Schyluje se v USA k občanské válce? „Demokraté“ vyhánějí Trumpovy sympatizanty a spolupracovníky z restaurací, obchodů, od benzinek i z kina. Jako štvaná zvěř

Spojené státy americké jsou zemí neomezených možností a taky extrémů. V posledních dnech a týdnech eskaluje napětí ve společnosti natolik, až přestává veškerá legrace. Jestli to tak půjde dál, vypadá to spíš na počínající občanskou válku. Což ve státě, kde na každého občana vychází v růměru zhruba jedna zbraň, není úplně šťastná představa.

 

 

Jde o to, že se doslova šikanují lidé, kteří volili či podporují úřadujícího prezidenta Donalda Trumpa. Fanatici z řad „demokratů“ vyhánějí lidi, se kterými politicky nesouhlasí, z kin, retaurací, barů, benzinových pump a obchpďáků stylem, ze kterého až mrazí. Otravují, křičí a terorizují vybrané občany tak dlouho, dokud neutečou. Tuhle bezvadnou demokratickou taktiku dokonce veřejně definovala kongresmanka Maxine Watersová. „Buďte tam, kde jsou lidé z vlády. U restaurací, obchodů, pump. Vytvořte dav a vytlačte je. Nebudou moci jít do hospody,“ slíbila demokratka Watersová, „nebudou se moci zastavit na benzince ani nakupovat v obchoďáku. Lidé se obrátí proti nim, budou protestovat a úplně je uštvou.“

Mediálně propíraný incident se stal v sobotu, kdy Trumpovu mluvčí Sarah Sandersovou ze svého podniku vyhodila majitelka restaurace se skutečně přiléhavým názvem Rudá slepice ve virginském Lexingtonu. Členové bizarní skupiny Demokratičtí socialisté Ameriky nenechali dojíst ani ministryni vnitřní bezpečnosti Kirstjen Nielsenovou, kterou šikanovali v mexické restauraci poblíž Bílého domu. Pak na ni řvali ještě před jejím domem. Z další restaurace musel utéct Trumpův poradce pro migraci Stephen Miller.

Podobných případů stále přibývá. Důvodem je prý imigrační politika Bílého domu a to, že dochází k rozdělování rodin nelegálních migrantů na hranicích. Jenže ve sutečnosti to spíš vypadá, že to je jen záminka k tažení proti Trumpovi, který čelí bezprecedentním tlakům již od svého zvolení.

Vrcholem nenávisti zatím bylo twitterové vyjádření herce Petera Fondy, který volal po tom, aby byl Trumpův syn Barron vyrván z rukou matky a zavřen do klece s pedofily, stejně jako děti Sandersové. Že by o tématu něco věděl?

Média, která dělají to samé a nenávist proti prezidentovi podporují, by se asi mohla pominout, kdyby někdo takto šikanoval liberály, a volala by po exemplárním potrestání. Jak jde ale o Trumpa, projde i klec s pedofily pro jeho jedenáctileté dítě. Demokracie made in USA.

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4
Komentujte

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
MarošMartin RubášCtenar Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš

ZLET SOKOLOV!!! „ŽIVĚ: Centrem Prahy pochodují cvičenci. Začíná 16. všesokolský slet 1. července 2018 9:44, aktualizováno 10:17 Slavnostním pochodem v historickém centru Prahy začíná 16. všesokolský slet, který připomíná 100 let od založení Československa. V dalších dnech nabídne řadu kulturních, společenských a sportovních akcí. Ve čtvrtek a v pátek oslava vyvrcholí hromadnými cvičeními, kterých se zúčastní asi patnáct tisíc cvičenců.“ Poznámka – slovenská armáda má „až“ 14 tisíc „cvičencov“ – takže so Sokolmi dobrá správa – kiež by ich bolo 300 tisíc! https://zpravy.idnes.cz/vsesokolsky-slet-sokol-pochod-praha-cvicenci-fau-/domaci.aspx?c=A180701_091817_domaci_hell „„Sbohem, bratři, vím, že jdu na smrt, ale nebojím se jí. Statečný muž umře jednou, jen zbabělci… Číst vice »

Ctenar
Host
Ctenar

pane Maroš, nějak nechápu hlubokost Vašeho názoru ohledně článku výše psaného. To jako až se amíci začnou mydlit mezi sebou, tak jim tam Sokoli zaletí ukázat předklon, záklon, zhyb a klik?
Jinak cvičení je fajn. Tací lidé by měli dostávat slevu na zdravotním pojištění…

Maroš
Host
Maroš

Ctenar – vznikajú situácie, ktoré zdanlivo nesúvisia s nejakými článkami – lenže náš život nežijeme preto, aby súvisel s nejakými článkami. Vysvetlím – narodia sa mačiatka a v priebehu 2 mesiacov sú pripravené na prežitie. Fyzická príprava im dodáva sebadôveru a schopnosti – na konanie po vlastnej vôli. Teda – Vy nechápete, ako fyzická a zároveň morálna a etická príprava súvisia s občianstvom? Nuž tak, že človek by mal získať predovšetkým úroveň ľudskej psychiky – tá súvisí s vôľou a pravidlami – etickými, morálnymi. Hovorí sa, že – „chcem“ je veľký pán, ale NEchcem je ešte väčší pán = vedieť… Číst vice »

Martin Rubáš
Host
Martin Rubáš

Myslím si, že ano,. USA se rozpadnou stejně jako Jugoslávie a Rakousko-Uhersko. Rozdíly mezi různými častmi obyvatelstva názorové, etnické, rasové jsou příliš velké na to aby USA mohli existovat jako jeden stát s centralizovanou vládou.

http://www.epshark.cz/clanek/114/rozpada-se-amerika