Co se děje na planetě Zemi těsně po absolutním zatmění slunce nad Amerikou

Toto je pouze velmi stručná sbírka poznatků, které se mi podařilo aktuálně posbírat. Protože se našlo dost lidí, kteří mi psali, že se po zatmění slunce nic nestalo a že to bylo jenom plácnutí játrem, a jiní čtenáři zase poslali zajímavé události z posledních dnů, udělala jsem tuto sbírku. V souvislosti s předchozím článkem o zeleném laseru je toho opravdu hodně, sama z toho už docela nestíhám. Zdůrazňuji, že nic netvrdím a všechny zdroje ze kterých jsou citace vytaženy, uvádím v aktivních odkazech, kde si je můžete ověřit. Toto jsou zkrátka aktuální zprávy z oficiálních i neoficiálních zdrojů.
Článek ,,Něco velkého přichází po zatmění slunce 21.8.2017 ?! / Doporučuji“ přinesl mnoho zajímavých ohlasů. Ti, kteří nesledují zprávy, říkají že se zase nic nestalo. Ti kteří je sledují, upozorňují na další podivnou shodu okolností.
Cvičení FEMA, které mělo být preventivním nácvikem nouzového plánu, pro případ že by v USA došlo k velké katastrofě a výpadku energie, bylo plánováno na 23.srpna. Přesně dva dny po symbolickém zatmění slunce, které mnoho lidí považuje za předzvěst řetězce mnoha špatných událostí. 26.8. udeřil na USA hurikán čtvrtého stupně Harvey. Počet zraněných a škody na majetku ještě nelze určit, ale lidé se už teď ptají, co to má znamenat: ,,Věděly snad elity o tomto hurikánu předem?“
V cestě bouři mělo stát téměř 6 milionů lidí, uvedl web Daily Mirror. Představitelé samospráv se modlili, aby co nejvíce lidí vyslechlo výzvy k evakuaci. Podle starosty města Victoria se ale 60 až 65 % z 65 tisíc obyvatel města rozhodlo neuposlechnout příkaz k opuštění města.
Starosta Rockportu Patrick Rios dokonce na tiskové konferenci vyzval ty, kteří výzvu k evakuaci odmítli respektovat, aby si na svá předloktí napsali svá jména a čísla sociálního pojištění. „Je mi líto, že to musím takhle říct, ale někteří lidé prostě neposlouchají,“ uvedl starosta s tím, že město se musí připravit na to, že bouře si vyžádá lidské životy.
Další čtenář mě upozornil na asteroid Florence, opět velice podivná událost, a těsně po zatmění slunce nad Amerikou! Asteroid proletí zrovna DNES, 1.září.
Americký Národní úřad pro letectví a kosmonautiku (NASA) přinesl informaci, že kolem naší planety má v pátek 1. září proletět masivní planetka. Asteroid Florence má podle odhadu průměr téměř 4,5 kilometru a řítí se vesmírem. Kolem Země má putovat ve vzdálenosti přes sedm miliónů kilometrů, což je více než 18násobek vzdálenosti mezi Zemí a Měsícem.
V případě Florence sice žádné nebezpečí nehrozí, americký vesmírný úřad však hodlá otestovat ochranný systém proti těmto kosmickým objektům. Pomocí kinetické energie plánuje vychýlit potenciálně rizikové vesmírné těleso ze své dráhy.
Asteroid Florence proletí souhvězdími Jižní ryby, Kozoroha, Vodnáře a Delfína, viditelný bude i malými dalekohledy.
Zde je pro zajímavost animovaná představa, jak těleso mine zemi ve vnějším vesmíru. Velmi zábavná podívaná: https://sprcdn-assets.sprinklr.com/522/https___www.jpl.nasa.gov_image-0b793483-2914-4823-a747-ea5b75bcffa3-1282438692.gif
https://www.youtube.com/watch?v=nAVjqwBprCI
Že by šlo ztrátka o velký úlomek z černé hvězdy se mi moc nechce věřit, protože shoda ,,náhod“ a souhra okolností je až moc veliká. – Co když je to ono dlouho předpovídané Nibiru, před kterým nás tak dlouho varují? ….. Dnes se nesmím zapomenout dívat na nebe.
Vzpomeňte si ještě, na co jsem upozorňovala ve svém předchozím zápisníčku:
Mimochodem zpráva o tom že v Brazílii ustoupilo moře o celé kilometry, zatímco na druhé straně v Chile jsou hrozné záplavy, je již potvrzená. Skutečně k takovému posunu hladiny moře došlo… připadá mi to naprosto neuvěřitelné. Zde je k tomu v eng. krátký článek:http://www.disclose.tv/news/sea_recedes_mysteriously_from_beaches_in_uruguay_and_brazil/140003
Spousta lidí přemýšlí, jestli přiblížení obřího tělesa Nibiru může ovlivnit hladinu moří do takové míry. Další teoretická varianta je přepólování Země. Zde k tomu máme v češtině článek: http://tadesco.cz/neco-divneho-se-zacina-odehravat-na-planete-zemi-zacina-prepolovani/
Další divná věc je, že přestože zahraniční články o tom existují, u nás zatím udělalo jeden překlad pouze Tadesco.cz a pár nezávislých webů to z něj převzalo, ale v hlavních zprávách o tom není ani prd, přitom za normálních okolností je to zpráva která by měla vyvolat velký zájem veřejnosti a člověk by čekal, že přesně po takových mainstreamová média prahnout. Chtějí přece senzace a sledovanost, no ne?? – Proč to už dávno nevidíme na všech velkých médiích a není to ve zprávách? – Proč nechtějí, abychom to věděli?

CELÝ ČLÁNEK NAJDETE ZDE: ALUŠKA.ORG: Co se děje na planetě Zemi těsně po absolutním zatmění slunce nad Amerikou

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

11 Komentáře zapnuto "Co se děje na planetě Zemi těsně po absolutním zatmění slunce nad Amerikou"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

V německých Cáchách rozdávají jódové tablety kvůli nebezpečí jaderné havárie

V německých Cáchách mají obavy ohledně bezpečnosti belgické jaderné elektrárny Tihange, kterou od města dělí jen necelých 70 kilometrů. V případě havárie by město velmi rychle zasáhl radioaktivní oblak. Cáchy se proto od pátku rozhodly svým obyvatelům rozdávat jódové tablety, které je mají chránit před následky radiace, informoval server Zeit Online.
https://www.novinky.cz/zahranicni/447941-v-nemeckych-cachach-rozdavaji-jodove-tablety-kvuli-nebezpeci-jaderne-havarie.html

Zdeňka
Host
Zdeňka
Dobrý den, občas se dívám a vnímám různé názory a články i na Vaše.Nikomu se nemusíte omlouvat za nic a nikoho přesvědčovat o ničem.Jsou to Vaše osobní stránky na kterých si můžete psát co chcete,jak to cítíte a vnímáte.Tyto články-vzkazy jsou určené jen pro shodné energie lidí,kteří si je najdou a pochopí .Pro ostatní to nemá význam je přesvědčovat je to ztráta času a energie. Jak se říká v jednom přísloví-chytrému napověz ………….. I kdyby hrozilo zemi cokoliv nikdo až na pár zasvěcených nebo vyvolených se nedoví do poslední chvíle nic.Možná ti vyvolení jsu na tom líp,protože vnitřní intuice je… Číst vice »
zdeněk540
Host
zdeněk540
Pavel
Host
Pavel
Aluško až se objeví na naší večerní a noční obloze Nibiru tak jej určitě poznáme. A bude mnohem , ale mnohem větší než nějaký asteroid. Ta planeta by měl být velikostí něco mezi Marsem a Zemí. Ale je taky možné, že ji neuvidíme, ani když bude blízko nás. Ta civilizace, která ji obývá je technologicky mnohem dál a určitě umí kolem své planety prostřít nějaký elektromagnetický štít, který zabrání někomu zvenčí, aby ji spatřil. My tak maximálně potkáme její vyslance, kteří si přiletí do Jeruzaléma pro ty tisíce tun zlata, které potřebují k přežití na vzdálené orbitě, kde jejich planeta… Číst vice »
Martin
Host
Martin

jestli je tento model správný,tak bůh s nimihttps://www.youtube.com/watch?v=3yZulJpj5Ek&t=225

Arya
Host

Tu je video ktoré zozbieralo od viacerých ľudí nasnímanie záhadného objektu počas zatmenia slnka. Plus analýza a výpočet ako ďaleko teleso je aj vzhľadom k ostatným planétam …

Plus možný súvis so záhadným dianim v prírode…

https://m.youtube.com/watch?v=QaMa9nrg_qQ

Pavel
Host
Pavel

Aluško to co je vidět na odkazu, který zveřejnil čtenář Arya nade mnou – to by mohla být ta očekávaná a hledaná planeta X (Nibiru). Myslím. že bychom měli začít pociťovat mírné obavy.

zdeněk540
Host
zdeněk540

Lhal dnes Andrej Babiš? Ano, iDnes.
https://www.instagram.com/p/BYgHrBWhjeP/?explore=true

jirik
Host
jirik

Přes 1500 lidí zahynulo v těchto dnech při monzunových záplavách v Bangladéši, Nepálu a především v Indii. Katastrofa zasáhla více než 40 milionů tamních obyvatel, přesto jsou média plná zpráv, analýz, fotek, videí a lidských příběhů z Texasu, kde si hurikán Harvey vyžádal desítky mrtvých. Jsou snad američtí nešťastníci důležitější, než ti asijští?
https://zpravy.tiscali.cz/proc-nas-zaplavy-v-houstonu-sokuji-vic-nez-ty-v-indii-302422

monzunových záplavy + hurikán
Host
monzunových záplavy + hurikán

Citat:
Jsou snad američtí nešťastníci důležitější, než ti asijští? Jsou premnozeni.

V.A.M.
Host
V.A.M.

Pane jirik. Proc si nikdo nevzpomene na Japonce? Ti na tom vzdy byli nejhure. Kolik atomovych bomb na ne jeste planuji schodit?

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!