Ruští vědci předpovídají obrovské zemětřesení v USA do dvou týdnů

6. března 2019 – Mary Greeley News

V nové zprávě připravené pro prezidenta Putina Institutem fyziky Země je varování, že Amerika v příštích dvou týdnech je ohrožena zemětřesením katastrofálních rozměrů.

Postižení mohou být jak USA, tak i Mexiko, Střední a Jižní Ameriku. Vědci vyzvali vládní úředníky, aby se připravili na děsivé a bezprecedentní mega-zemětřesení o velikosti 9 Richterovi stupnice, které by uvolnilo smrtící tsunami s vlnami vysokými 30 metr.

přeložila tereza | zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

19 komentářů

 1. George Busch ml. napsal:

  no konecne Bozi trest !!!

  • Tomáš napsal:

   Bůh netrestá!

   • frančak napsal:

    presne tak, satan trestá…..

    • jaja napsal:

     netrestá ani jeden, ale človek sa trestá (odmeňuje) sám vyvolanými následkami svojich činov v zmysle Večných zákonov

   • Iva napsal:

    Víte, já netuším, zda trestá nebo ne, protože ho neznám ani neznám jeho záměry, ale faktem je, že zločiny USA a jejich nohsledů i jejich pánů už skutečně volají do nebes. Faktem je též to, že karma dostihne každého už v tom současném životě – a zkuste si položit otázku, jaká je asi karma Ameriky. Obyčejných lidí nám může být líto, to ano, nicméně litovali oni ty země, které Amerika rovnala se zemí? A vskutku – podobnou karmu má na 100% i GB, ne-li horší.

  • CZK napsal:

   Asi chápu, jak to myslíte, ale jako vždy to odnesou ti nejchudší. Tedy pokud je to pravda. Protože jsem četl články, kde vědci se pokouší odhadnout příchod zemětřesení řádově několik málo hodin před jeho začátkem. Netuším, jak jsou na tom ruští vědci, ale necháme se překvapit. Je to docela risk jít takhle s kůží na trh vzhledem k tomu krátkému termínu.

 2. Andy napsal:

  Uff je to tady !!

 3. mariankosmac napsal:

  Ak to vôbec nejakí ruskí vedci predpovedali a neni to spravodajstvo typu Petra Bostlová. Pôvodný zdroj je jaksi zmazaný a šíri to nejaká Mary Greeley News Zprávy, které nechtějí, abyste věděli, to mi pripomína Bostlovú a jej Co si v novinách nepřečtete…

 4. Maroš napsal:

  Aj napriek fake news a šíreniu poplašnej správy – realita je taká, že Rusko má účinné seizmické zbrane a mohlo by ísť aj o akýsi „varovný výstrel“ – a to podstatne účinnejší – kvôli panike a skaze – a bez použitia jadrových zbraní a rádioaktívneho zamorenia – „dať to USA pocítiť“!

 5. Milan napsal:

  Mohlo by to znamenat zničení veškerých podzemních základen. To by dávalo smysl. Zbraně určitě existují a když použil pan Tesla nějaký výboj a zničil loď androidu nebo asteroid,proč ne zničení základen androidu,ikdyz fake news je všude kolem nás …

 6. pavel-))) napsal:

  no když se to vezme nikdo neni schopen předvídat zemětřesení 14 dní do předu za druhe takový zemětřas by mohl proudit supervulkán což by ameriky vymázlo z mapy přiroda nemá zájem o desítky milionu mrtvých uvidíte žadný zemětřas nebude

 7. CZK napsal:

  Asi chápu, jak to myslíte, ale jako vždy to odnesou ti nejchudší. Tedy pokud je to pravda. Protože jsem četl články, kde vědci se pokouší odhadnout příchod zemětřesení řádově několik málo hodin před jeho začátkem. Netuším, jak jsou na tom ruští vědci, ale necháme se překvapit. Je to docela risk jít takhle s kůží na trh vzhledem k tomu krátkému termínu.

 8. Pavel napsal:

  Ruští geofyzici jsou docela dobří a mají k dispozici nejen předpovědi pana E. Cayce, ale určitě i data ze svých kosmických lodí, které monitorují Zemi a zařízení pomocí kterého lze „vidět“ i pod povrch Země. A jestli se tam děje něco mimořádného, tak by to nebylo ani tamo mimořádné, protože ta nejzápadnější část USA leží na jednom obrovském tektonickém zlomu. Ale že by to mělo být tak brzy? 14 dnů je velmi brzy. Uvidíme a můžeme si o tom popovídat i tady na tadescu. Aź to přijde nebo až to nepřijde.

 9. Bes napsal:

  je to fejk, putin je tam označený za premiéra

 10. Maroš napsal:

  Záznamy masívnych zosuvov…
  Самые ЧУДОВИЩНЫЕ ОПОЛЗНИ Снятые на Камеру! Захватывающая Подборка
  https://www.youtube.com/watch?v=HRzg6uA6CWY

 11. jirik napsal:

  Systém pro předvídání budoucích katastrof
  Tyto skutečnosti nepřímo potvrzují, že Humboldt dobře věděl o proběhlé katastrofě a měl svou vlastní teorii o jejích příčinách. Snažil se najít potvrzení svých závěrů: totiž – že je možné vytvořit systém pro předvídání budoucích katastrof.

  https://www.suenee.cz/tartarie-jak-ji-videl-humboldt/

 12. Ctenar napsal:

  Jasně, zpráva pro Putina, kterou si svět přečte dříve než Putin….
  Vsadím se o co chcete, že tomu tak nebude. Jo zemětřesení jsou pořád, ale takové, výše popisované, určitě nebude…

 13. Henok napsal:

  Podminovaný Yellowstown jadernými zbraněmi…??? To je jistý způsob, jak přijít o životy v Asii. Tam se totiž podle všeho nejspíš přesune stratosférický popel. Odhadem zima v Asii tak na 3 roky. Pokud je tohle ruský plán, pak na sebezničení…
  Henok

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..