Satanistický facebook slouží Vatikánu, Illuminátům a satanistům. Na jejich orgie si mohou aspoň dokonale vybrat své oběti

…..a tak Vám, jako před lety, neustále doporučuji na sebe všechno „práskat“, dávat co nevíce svých  fotografií a uvádět, kam rádi chodíte a kde Vás najdou. Nic lepšího skutečně nemůžete udělat. Až se jednou ztratíte a už Vás nikdo nenajde, jste si tím sami vinni….

10:54

Možná poté, až se stanete obětí nějakého jejich rituálu, tak jak to bylo s mnoha mladými dětmi v Americe, UK a celé Evropě, kde si vybírají své oběti, budete uvažovat, kde jste udělali chybu. Ale to už bude pozdě….

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

6 Komentáře zapnuto "Satanistický facebook slouží Vatikánu, Illuminátům a satanistům. Na jejich orgie si mohou aspoň dokonale vybrat své oběti"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
arijec
Host
arijec

keby krestanske ovecky neposielali milodary ziadnu moc by nemali

Igor Zemánek
Host
Igor Zemánek
Zkusme se drazí zamyslet nad jednou myšlenkou, která tak mocně prostupuje celým hnutím transformace. Ta totiž odhaluje na čí straně nevědomky tato učení stojí, ač si o sobě myslí, že jsou tím pravým světlem světa. Myšlenka je tato:“ Síly temna potřebují pro svou existenci náš strach, jinak by přestaly existovat“. Toto je největší fake news, kterému můžeme uvěřit. Proč? Protože na počátku zde byla pouze všudy přítomná Láska. Strach tady nebyl. Temné síly by tedy nemohly vzniknout. Je to jen na naše posouzení. Kdo má zájem, abychom tomu uvěřili? Není to náhodou jenom maskovací kouřová clona pro lodivoda, který je… Číst vice »
jitka
Host
jitka

Ani jsem to nemohla doposlechnout, to byla jako sranda….Něco takového doporučovat,,,nechápu to..

alena
Host

tak si najděte program, který odpovídá vašemu věku.

Edita
Host
Edita
niezeby tento pan nemal vo vacsine toho co vravi pravdu, ale mam z neho pocit, ze sam seba poklada za nejakeho noveho mesiasa a to mi vadi, ma tam casto vyroky typu, ze nikde sa nedocitame pravdu, jedine on nam ju zdeluje aj na nejakych strankach /ja som ho spoznala az teraz, tie odporucane stranky nepoznam a citam len alternativne spravodajstvo a mozno ani nie je potrebne sa dozvedat uz ziadne informacie a rypat sa vkuse „v hovne“ ked uz clovek vela veci vie a sustredit sa rasdej na pozitivne veci okolo seba / , zdoraznuje , ze uplne vsetci… Číst vice »
jirik
Host
jirik

Nemecký súd rozhodol, že sociálna sieť Facebook porušuje nemecké zákony o ochrane osobných údajov, keďže zbiera o užívateľoch priveľa súkromných dát. Trvá napríklad na tom, aby mu užívatelia poskytli skutočné meno.
https://www.hlavnespravy.sk/sud-rozhodol-ze-facebook-porusuje-nemecke-zakony-o-ochrane-osobnych-udajov/1309794

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!