikdo nevěděl, o co se vlastně jedná. Psali jsme o zmíněném ZDE.

Zde jsme vybrali z filmu pár snímků k tématu:

 

 

 

 

 

 

Napsal tm

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6 komentářů

 1. onoe napsal:

  Ja by som neveril yutuberom, ktorí zlepujú rôzne kúsky rôznych videosekvencií aby to vyzeralo zaujímavo a niektorí menej inforomovaní vyrukujú s animusákmi. To video je tam len na to, aby malo veľkú sledovanosť a niekto si na nǒm zarobil. Mnohí to takto robia. Nájdete tam „zaručene“ fungujúce návody na výrobu alternatávnej energie len pomocou zmotanej predlžovačky a magnetov pripevnených na ventilátor a mnoho podobných fejkov. yt je z 80% samý fake a to hovoria priamo ludia, ktorí sa profesionálne zaoberajú vedou.
  To video zaobrazuje udalosť, ktorá sa udiala v r.2009 v Čeljabinsku. Meteorit bol skutočne zostrelený, ale nie pozemskou zbraňou, leč zbraňovým systémom, ktorý ochraňuje planétu po celé tisícročia a možno aj dlhšie. Je na viacerých miestach na zemi. Je to mimozemská technológia o ktorej sa zatiaľ nevie, kto ju postavil. A budeme to musieť hodne rýchlo zistiť, pretože za nejakú krátku dobu nebude funkčný vzhľadom na výrazné geologické zmeny na Zemi. Je napájaný energiou zo Zeme. Vystreluje to projektily veľkosti tuším 30m guľového tvaru, ktoré meteorit rozbijú.
  To, že rovnako bol zostrelený meteorit v Tunguszke sa v tom videu radšej nehovorí aby si to náhodou niekto nedal do súvislostí. V ruskej akadémii vied tieto veci vedia a majú aj podrobné zábery ako táto vec rozbije meteorit.

 2. CZK napsal:

  Dle mého názoru to opravdu bylo sestřeleno (nebo rozstřeleno), ať už to byl meteorit, nebo stroj. Ale podle té kouřové stopy, která vydržela ještě dlouho poté, se domnívám, že to při sestupu atmosférou hořelo. Myslím si, že pokud by to byl stroj řízený nějakou inteligencí, tak by vstoupil do atmosféry pomaleji. Tedy za předpokladu, že neměl poruchu. Konec konců, mohl to být i stroj vyrobený člověkem, který kvůli nějaké poruše prostě hrozil spadnout na zem a nebylo v zájmu představitelů RF, aby se někdo ďoubal v troskách a poukazoval na to, že to vyrobil jednoznačně člověk a přitom jsou tam technologie a materiály, o kterých na Zeměkouli „oficiálně“ nikdo dosud neslyšel. Kdybych to řešil já na jejich místě, tak kdyby to bylo opravdu z vesmíru, tak řeknu: „Dobře, necháme to spadnout, armáda zajistí perimetr a my si podíváme, co by se nám z toho zbytku mohlo hodit.“ A kdyby to byla třeba porouchaná kosmosféra, tak řeknu: „Dobře víme, co to je a co tam je. Tudíž není třeba čekat, až to spadne a někdo se nám v tom nedopatřením bude šťourat. Sundejte to hned!“

 3. Jajo napsal:

  Tomáš Marny píše, že nevie po rusky, ale videa na youtube sa dajú prekladať tak, že na videu dolu je knižka na ktorú sa klepne a objavia sa titulky. Klepnutím na kvietok vedľa si možno navoliť jazyk do ktorého sa bude video prekladať. Ja si ešte pamätám dosť veľa z ruštiny, ale ak rozprávajú rýchlo tak sa tomu nedá rozumieť. Preto si aj ja nastavujem preklad reči vo videu. S pozdravom

 4. Luboš z Brna napsal:

  Dobrý den p.Tomáši M. Píšete, že to bylo oficiálně sděleno Ruskem 2.2019. Nebyl by nějaký odkaz , díky…

 5. Fany napsal:

  USA vynakládají na zbrojení o hodně víc, než Rusko. Není to tím, že z těch financí platí vesmírný program? Četl jsem, že už i mají vesmírný koráb. Nesestřelili náhodou Rusové ten americký koráb?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..