S Orwellem v Bruselu: Na občankách budou povinně otisky prstů. Navrhuje to Evropská komise

Evropská komise představila pod rouškou protiteroristických opatření další neuvěřitelnou zhůvěřilost. Občanské průkazy by měly obsahovat povinně otisky prstů a snímek obličeje na čipu! To má znesnadnit padělání dokladů a jejich zneužití pro vstup do Evropy ze zemí mimo EU. Informovala o tom ČTK.

Cílem Evropské komise je údajně zabránit kriminálníkům v přístupu k prostředkům, které potřebují k plánování, financování a páchání trestných činů.

Úřady by po zavedení navrhovaných opatření Evropské komise měly získat například snadnější přístup k elektronickým důkazům a finančním informacím v jiných členských zemích.

Komise odhaduje, že v současné době zhruba 80 milionů Evropanů vlastní občanský průkaz, který není strojově čitelný a neobsahuje biometrické údaje. A to ji zjevně dráždí.

Paradoxní na tomto „bezpečnostním“ návrhu je především skutečnost, že tento nikým nevolený spolek s téměř neomezenou mocí nechal vědomě a řízeně do Evropy nelegálně přicestovat miliony lidí z nejrůznějších koutů světa, kteří doklady neměli a nemají, mluvíme-li alespoň o těch legálních a ne nakoupených kdesi v Turecku, s nimiž jsou tisíce imigrantů Syřané narození ve stejný den.

Jinými slovy: toto opatření není fakticky namířeno proti nelegálním migrantům a potenciálním teroristům, ale řádným občanům Evropské unie.

Aspoň budeme všichni pod dohledem v databázi, až proti nám zase něco Komise zavede.

Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

3 Komentáře zapnuto "S Orwellem v Bruselu: Na občankách budou povinně otisky prstů. Navrhuje to Evropská komise"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin Rubáš
Host
Martin Rubáš

Další důkaz o tom, že EU je stále více totalitní a snaží se toho stále víc ovládat. Bohužel. Je to tak a EU se teď snaží zatočit s fake news. Tkaže se připravme i na cenzuru u nás!

http://www.epshark.cz/clanek/424/evropa-navrat-do-totality

julius
Host
julius
Ja tedy nevim ale otisk prstu uz bylo mozne osidit za doby pana rady Vacatka. A doba pokrocila tak neni asi problem jej nejen padelat ale i vyrobit uplne neidentifikovane. (viz klony) Mohu se asi jen domnivat, ze jde vice o sber otisku prstu ktere budou nekde skryte v sejfu pro brzke zneuziti az to nekdo hacne. Mozna bych navrhoval i otisk stolice. Me by zajimalo kdo tyhle ptakoviny vymejsli. A kolik za to bere? Na jdene strane delaji GDPR a pak na strane druhe daji do nejakeho cipu o kterem se mohu s uspechem domnivat ze jde hacnou taky… Číst vice »
Maroš
Host
Maroš
Keďže existujú 3D tlačiarne – z ľudských výlučkov je možné vyrobiť akékoľvek „otisky“. Avšak – už existuje aj iná skutočnosť – mikrobiálna jedinečnosť každého ľudského výlučku – každý človek je špecifický svojím bakteriálnym osadenstvom a to po sebe zanecháva jedinečnú stopu z „univerzálneho“ rozpadu DNA a metabolizmu. Je to chemický otlačok človeka ako multiorganizmu. LENŽE TEN SA STÁLE – POCHOPITEĽNE /liekmi, stravou, prostredím/ ČASOM – MENÍ! Jedným z dôvodov, pre ktorý si NEMIENIM nechať vystaviť nový pas, je – povinný otlačok prstov! Okrem hore uvedenej možnosti elektronického zneužitia, je pre mňa najdôležitejší fakt – že tento sku… štát so mnou… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!