Saudsko-izraelská „osa zla“ je demontována mezinárodní aliancí. Odstřižení sionistické kontroly nad finančním systémem pokračuje

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 22.10.2018

Bitva zuřící na nejvyšších úrovních světové moci dosáhne další úrovně, s pokračující operací na sesazení vlád Izraele a Saudské Arábie, a ukončí jejich kontrolu nad systémem petrodolaru, shodlo se několik zdrojů. Takzvaná vražda agenta nacistického muslimského bratrstva a novináře z Washington Post, Jamala Khashoggiho na konzulátu Saudské Arábie v Turecku byla zinscenována, aby zajistila krytí probíhající operace, dodávají zdroje.
„Jedná se o finanční přežití některých zemí (Izrael, Saudská Arábie a zbankrotovaná Korporace USA),“ vysvětluje zdroj CIA.

Celkový příběh přiblížily zdroje ze CIA, Mossadu, japonské tajné služby a Pentagonu následovně: Saudský korunní princ a de facto hlava státu Mohammad bin Salman (MBS) byl zastřelen a zabit v dubnu a nahrazen dvojníkem. Lidé, kteří ovládají tohoto dvojníka, pak měli své peněžní prostředky zmrazeny jako odvetu, přičemž incident s novinářem Khashoggi je pouze krytí. Nyní satanské vlády Izraele a Saudské Arábie bojují o své životy. Takže skutečným důvodem, proč všechny velké korporace a vládní ministři zrušili plánované návštěvy investičního fóra „Saudsko-arabský Davos“, v tomto týdnu, je, že tok peněz ve který doufali, že z něho budou čerpat, byl odříznut.

„Globální bojkot Saudské Arábie eskaluje, protože Goldman Sachs je nucena přestat posílat, stejně jako německá Deutsche Bank, a připojily se i japonské banky MUFG a Mizuho,“ popisuje situaci Pentagon.

„Zdá se, že se jedná o plán na ukončení petrodolaru, izraelsko-saudské osy zla a zdroje terorismu, protože mnoho věcí směřuje ke kolapsu starého finančního systému, takže lze spustit nový Kvantový finanční systém (QFS) a Globální měnový reset (GCR),“ dodávají zdroje.

Potvrzení lze nalézt ve zprávách, že ministr financí Steven Mnuchin zrušil plánovanou návštěvu investičního fóra a nyní navštíví Saudskou Arábii, aby se zúčastnil schůzky pro „financování terorismu.“

Zdroje CIA také říkají, že „chazarský válečný zločinec Netanjahu bude odsouzen za něco velkého, do čeho je namočen. USA vytahují zástrčku. Je zde příliš velký tlak na Trumpa a dalšív jeho blízkém okolí. „Předpokládáme, že to bude Netanjahuovo zapletení do teroristických útoků a masové vraždy z 11. září a do ataku na jadernou elektrárnu Fukushima 11.03.2011.

K problematice Saudské Arábie se vrátíme později, ale nejprve musíme vysvětlit, proč je situace v Japonsku, Severní Koreji a Číně důvodem chaosu na Blízkém východě. Členové vlády japonského premiéra Shinzo Abeho a členové královské rodiny Mandžů kontaktovali Společnost Bílého Draka minulý týden, aby vysvětlili, co se opravdu děje. Banka pro mezinárodní zúčtování (BIS), centrální banka pro centrální banky se sídlem ve Švýcarsku, byla v podstatě upozorněna na to, aby se odstřihla od sionisticko satanské rodiny Rothschildů, „nebo jinak ….. „ , říkají zdroje.

 

Výsledkem je, že držení kontroly nad stávajícím globálním finančním systém se přesunulo jinam. Členové královské rodiny Mandžů říkají, že Rothschildové nikdy neovládali více než 8 % světového zlata. Nyní se Asijské tajné společnosti a americký vojensko-průmyslový komplex dohodli na odstřihnutí sionistické kontroly nad finančním systémem. Západu bude výměnou poskytnuto přibližně 40 bilionů dolarů v dluhopisech krytých zlatem na financování velkých projektů na vyčištění planety a vytvoření nových ekosystémů v pouštích, arktických a oceánských mrtvých zónách, a dalších, uvádějí zdroje. Americká armáda se stane silou planetární ochrany, protože nyní má status vynucovatele vůle velkých korporací ovládaných Sionisty, dodávají zdroje.

Prvním krokem v tomto procesu bude oznámení, které tento týden vyhlásí japonský premiér Abe a čínský prezident Xi Tinping, že dva národy zřídí velký společný fond, jak uvedl jeden zdroj Abeho kabinetu. Tento fond bude zaměřen na vyčištění životního prostředí a řešení stárnoucí společnosti a nízké porodnosti. Americká vojenská vláda souhlasila, že do této činnosti nebude zasahovat, dodává zdroj.

Přesto zbývá ještě hodně co vybojovat před tím, než Západ také zahájí tento druh práce, a tak se vraťme k současné chaotické situaci na Západě.

„Německo, které pozastavuje prodej zbraní S.A., může poskytnout Trumpovi důvod učinit totéž, a dokonce to může vést ke zbrojnímu embargu OSN vůči Saudské Arábii a poté Izraeli,“ říkají zdroje Pentagonu. Americký vojensko-průmyslový komplex bude více než kompenzován za ztráty vyplývající z takového embarga, říkají zdroje SBD.

Samozřejmě, Chazaři to tak nenechají být, jak je vidět v obrovském tlaku proti celé psychologické operaci jménem Khashoggi. Například Rusko dnes poznamenalo, že „Rijád neví, jak byl Khashoggi zabit nebo kde je jeho tělo, řekl ministr zahraničí Adel al-Jubeir pro Fox News, jen den poté, co jeho země tvrdila, že novinář byl zabit „uvnitř konzulátu v Istanbulu.“

Také média řízená Chazary předhazují pohádku o tom, že jejich muž MBS stále řídí situaci. Nicméně člen Abeho kabinetu volal dlouholetého právníka MBS a stálého společníka, který potvrdil, že korunní princ byl dvakrát střelen do hlavy v dubnu a zemřel ihned.

Zdroje CIA se shodují v tomto:

„Ano, Bin Salman byl odstraněn. Na jeho místo byl dosazen dvojník kontrolovaný chazarskými sionisty. Skutečný bin Salman způsobil příliš mnoho mocenských otřesů. Skutečný MBS, který koupil obraz od Leonarda da Vinciho jménem Salvator Mundi za 450 milionů dolarů, a to nebylo přijato Sionisty, protože nákup byl proveden hned poté, co byla provedena důkladná reorganizace hotelu Riyadh Ritz Carlton zkorumpovaných saudských miliardářů, kteří pracovali přímo pro Sionisty. Koupením obrazu poslal Bin Salman velmi jasný signál, jehož skutečný význam pochopili jen ti sionisté.“

Mezitím dva zdroje, jeden z americké vojenské tajné služby a druhý z kanadské zpravodajské služby varovaly, že Chazaři („ještěrky“) vypustili ven nějakou skrytou technologii, aby se pokusili manipulovat s veřejnými názory pomocí hologramů a „hlasů.“ K tomu uvedl kanadský zdroj:

„Ano, ještěrky nechtějí ztratit „Federální banku,“ a ano, mají technologii, aby nechali např. Ježíše, nebo kohokoliv oni chtějí, mluvit s vámi ve vaší hlavě. Nejen to – Ježíš, nebo ten, kdo se před vámi objeví, vám dá osobní zprávu. Nezapomeňte, že Země je v „uzamčení,“ takže se (ještěrky) nemohou dostat z planety a nikdo se nemůže dostat dovnitř, aby je „vyzvedl.“ Žádná země už nechce půjčit peníze Korporaci Spojených států. Čína drží hodně půdy jako zajištění v celé Americe, až je to neskutečné. Jen kdyby to lidé věděli. Nechte šachovou hru pokračovat.“

V každém případě, důstojník americké armády řekl, že mezi hodnostmi je široká shoda na tom, že je čas jednoduše chytit a zabít všechny chazarské gangstery. A dále říkají: „Kabala používá už mnoho let otázky národní bezpečnosti proti všem jejím nepřátelům, takže to samé by se mělo použít proti nim samotným. Je načase začít pořádně sankcionovat klíčové osoby Kabaly, kteří „milovali“ pedofilní děti, pak je mučili a obětovali je Baalovi za více satanské moci.“

Kromě Izraele, Saudské Arábie a některých částí USA, je další velkou Chazarskou pevností, kterou je třeba demontovat, Ukrajina. Je třeba převzít kontrolu nad 12 000 ukrajinskými pravoslavnými kostely.

Zdroj CIA také okomentoval střelbu na technické škole v Kerči na Krymu v minulém týdnu. Ten 18ti letý student byl obětí kontrolování mysli MK Ultra.

„1) Měl komplice. Putin a FSB vědí, kdo to je.
2) Toto bylo organizováno ukrajinským prezidentem Porkynem (Poroshenko) s posvěcením od bývalého amerického viceprezidenta Joe Bidena.

Putin se už rozhodl; Ukrajina se vrátí k matce Rusku a neonacisté budou neutralizováni. Možná ne v tomto pořadí.“

Snažili jsme se kontaktovat ruské zdroje ohledně hlášeného pokusu o převrat proti Vladimírovi Putinovi, situaci na Ukrajině apod. Ale nepřišla vůbec žádná odezva. Tento typ „sdělení“ s největší pravděpodobností znamená, že se chystá nějaký druh vojenské akce.

Ve vývoji dalších souvislostí, japonské zpravodajské zdroje říkají, že mnoho japonských, čínských a dalších družic ostatních národů utichlo, a zdá se, že byly uneseny „Brity a Američany.“ Má to souvislost s tajným vesmírným programem?

překlad tereza

zdroj: benjaminfulford.net

Moje předpověď ohledně střelby ve škole v Kerči na Krymu se naplnila. Šlo o psychologickou operaci, konkrétně o techniku ovládání mysli MKUltra.“ Chazaři v zoufalosti zkusí vše, a sami to také řekli, že bez bojů se nevzdají.

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

15 komentářů

 1. jirik napsal:

  * Americká armáda se stane silou planetární ochrany,* – by měla jít tam, kde slunce nesvítí; protože díky NATO,… je tak zprofanovaná, že je lepší US ARMY a spol vojáčkům USA nevěřit ani pozdrav

 2. noro napsal:

  tie akoze velke veci co sa tu pisu uz pol roka, a zatial nikde nic. Je to vzdy tak krasne napisane, s nadejou nafukane. Otazka je, kedy a ako pocitia hociake dianie obycajny ludia. Co robotnik pracant zbada ma svojej zivotnej urovni z toho ze niekde nejaky pseudo vladcovia si vymienaju nazory a hadzu na seba spinu. Nic sa v tom svete nedeje, a tieto clanky tu budu aj o pol roka omielat stejne veci. Toho sa CHYSTAJU obvinit, tu niekoho prepustia, zavrazdia, niekto odstupi. Rozpravky starej matere, a to dookola

  • tereza napsal:

   O co opíráte své tvrzení, že se nic neděje a nikde nic?? No pokud čtete pouze slovenské a české korporátní „sračkomety,“ tak pak nabýváte dojmu, že se nic neděje.

   • noro napsal:

    Zdravim Tereza, netvrdim ze sa nic nedeje. Len som si vsimol ze sa nedeje nic co by ovplivnilo – zlepsilo zivotnu uroven (zdravie, skolstvo, hospodarstvo, politiku vseho smeru) nas ludi. Spina ktora sa deje vyssie sa sice dostava do nasej pozornosti ale uz pol roka sa hovori o nejakej zmene ktoru pocitia ludia, no miesto toho nic neni ani naznakom. Skor sa to vsetko vali svojim smerom. Ak ste postrehla ze Vam banka bezurocne pozicia, alebo ze lieky zacinaju vyrabat na prirodnej baze, alebo ze vzdelavanie zacina naberat uctu ku kulture a k pravej historii, a dalsie, napiste mi.
    Mne to skor pride ako krmenie nadejou, stejne ako v politike. Az sa nieco udeje, s respektom tomu dam palec hore.

 3. Ruprecht napsal:

  No ruku na srdce, je to trochu překombinované. Tak ten novinář co tam byl na konzulátu zabit, vlastně byl zabit už dříve a byl to teda někdo jiný. Hmmm A princ bin Salman vlastně také není princ Salman (ten byl zastřelen v dubnu )a místo něho tam je někým dosazený dvojník ..Aha.. Trochu mi to připomíná ten vtip o VŘSR. Velká říjnová revoluce nebyla velká a hlavně nebyla v říjnu, ale v listopadu, Lenin nebyl Lenin, ale nějaký Uljanov, Stalin- ten taky nebyl Stalin, ale Džugašvili. No a hlavní vojenský stratég VŘSR Trockij byl vlastně žid Bernstein a Město Gorkij – pozor !! nebylo město Gorkij ale Nový jižní Novgorod. No vždyť je to docela jasné.

 4. Sysi napsal:

  A o koncentráku v eurosajúzu ani slůvko, o kolonizaci také ne 🙁 Takže sebevražedná politika může v klidu pokračovat dál ?

  • tereza napsal:

   Sebevražedná politika donekonečna pokračovat nebude. Koncentrák jménem EU je na řadě. Chazarská mafie nejvíce řádí v USA a Japonsku, proto čistky probíhají nejdříve tam.

 5. PRAVDOVRAVNY napsal:

  TADESCO… uverejnite prosim video, kde:

  „Brazilští vědci dokázali mnoha experimenty, že Země není kulatá“

  Pro ty z vás, kdo jste ateisté, tak sledujte na internetu, osobně nebo na mém blogu informace o brazilských vědcích, kteří sedm let po celém světě prováděli experimenty ohledně tvaru a povrchu naší země a dospěli k tomu, že je všechno jinak, než učí učebnice o heliocentrismu. 26.3.2018 je zveřejní v Sao Paulu a 29.3.2018 na internetu, určitě se objeví i na mém webu.

  VIDEO:
  https://www.youtube.com/watch?v=V-gzKxSUy68

  su tam titulky CZ

  DIKES

 6. jirpos napsal:

  Osobne tomu uverim az prestanou sprejovat oblohu, ze se neco deje k lepsimu

 7. tereza napsal:

  Jen pro zajímavost. Minulý týden cizinci prodali saudskoarabské akcie v hodnotě 1,1 miliardy dolarů. Šlo o jeden z nejdrsnějších odprodejů od roku 2015, kdy se tamní obchodování s cennými papíry otevřelo zahraničním zájemcům. Více na https://www.reuters.com/article/us-saudi-stocks-foreign/foreigners-sell-net-1-1-billion-of-saudi-stocks-as-journalist-disappearance-rattles-investors-idUSKCN1MV0O0

 8. Bogena napsal:

  Dík pani Terezo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.