Tak se opět potvrzuje že MATRIX kolabuje. Dnešní zážitek

…..začíná asi velmi zvláštní období, ve kterém se budou dít hodně zvláštní věci, kdy všemu bude jinak. Asi nemohou udržet systém v chodu. Zajímavá událost z dnešního rána….

12:54

Skutečně se něco změnilo. Tohle není přece možné. Vžijte se prosím do situace:

Dnes ráno jsem vstával v 05:54, kdy mně zazvonil budík. Šel jsem na záchod, zapnul počítač a dívám se na hodiny. Bylo přesně 06:03. Jdu dolu po schodech si uvařit čaj. Když jsem došel do kuchyně byl čas na horkovzdušné troubě 06:13. Pomyslel jsem si: jdou asi napřed. Ale ihned jsem utíkal zase po schodech nahoru. Nechápal jsem, bylo také na hodinkách na počítači 06:13.

Abych scházel schody deset minut, které jsou dlouhé cca 9-10 metrů a ušel dalších cca 10 kroků do kuchyně, tak to je až příliš.

Známý mně včera vykládal skoro ten stejný případ, opsaný přes kopírák, se schody a také nevycházel z údivu. Není vyloučeno, že zakódovaný čas do magnetického pole zemského se jim nějak trhá či kolabuje nebo vysazuje nějaká důležitá synchronní veličina.

Prosím buďte tak laskavi a zkuste kontrolovat čas na hodinkách, když někam jedete nebo jdete, jestli uvidíte nějaké anomálie. Možná se skuečně systém MATRIXU hroutí a my jsme u toho…..

tm

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

31 Komentáře zapnuto "Tak se opět potvrzuje že MATRIX kolabuje. Dnešní zážitek"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jara
Host

Nejde poslat příspěvek dolů k sudetským němcům…EU hned od počátku silně ,,zaspala“ a má na vše dvojí metr a dvojí pomatenou svobodu a demo-kracii,proto ji hrozí zánik. A neokoni v USA vůbec nepotřebují silnou Evropu,právě naopak. Proto Kosovo-Ukrajina,nyní jim Katalánsko hraje do not. Rozbij a panuj,osvědčená hra na otrokáře a otroky. Taky sudeťáci …

nela
Host

Iný zážitok som mala včera. Umývala som po obede riady a syn za mnou pribehol, aby som mu vytiahla spod sedačky autíčko. Utrela som si ruky, chytila varechu, vytiahla spod sedačky autíčko. Vrátila som sa , že idem ďalej umývať riad. V tom syn pribehol za mnou, aby som mu vytiahla spod sedačky autíčko. Pozriem do drezu a tam dva taniere, ktoré som pred tým už umyla a položila odtiecť, ležali ešte neumyté.

M.G.
Host

Cha,tak to jste zazila scenu jak z filmu Matrix.
Neo vidi 2x kocku jak se otrepe a rika“Deja vu“…načeš osatni“cos to rekl?“
„Deja vu….co je,co se deje?“
„Deja vu znamena ze se neco meni v Matrixu“.

https://youtu.be/z_KmNZNT5xw

Frajeris
Host
Frajeris

jde to zazit i na LSD

nela
Host

To neviem posúdiť, nakoľko moja jediná droga je káva:-)

nela
Host

Ja som na túto scénu už zabudla, bolo to veľmi, veľmi podobné a taký ten pocit ,,kdy nevíš, jestli bdíš, nebo spíš“. Mne sa takáto vec stala asi tretíkrát v mojom živote, ale prvýkrát, kedy som si úplne istá, že to bolo reálne, že som nesnívala s otvorenými očami, proste bola som pri tom plne vedomá.

ketty
Host
ketty

Mě se dnes ráno zase spíše zdálo, že oproti jindy, kdy vůbec takhle brzo ráno s výpravou do práce a vařením oběda vůbec nestíhám, tak že dnes ubíhal čas celkem pomalu. Jsem zvědavá na další poznatky ohledně času..

lena
Host

Mohu potvrdit, mám z dnešního rána stejný pocit, vstávám každé ráno v 05:30 a vždy tak 7 minut trvá než vstanu z postele a jdu do kuchyně, dnes jsem vstala hned po zazvonění budíku a na hodinách v kuchyni bylo 05:40, což mi nešlo nějak do hlavy a musela jsem nad tím stále přemýšlet.

zdeněk540
Host
zdeněk540

Kolabuje kolabuje.
Už by mohl dokolabovat! 🙂
Stačí změnit vid slovesa.

irile
Host
irile
tome,me uz se to děje několik měsíců a už radeji vstavam 2 h předem do práce,abych vše stihla!A vše jen tak na knop,pred tim jsem to same stihala v poho,když jsem vstávala déle. Dnešní noc zajímavá.Spala jsem jen 3hodiny.Po 3h rano me to vzbudilo a naprosto cila a nemohla jsem už usnout.Čas neutikal. Pred 2.měsíci v práci na mocní službě se noc od 1 až 5 h.tak tahnul,ze jsem myslela,ze tam jsme věčnost.Sledovala jsem hodiny,které jako by staly. Čas sleduji už další dobu a vim o tom,jen jsem to nikomu neříkala… Prý to souvisí s otevíráním bran a ohybani prostoru,pry… Číst vice »
iku
Host
Vnímám to trochu jinak, a to jestli třeba nekolabuju já… Starám se už dlouho o to, být tady a teď, a to se mě dařilo. Jenže to tady teď se nějak hýbe a já to prostě nestíhám. Jsem buď před časem nebo mám zpoždění. U mně ta situace trvá už od loňského léta, kdy jsem při nedostatku prac. sil ve firmě zaskakovala za chybějící sílu. Vedení firmy ve stresu nic nedělalo a nechaly to na mně. A na jaře pokračovaly. Sice jsem to v červnu stopla a musím říct, že ten stres z mých buněk vydoloval hluboce zakopané problémy. Se… Číst vice »
M.G.
Host

Nevim zda sledujete Coreyho Gooda.V jednom z x rozhovoru rika,ze cas je elasticky,ze casoprostorove anomalie se casem samy opravi.Rika to prave v souvislosti se soubehem casovych linii.Aby se vsechny casove linie potkaly v jednom bode,dochazi z jejich korekcim.Mozna je to to,co zde popisujete.Minutove korekce casu,ktere jsou pro lidi takrka nepostrehnutelne.

mila
Host

Nĕco se opravdu dĕje, fakt dnes ráno to samé….kouknu na telefon 5:45, řikam si tak vstanu, otočim se a kouknu na hodiny na kostele a tam 6:15! Nemohl sem tomu v Curychu uvĕřit! Souhlas Tomáši!

noreply@noreply.cz
Host
noreply@noreply.cz

Uložila jsem práci na PC a šla se koupat, teď když jsem se k PC vrátila, tak mi cloud (disk.yandex.ru) hlásil, ze soubor je jenom 12 minut starý, což se určitě nedalo tak rychle stihnout (jenom sušení vlasů mi obvykle trvá pět minut). Je něco divného „ve státě Dánském“.

Andrea
Host
Andrea
Také já sleduji, že se s časem něco děje. Máme na stěně hodiny řízené radiovým signálem. V poslední době velmi často “srovnávají čas”. Tato funkce probíhá automaticky a je slyšitelná, proto zpozorním, jdu se podívat, o kolik to zas posunuli. Kroutím nad tím hlavou, zkontroluji čas na počítači a mobilu, je stejný a pak jdu srovnat zbývající ručičkové hodiny bez dálkového řízení- ty máme dvoje a jdou kupodivu stejnou rychlostí. Rozdíl bývá tak 1-2 minuty. Právě nedávno jsem si říkala, že je to zvláštní a říkàm si o kolik času už nás takto okradli, nebo se nám bojí sdělit pravý… Číst vice »
Tomáš Slunce
Host
Tomáš Slunce
Ahoj, u tvého předchozího příspěvku jsem se zamýšlel kdeco jsem v sobotu 21.10. dělal. Procházel jsem si mojí cestu do Brna a zpět a jasně jsem vnímal nějaký časový posun, (jen jsem moc na hodiny nekoukal) ale byl to mžik. 100km tam (na hned na nájezdu na dálnici mě předjížděl černý vůz SPZ 55555) Makro IKEA a 100km zpět v sobotu, kdy bylo všude tak mnoho lidí se mi zdálo jako okamžik. Ale jak řikám žádné měření jako sji udělal ty nemám, jen když jsem po příjezdu byl ještě pro neco v Kaufflandu a čekal jsem u kasy na řadu… Číst vice »
mariankosnac
Host
mariankosnac

Tak dnes kohúti kikiríkajú už o 3-tej. Neviem či je to normálne zdá sa mi to skoro, tiež chyba v matrixe?

Inak chybičky v matrixe ktoré popisujete môžu občas nastať, ešte to nemusí znamenať kolaps matrixu no uvidíme.

Nula
Host
…ako poznamenala „iku“ : A čo keď kolabujeme z vnútra ? V duálnom vnímaní naše intro s okolím idú súčasne. Anomálie vznikajú práve v ich nerovnováhe. Skúsim to tu znovu opísať, čo sa deje – najjednoduchšie. Predstavte si, že ste posadení na kolotoči. Ten kolotoč, (mal!) určité otáčky – s malými zmenami v rýchlosti otáčania a tak ste mali možnosť si ten kolotoč „požívať“ zábavou života. Tzv. jemné závrate so stúpajúcim adrenalínom, vznikajúce vplyvom odstredivej sily na vašu hmotnú stránku tela – simulovalo/riadilo sa to politickým-vyšším riadením spoločnosti cez otáčky spomínaného koloča. To, čo vidíte/cítite Vy je niečo ako kolabujúce… Číst vice »
Nula
Host

…zákonitosti a princípy nášho Života a Bytia tu už boli dávno dané/objavené a aj zámerne ničené a skrývané….
Niekde som nedávno čítal, že Egypt sa vracia….
Nieje to týmto ? 😉 comment image

Radek
Host
Radek

nedávno se mi stalo cestou do práce – na palubních hodinách bylo 6:52 – a říkám si, „to je paráda, dnes to stihnu na 6:55“ – ale po sto metrech jakýsi mžik a na hodinách bylo 6:58.
První, co mne napadlo, bylo, že mi asi začal v autě blbnout počítač, žádné časové posuny mne vůbec nanapadly, teď s údivem čtu, že se to děje „ve velkém“ i dalším lidem. Tak snad je počítač v pořádku, byla by to „darda“ ho měnit 😉
Radek

Chulinkaa
Host
Chulinkaa
Včera večer, už po setmění jsem šla z obchodu a najednou periferním viděním vidím nějaké záblesky na obloze. Říkám si, bouřka koncem října? Ale jako bouřka to nevypadalo. Připadalo mi to jako výboj v drátech, jenom bez těch drátů. Mžourám očima, třeba mám vlas v očích a při mrholení se leskne a vidím prasátka. V očích nic nemám a vidím to zase. Na blesk to bylo moc pomalé a nemělo to takovou světelnou intenzitu. Co víc bylo zajímavější, viděla sem to jen jedním okem – pravým. Šilhám, tudíž nemám ohnisko v jednom bodě, jako ostatní lidé. Ale můžu se dívat… Číst vice »
Lenka
Host
Lenka
Mně se stalo dnes ráno také něco zvláštního. Než jsem začala cvičit, mrkla na hodiny a bylo 6:58. Vložila jsem do uší sluchátka s angličtinou. Střídají se mi tam dva mluvené texty, každý má cca 3 minuty. Poslouchám cca 20 minut, nechám je tedy projet každý 3x (střídají se automaticky) a ještě ten první navíc… Cvičení mi vždy trvá cca 15-20 minut. Docvičila jsem a poslech podle mě proběhl také tak, jak měl (cca 20 minut). Podívala jsem se na hodiny a bylo 06:07. Nechápavě jsem koukala… Pak jsem si řekla, že jsem ty nahrávky asi špatně zavnímala (že se… Číst vice »
lenka f
Host
lenka f

Mě se zase párkrát stalo, že jsem zaslechla v hlavě a jednou mě to k ránu až probralo silné cinknutí zvonečku v uších. Domovní zvonek ani telefon to nebyl.

Lenka
Host
Lenka

Oprava (omlouvám se za přehlédnutí)! První čas byl samozřejmě 6:58 a druhý 7:07….

capke
Host
capke

Pred vcerom som stopol film na Frefilm.sk a siel dom von doniest drevo a ine malickosti poriesit a ked som sa vratil film pol pauznutý to bolo v poriadku ale bol 6 minut pozasu tak kde som to uz pozeral to sa stalo 2 krat a do tretice ten den som sa vratil pozerat tiez stopnuty film a miesto neho bol tam uplne iný stopnutý film ..

iku
Host

No vida, to se dějí věci… Dnes mi je líp neb žiju konečně středoevropský čas a už mě nic netlačí dopředu. Mám za to, že lidský organismus je spjat s rytmy přírody a už máme celý měsíc podzim. Kamarádka mě upozornila na to , kolik je srážek aut se zvěří. Zvířata jsou zcela jistě spjata s přírodou ještě vic než my a našinec si to celý měsíc hnal proti přírodě, tak proto tolik srážek se zvířaty.

Cala
Host

Včera večer jsem šla do kuchyně, koukám na hodiny a je 23.22. Šla jsem na balkon na cigaretu, to trvá max 10 min. Pak se vrátím a koukám na hodiny a tam 23.52. Divné, říkám si. Potom jsem si v posteli četla, mrknu na hodiny je 0.25, říkám si – dočtu odstavec a spát, byla to otázka 3 minut. Ještě zkontroluji budík a na něm opět čas 23.52.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!