Byl schválen návrh zákona, který dovolí Kongresu provést audit zkorumpovaného FEDu!

Výbor pro kontrolu a vládní reformu schválil návrh zákona, který dovoluje Kongresu prověřit zkorumpovanou Federální rezervu.

Návrh byl schválen ústním hlasováním a nyní bude představen Senátu, kde bude čelit konečnému schválení nebo odmítnutí.

Podle zákona by jednání Fedu o měnové politice byla předmětem externího přezkumu Úřadu pro odpovědnost vlády (Government Accountability Office).

Zerohedge.com zprávy:

Zatímco podobné návrhy získaly v minulosti podporu od demokratů, jednotlivě se proti aktuálnímu návrhu odvolávaly během schůze Sněmovny reprezentantů, což naznačuje, že současná opakování budou čelit silnějšímu odporu ze stále více polarizovaného prostředí ve Washingtonu DC.

Parlament předtím předal v roce 2012 a 2014 podobné verze těchto právních předpisů již dvakrát, dříve než desítky demokratů vstoupili do téměř jednomyslné republikánské podpory. To znamená, že tyto zákony „zemřely“ v Senátu a pravděpodobně by čelily prezidentskému vetu od Obamy, kdyby stejně přežily.

Trump vyjádřil zájem několikrát předkládat tuto legislativu už během své kampaně v roce 2016.

Zdroj: 1

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
ZdenajirikMaroš Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš

„Sjezd W20 je obdobou G20, ovšem je určený pouze nejmocnějším ženám 20 nejvyspělejších zemí světa. Tento rok se koná v Berlíně a hostitelkou je Angela Merkel. Ta se rozhodla, že z USA pozve nejmocnější ženu a logicky jí není Trumpova manželka Melanie, ale jeho dcera Ivanka, která v Bílém domě pracuje jako zaměstnankyně a poradkyně svého otce [4]. Její manžel Jared Kushner je přitom napojen přímo na centrálu světových sionistů v USA, na jedno z nervových center, na banku FEDu Goldman Sachs.“
http://aeronet.cz/news/video-globalisticke-porno-ivanka-trump-na-sjezdu-globalistek-v-berline-na-zidlickach-vedle-ni-sedely-angela-merkel-nebo-sefka-imf-christine-lagarde-proc-chce-berlin-v-bilem-dome-obejit-kushnera/

jirik
Host
jirik

Žádné dávky nebo byrokracie. Kanadské Ontario nabídne nezaměstnaným paušální minimální příjem http://vool.cz/ejEjS
Vláda kanadské provincie Ontario zavádí od léta nový experiment – čtyřem tisícovkám chudých a nezaměstnaných lidí dá namísto dávek omezenou paušální částku na obživu. Chce tím omezit chudobu, snížit nezaměstnanost a zjednodušit systém sociálních dávek. Garantovaný příjem už vyplácejí od letošního ledna taky ve Finsku a v některých nizozemských městech.

Zdena
Host

Myslim, ze hodnota dollaru se nebude snizovat, stale je to ridici svetova mena, jenom by se melo vycistit prostredi,ktere bankovni politiku nici a zvlaste odstranit nenazrane politiky.