Satanista Jeffrey Epstein zatčen a obviněn z obchodování s nezletilými dívkami

Floridský miliardář Jeffrey Epstein byl obviněn ze sexuálních trestných činů na nezletilých, potvrdily pro CNN policejní zdroje.

Epstein byl zatčen v sobotu a očekává se, že se v pondělí (8.7.) objeví u federálním soudu v New Yorku, kde si vyslechne obvinění.

Epstein je obviněn státními zástupci USA z Manhattanu NY City, poté, co se dříve vyhnul podobným obviněním, když si zajistil u federální prokuratury v Miami mimosoudní dohodu. 

 

 

 

 

 

Obvinění, obsažená v zapečetěné obžalobě, zahrnují údajné trestné činy obchodování se sexuálními otroky a sexuální zneužívání desítek nezletilých dívek, spáchané v letech 2002 až 2005, podle zdrojů silových složek. Obžaloba tvrdí, že k trestným činům došlo jak v New Yorku, tak v Palm Beach na Floridě. 

K tomuto případu byl přidělen tým federálních státních zástupců z jižního okresu New Yorku, spolu se členy protikorupční jednotky.

Maurene Comey, dcera bývalého ředitele FBI Jamese Comeyho, je jedním ze státních zástupců, podle zdroje, který je obeznámen s případem.

 

 

 

 

Nejnovější žaloba v kauze Jeffreyho Epsteina je ze strany Jennifer Araozové, která tvrdí, že ji miliardář naverboval, když šla ze střední školy na Manhattanu a znásilnil ji, když jí bylo 15 let. Jeho luxusní dům je několik bloků od oné střední školy. „Znásilnil mě obzvlášť násilným způsobem,“ řekla Araozová pro NBC News.

přeložila tereza | zdroj: cnn.com , foxnews.com , refinery.com

Epstein je satanista a v této kauze je jasné, že ledy se pohnuly. Jeho černá kniha obsahuje velmi vlivné osoby, které byly jeho klienty. O Epsteinovi píše i Fulford ZDE.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7 komentářů

 1. Vítězslav Crha napsal:

  No konečně

 2. Iva napsal:

  Jen houšť.

 3. Ave napsal:

  Dobrý den, jestli mohu, přidám vám další zdroje k tématu:

  Jeffrey Epstein
  Player 119
  https://qmap.pub/players/read/119

  Q / PrayingMedic 09072019
  https://twitter.com/prayingmedic/status/1148436575707025408

  Michael Salla
  10.7.2019
  Epstein Arrest Supports Q Anon Claims of Global Satanic Cult blackmailing Political Elites https://www.exopolitics.org/epstein-arrest-supports-q-anon-claims-of-global-satanic-cult-blackmailing-political-elites/?fbclid=IwAR1-LJfULhKKsXq2HZ4_4kzW2X6QLHperWvXV-OLcTfd2KQY3PUvvEwNPrk

  Fox News – Washington, D.C.
  10.7.2019
  „Facts are important, and facts are being overlooked.“

  Secretary of Labor Alexander Acosta is pushing back against calls for him to stand down over his past involvement in a plea deal for financier Jeffrey Epstein — who was charged in federal court this week with sex trafficking. https://fxn.ws/2JAhwI5

  TheJerusalemPost JULY 10, 2019
  Prime Minister Benjamin Netanyahu’s Likud Party is demanding that Attorney-General Avichai Mandelblit open a criminal investigation against former prime minister Ehud Barak, becuase of his dealings with convicted pedophile Jeffrey Epstein. https://www.jpost.com/Israel-News/Likud-to-AG-Investigate-Barak-and-his-relationship-with-Jeffrey-Epstein-595184 /
  https://twitter.com/EyesOnQ/status/1149309572995309569

  #Prayingmedic 10. 7. 2019 https://www.youtube.com/watch?v=HKcSR9ApVTA&feature=share

  11.07.2019 Zneužíval nezletilé? Právníci chtějí pro Epsteina domácí vězení
  https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/amerika/zneuzival-nezletile-pravnici-chteji-pro-epsteina-domaci-vezeni_527088.html

  11.7.2019 Epstein Sold ‚Lolita Express‘ Weeks Before Arrest: Court Document
  https://www.zerohedge.com/news/2019-07-11/epstein-sold-lolita-express-weeks-arrest-court-document

 4. Maroš napsal:

  Moje oblíbená: Peter Nagy – Korálky od Natálky
  https://www.youtube.com/watch?v=b_tAqoBGCZg

  Ja len, že čo si myslíte – ako by sa bez Nagya tvorilo informačné pole v roku 1989 a „lásku sme si sľúbili“ – keby na objednávku ŠTB nevznikli také pesničky ako „ríša potkanov“ a „láska je tu s nami – chcem sa NASTOKNÚŤ“ /nás dotknúť/!

  „Korálky od Natálky – aké sú horúce – a príď aj na budúce!“ – veď to je peďácky text!

  • Maroš napsal:

   Čiže – skrátim pointu vtipu o mladistvej prostitútke a kamiónistovi – pri „trinástkach“ /nemyslené pneumatiky/ je základ „nebiť poverčivý“!

 5. Ave napsal:

  CIA Former Robert David Steele about pizzagate. Source: https://twitter.com/mrnight80/status/1113661842553888771

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..