S Orwellem v Bruselu: Na občankách budou povinně otisky prstů. Navrhuje to Evropská komise

Evropská komise představila pod rouškou protiteroristických opatření další neuvěřitelnou zhůvěřilost. Občanské průkazy by měly obsahovat povinně otisky prstů a snímek obličeje na čipu! To má znesnadnit padělání dokladů a jejich zneužití pro vstup do Evropy ze zemí mimo EU. Informovala o tom ČTK.

Cílem Evropské komise je údajně zabránit kriminálníkům v přístupu k prostředkům, které potřebují k plánování, financování a páchání trestných činů.

Úřady by po zavedení navrhovaných opatření Evropské komise měly získat například snadnější přístup k elektronickým důkazům a finančním informacím v jiných členských zemích.

Komise odhaduje, že v současné době zhruba 80 milionů Evropanů vlastní občanský průkaz, který není strojově čitelný a neobsahuje biometrické údaje. A to ji zjevně dráždí.

Paradoxní na tomto „bezpečnostním“ návrhu je především skutečnost, že tento nikým nevolený spolek s téměř neomezenou mocí nechal vědomě a řízeně do Evropy nelegálně přicestovat miliony lidí z nejrůznějších koutů světa, kteří doklady neměli a nemají, mluvíme-li alespoň o těch legálních a ne nakoupených kdesi v Turecku, s nimiž jsou tisíce imigrantů Syřané narození ve stejný den.

Jinými slovy: toto opatření není fakticky namířeno proti nelegálním migrantům a potenciálním teroristům, ale řádným občanům Evropské unie.

Aspoň budeme všichni pod dohledem v databázi, až proti nám zase něco Komise zavede.

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
MarošjuliusMartin Rubáš Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Martin Rubáš
Host
Martin Rubáš

Další důkaz o tom, že EU je stále více totalitní a snaží se toho stále víc ovládat. Bohužel. Je to tak a EU se teď snaží zatočit s fake news. Tkaže se připravme i na cenzuru u nás!

http://www.epshark.cz/clanek/424/evropa-navrat-do-totality

julius
Host
julius

Ja tedy nevim ale otisk prstu uz bylo mozne osidit za doby pana rady Vacatka. A doba pokrocila tak neni asi problem jej nejen padelat ale i vyrobit uplne neidentifikovane. (viz klony) Mohu se asi jen domnivat, ze jde vice o sber otisku prstu ktere budou nekde skryte v sejfu pro brzke zneuziti az to nekdo hacne. Mozna bych navrhoval i otisk stolice. Me by zajimalo kdo tyhle ptakoviny vymejsli. A kolik za to bere? Na jdene strane delaji GDPR a pak na strane druhe daji do nejakeho cipu o kterem se mohu s uspechem domnivat ze jde hacnou taky… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Keďže existujú 3D tlačiarne – z ľudských výlučkov je možné vyrobiť akékoľvek „otisky“. Avšak – už existuje aj iná skutočnosť – mikrobiálna jedinečnosť každého ľudského výlučku – každý človek je špecifický svojím bakteriálnym osadenstvom a to po sebe zanecháva jedinečnú stopu z „univerzálneho“ rozpadu DNA a metabolizmu. Je to chemický otlačok človeka ako multiorganizmu. LENŽE TEN SA STÁLE – POCHOPITEĽNE /liekmi, stravou, prostredím/ ČASOM – MENÍ! Jedným z dôvodov, pre ktorý si NEMIENIM nechať vystaviť nový pas, je – povinný otlačok prstov! Okrem hore uvedenej možnosti elektronického zneužitia, je pre mňa najdôležitejší fakt – že tento sku… štát so mnou… Číst vice »