Satanisté podpořili LGBT komunitu. Nic jako tradiční rodina neexistuje, hlásali na náměstí v Praze

Pochod za práva sexuálních menšin Prague Pride získal těsně před svým začátkem nečekaného spojence. Podporu mu svou akcí vyjádřila česká Satanova komunita, která hlásá po vzoru liberalismu rovnost pro všechny. Na Palackého náměstí v Praze bude na veřejnost „působit“ během čtvrtka a pátku. V sobotu se zařadí do pochodu Prague Pride.

 

 

Transparent v duhových barvách na Palackého náměstí v Praze hlásá, že „Satanova komunita podporuje LGBT“. Nedaleko od něj postává u rozložených stolků čtveřice mladých mužů a jedna mladá žena, ta třímá v rukou další transparent, tentokrát s pěticípým pentagramem na duhovém pozadí. Na stolku polehávají přihlášky do spolku Satanovy komunity či dokument s názvem „Satanova ústava“. Před stolem leží malý reproduktor, který za chvíli poslouží k proslovu.

Duhové satanisty si kolemjdoucí zvědavě prohlížejí, jen pár se jich ale odváží přijít až k improvizovanému stánku, na kterém nechybí ani hrníčky s logem spolku.

Jakub Jahl, který se za chvíli chopí mikrofonu a začne několikaminutový proslov, se nadšeně dává do řeči s každým, kdo se přijde podívat, co je extravagantní akce vlastně zač. „Jsme liberální satanisté, přišli jsme, abychom podpořili komunitu LGBT před nadcházejícím Prague Pride,“ vysvětluje energicky bývalý student religionistiky. Potvrzuje také, že se nejedná o žádnou recesi, spolek Satanova komunita funguje už zhruba rok a půl a má okolo pěti set členů. Je českou variací na nedávno oficiálně uznanou americkou církev The Satan Temple.

 

 

 

„Jsme přesvědčeni, že by všichni měli mít rovné příležitosti, bez ohledu na pohlaví nebo orientaci. Podporujeme proto umožnění manželství jakýmkoliv dvěma dospělým lidem,“ hlásí, tentokrát už do mikrofonu, Jakub. V průběhu svého proslovu se stihne obout do prezidenta Miloše Zemana i předsedy SPD Tomia Okamury. Oba prý v minulosti za práva komunity LGBT bojovali, později však změnili rétoriku.

Na Palackého náměstí měli lidé možnost se do Satanovy komunity rovnou přihlásit...Na Palackého náměstí měli lidé možnost se do Satanovy komunity rovnou přihlásit pomocí formuláře.

„Spousta lidí to netuší, ale na našem území probíhají nucené sterilizace,“ hřímá Jahlův hlas z reproduktoru. Ti, kteří si totiž v České republice chtějí úředně změnit pohlaví, musí projít podle mladého satanisty ponižujícím procesem sterilizace. On sám to prý považuje za možná nejpalčivější téma spojené s konáním akcí, jako je Prague Pride.

 

Ani v situaci, kdy by manželství mohly uzavírat jakékoliv dvě dospělé osoby a změna pohlaví by nevyžadovala nic víc než žádost, by ale podle Satanovy komunity duhový pochod neztratil svůj význam. „Dáváme tím totiž signál i ostatním zemím jako Polsko nebo Maďarsko,“ vysvětluje Jahl. O katolickém a společenském konzervatismu těchto zemích se ostatně kriticky zmínil během proslovu několikrát. „Je to, jako když slavíme revoluci. Demokracii tady už přece máme, pořád si ji ale připomínáme,“ doplňuje Jakubovi Jahlovi přes rameno jeho hojně potetovaný souputník.

Satanova komunita spolupracuje prý i s liberálněji naladěnými křesťany či...Satanova komunita spolupracuje prý i s liberálněji naladěnými křesťany či ateisty.

Výrazným tématem Jahlova proslovu k Pražanům procházejícím přes jeden z dopravních uzlů jejich města byl také pojem tradiční rodina. „Pokud se podíváme do Bible, tradiční rodina je popsána jako patriarchální vztah jednoho muže a několika jeho manželek,“ zaznělo od řečníka. S institutem manželství prý navíc vůbec nepřišla náboženství jako islám nebo křesťanství, byl tu dávno před nimi.

 

Aktivita komunity během Prague Pride má být třídenní. Kromě čtvrteční akce zaměřené především na téma povinných sterilizací, proběhne hned v pátek na stejném místě ještě happening na podporu polské aktivistky Elžbiety Podlešné, kterou polská policie zatkla poté, co rozvěšovala plakáty s vyobrazením Panny Marie s duhovou svatozáří. Pro Amnesty International budou v její prospěch sbírat podpisy pod petici za její propuštění. V sobotu pak „děti Satanovy“ vyrazí přímo do pochodu Prague Pride.

Čtvrteční akce Satanovy komunity se zaměřila na povinnou sterilizaci osob,...Čtvrteční akce Satanovy komunity se zaměřila na povinnou sterilizaci osob, které si chtějí nechat úředně změnit pohlaví.

Satanova komunita momentálně plánuje stát se oficiálně registrovanou církví. „Máme poměrně širokou podporu, s vysvětlením procesu registrace nám odborně  pomohl například český religionista Ivan Štampach,“ konstatuje Jakub Jahl. Velkou částí identity Satanovy komunity je sice filosofie blízká nejčistější podobě liberalismu, v zásadě se ale i tak jedná o náboženskou skupinu. „Vykazujeme znaky náboženství, hlásíme se k panteismu (víry, že celý svět je složen z hmoty, která má božskou povahu – pozn.red.)a přátelsky pohlížíme i na ateismus,“ vykládá mladý satanista, který snahy organizátorů duhového průvodu přirovnal v boji za práva černochů.

zdroj: 1

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

17 komentářů

 1. Miroslav napsal:

  Jestli je na fotu poznají jejich rodiče, tak je večer ani nepustí domu, když rodina neexistuje. I když…..

 2. kiana napsal:

  Na tento článek jsem chtěla nějak zareagovat, ale k tomu není co říct: snad jen „ještě že už nejsem v Praze“ a ty chemtrails mraky na pozadí fotek?? Já když nadávám na chemtrails, tak jsou umělé mraky max poloviční, ale tady je nepřirozenou mlhou pokrytá skoro celá obloha téměř bez skulinek..

 3. slavek napsal:

  Bože, odpusť jim neb oni nevědí co činí…

 4. Pavel napsal:

  Asi jim naschvál nelétaly letadla s dopravním značením (čáry na obloze), aby měli hezké pozadí.
  a Satanisti ? .. je to jednoduché, lidi bud pracují na tom aby jejich život směřoval k vyšším energiím, k větší radosti a k nižsím energiím, k většímu utrpení. A satanismus osbně považuji za nízké energie i z těch fotek vnímám nízké vibrace.

 5. svalovidoslava napsal:

  „Pochod za práva sexuálních menšin Prague Pride získal těsně před svým začátkem nečekaného spojence. Podporu mu svou akcí vyjádřila česká Satanova komunita“ a nejen oni, ale i pedofilové a veřejně s ochranou policie…

  „Pochodu Prague Pride, který se konal v hlavním městě České republiky 10. srpna, se zúčastnily různé skupiny menšin včetně pedofilů z Československé pedofilní komunity. Během průvodu šířili letáky s informacemi o své komunitě a cílech.“
  „Dnes dopoledne navíc kontaktovala policie jednoho z našich spolupracovníků, se kterým se dohodla na spolupráci a opatření pro zvýšenou ochranu naší skupiny v průběhu průvodu. Po dobu naší účasti bude tedy skupina našich dobrovolníků chráněna policejními složkami přímo v průvodu,“
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019081310523452-fiala-odpalil-naloz-na-prague-pride-byla-propagovana-pedofilie-dalsi-overtonovo-okno-otevreno/

  • kiana napsal:

   toto mě akorát naštvalo (podívala jsem se i bez předsudků na jejich stránky, abych je pochopila, ale o to víc mě naštvali)

   jediná omluva může být to, že tito lidé za svojí orientaci nemůžou, a třeba tím sami trpí (a nikomu neubližují) – jenže to je úchylka a podle mě se všechno dá změnit/uzdravit – a tak by se o to měli snažit a ne to propagovat!

 6. Nula napsal:

  … je to test úrovne demoralizácie spoločnosti. Podľa reakcie na ňu sa štatisticky prehodnotia ďalšie kroky sociálneho riadenia spoločnosti. S najväčšou pravdepodobnosťou ako tak pozerám na stav, bude ďalší krok ekonomický krach a následovať ho bude normalizácia. Normalizáciu poväčšine sprevádza vojna/kolonizácia, a sním nastolený hrubý diktát nového systému s koncovkou „izmus“. Kto sa nevie sám riadiť, bude sa musieť nechať riadiť – píšem o jedincovi, od ktorého to celé vychádza. Na akej úrovni je jedinec v spoločnosti, taká je jeho politická garnitúra. Je to len obraz, kde hádzať kameň obalený vinou simuluje jednu stranu duality. K zmene je potrebné zmeniť komplet celý systém vzdelávania bez výnimky oddelenia štúdia o degenerácii, finančnej gramotnosti a duchovného vedomia. Pokiaľ nezaberie jedinec, spoločnosti ostane len čakať, ako s ňou a kam ju „naloží“ vedenie…?!

 7. Dharmaraksaka napsal:

  Nečekaný spojenec? Naopak. Všichni účastníci PP jsou na jedné straně barikády temné strany, adharmy.

 8. Vaclav napsal:

  Uchylne mensiny chteji zmenit orientaci spolecnosti skokem do jejiho rozvraceni. Takove anarchie importovane z raje USA si nekam strcte, vy uchylna hovada!

  • Nula napsal:

   Vaclav: sexuálna zvrátenosť je jeden z prejavov degenerácie. Z histórie poznatky dané o pokrvných, či rodových líniách niesú výplodom ľudskej fantázie. ˇŽiaľ nie každý, kto sa dostal k tomuto poznaniu to pochopil a tak striktným/ortodoxným dodržiavaním z nepochopenia podstaty evolúcie nastal úplný opak – autoregulus tj. sebedeštrukčný stav vyhynutia rodu, druhu. Vedecký pokus dr. Calhouna niekedy z obdobia 60tych rokov na myšiach (aby som neurazil ego niektorých čitateľov, ktorí pokladajú človeka za evolučne nadradeného prirovnaním k myšiam – vychádzam z buničného sveta), kde uzavrel do určitého miesta rovnaký počet samcov a samičiek myší. Bolo im zabezpečené na žitie absolutne všetko, od stravy, cez liečivo, skrátka všetko pre „bezstarostný“ život. Všetko fungovalo tak ako malo. Myši mali dobrý zdravotný stav, množenie/zachovanie svojho druhu prebiehalo v poriadku… aleééé…. Po určitom období sa stala zvláštna vec. Stúpajúca populačná krivka sa v jednom momente zastavila a v myšiach začal nastávať obrat – zvýšená agresia, odsledované narastajúce homosexuálne vzťahy medzi samcami, nezáujem o rozmnožovanie so samičkami a postupná úplná deštrukcia/sebavyhubenie všetkých myší v pokuse.
   Otázka do pléna: Čo sa podľa Vás stalo priatelia ? Odsledoval som si, že drvivá väčšina cca.97 percent diskutérov k článkom na mnohých webkách naklepe svoj názor, poprípade ho/ju vyzve niekto s diskutujúcich vyzve na oponeciu ale veľmi málo kde sa niečo spoločne rieši/báda/objavuje ?!
   Prečo????
   Podľahli tie myši propagande rusov, američanov, francúzov, ..“bruselčanov“?
   Podľahli tie myši mediálnej kampani?
   Podľahli tie myši snáď nejakej ortodoxii vo viere?
   Nechali sa tie myši oklamať/obrať finančným sektorom, exekútorom, priekupníkom o chuť žiť – veď im bolo dopriané absolutne všetko?
   Ovládol ich „Satan“ ? – kto to je ? Určite sa dočítali o jeho vizáži, vlastnostiach, zlobe a podľahli mu….?! Hm….?
   Vyhrožoval sa im niekto, že ak sa neprestanú množiť tak na nich mrdne dr. Calhoun bombu a pôjdu o úroveň nižšie?
   Veľa otázok priatelia, ospravedlňujem sa za svoju zvedavosť do určitej úrovne. Ale je tu ešte jedna otázka:
   Ako je možné, že nás prirodzeným/evolučným spôsobom vo využivaní percentuálneho pomeru celkoveho objemu mozgu obehli delfíni? Hm…???? Kto mi odpovie ? Môže za to ich vodca/šaman/“informátor“ Klaus, Kiska, Čaputová, Zeman, Smer, SDS, Trump, Putin, Merlin, Nostradamus, Merkelová, DenníkN, SME, Masaryk, Štefánik, pápež, imán, rabín,Mao, Hittler, Stalin, Napoleon, veľký žid-malý žid, Djokovič, mimozemšťania, Tesla, …. KTO ? Kto z tých dvojnohých kvázi niekde „vyššie“, alebo ich „hrči“ na krku, či výhier v športe a z nej vyplývajúce skutky a stavy v spoločnosti človeka ? Ako je možné, že Tí „vyššie“ robia celú spoločnosť nižšie…???
   To fakt má za nás riešiť v odpovediach už umelá inteligencia ? Ak by sme uznali možnosť, že od človeka – homo sapiens je forma updatu homo ludens….,a je jedno z ktorého kraja vesmíru pochádzajú, čo si o nás tu na Zemi/Gaia môžu myslieť? Rozsekali sme našu matku Zem hranicami, pozemkami, plotmi – pavučinou, v ktorej sme sami uviazli…. a nemuseli….
   Posledná otázka: Z čoho vzniklo zlo/odpor/neporiadok/chaos/deštrukcia ?

   • kiana napsal:

    Myši se přestaly množit asi proto, že jich začalo být hodně na omezeném prostoru (přemnožení). Každý tvor potřebuje nějaký svůj životní prostor. To jsem si jenom tipla, že to bude tím, ale připadá mi logické, že se žádný živočich nebude donekonečna množit, když už začíná mít nedostatek místa pro život (i kdyby bylo potravy dostatek, tak kdo by se chtěl s ostatními někde mačkat). Proto pro správný pokus „života v hojnosti“ by museli dávat myším nejen neomezené krmení, ale také rozšiřovat jejich výběh úměrně počtu jedinců v něm žijících – a pak by pravděpodobně myši stále spokojeně a bez problémů žily a množily se.

    • Nula napsal:

     ďakujem za odpoveď kiana: Vychádzajme teda naďalej z pokusu na myšiach a ich „hostinnom“ prostredí. Človek ako bádateľ (spomínaný dr.Calhoun) vs. myši v petriho myske/uzavretom priestore. Zameňme človeka (dr.Calhouna) za niekoho „zvedavejšieho“a myši za človeka/druh/human. Vyberiem, pripravím hostinné prostredie pre človeka. Pre rozmnožovanie-zachovanie druhu tam vložím dve pohlavia a nasimulujem tak človeku vieru v slobodu ale obmurujem/uzavriem fyzicky ich priestor – tak ako si opísala kiana. Určitú časovú úsečku (mesiace, roky…) pozorujem, čo sa s človekom deje. Niektorí sa pri tom múre rozplačú, pretože prídu na to, že sú uveznení a nieje cesta preč/ďalej. Stratením viery z obmedzenia sa obmedzia sami a svoju obmedzenosť presúvajú ich „objavom“ na ostatné jedince. Čo tak asi nastane v pozorovaní vývoja ? Hm….?

    • iti_artha napsal:

     Ano, „autoregulace“, ve skutečnosti vyšší moc udržující řád v existenci.

     O původu zla:
     Isaiah 45:7: I form the light, and create darkness, I make peace,
     and create evil: I the Lord that do all these things. (Douay Rheims)

     http://biblehub.com/interlinear/isaiah/45-7.htm

     Toto „raa“ je základem jména Ráhu, což je hlavní asura, „východní verze“ Satana.

 9. Vaclav napsal:

  Jen se na ne podivejte, na tu blbenku s kruhama v nose. Tenhle lidsky povl nam kaze, ze vse stare a zabehnute neexistuje.

 10. Vaclav napsal:

  Nenechme se pomylit a vyzadujme, ze manzelstvi je vztah pouze mezi muzem a zenou. Paklize nekdo neni heterosexual a chce treba uzavrit podobny svazek, pak si musi najit pro nej logicky jiny nazev. Nesahejte tedy heterosexualni vetsine na jeji pravo byti manzeli a rodici, matkou a otcem. Ne rodicem 1 a rodicem 2. Tyto snahy pochazeji s prevzeti uchylne LGBT z USA, ktere automaticky spolehaji na to, ze jejich vypatlani vazalove tyhle uchylne vyvoje spolecnosti budou prejimat jako treba Metoo! Nejnovejsi obeti je ted P. Domingo, obvinovany z veci, ktere se staly pred desetiletimi. Dokazuji to uz v severskych zemich, kde uz odjakziva byl vztah k sexu a partnerstvi mnohem uvolnenejsi. Ty musi byt vsude na spici.

 11. Anan napsal:

  V Ostravě byla Hetero pride. Dívka na fotce s unylým úsměvem a skobou v nose (aby demonstrovala nudle tekoucí z nosu) to je výkvět porevoluční výchovy mládeže.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..