S Harabinom o práve

…..slovenská vláda asi v rozkladu dle slov předsedy nejvyššího soudu SR Štefanem Harabinom. Zajímavý rozhovor na SLOBODNÉM VYSÍLAČI s Jurajom Poláčkom. Popisované děje na Slovensku se odehrávají i v České republice. Dobře poslouchejte v jaké situaci se nacházíme….

05:55

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

2 Komentáře zapnuto "S Harabinom o práve"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský zažil pořádný šok. Takovou drzost prý ještě neviděl! Přijel zkontrolovat svoje pole, a co nevidí. Roste na něm žlutá řepka, kterou z duše nenávidí. Herec prý zatím neví, jak s touto skutečností naloží.

„Tak hele, před lety jsem si koupil louku a pole. Pole jsem letos odmítl pronajmout. Je moje, ne? Přesto mi na něj někdo zasadil žlutou řepku. Proti mé vůli a na mém poli,“ napsal dopáleně na svůj Facebook a k tomu přidal fotografii »ukradeného« zabraného pole, na které stojí celý zkoprnělý v poli mezi řepkou.
http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/470365/herec-jan-hrusinsky-zuri-prisel-o-pole-nekdo-mu-na-nem-vysadil-zlutou-repku.html

jirik
Host
jirik
Ruský holding Novaport má zájem o vložení kapitálu do bratislavského letiště, řekl novinářům v kuloárech zasedání Ruského svazu průmyslníků a podnikatelů majitel společnosti Roman Trocenko. Podle jeho názoru je slovenské aktivum zajímavé, ale vadí mu blízkost Vídně. Ovšem zvýšit počet cestujících je možné pomocí linek z Ruska, včetně nového nízkonákladového „Aeroflotu“, letecké společnosti „Poběda“. Jaké perspektivy má taková transakce a proč se v zorném poli ruského holdingu ocitlo bratislavské letiště? „Vidíme, že se rychle rozvíjí, dnes obsluhuje téměř 2 miliony lidí ročně, což plně odpovídá rozsahu letišť, které vlastní potenciální ruský investor. Novaport se zaměřil na evropský trh, protože počet… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!