Sedíme doslova a dopísmene na tikající atomové bombě, ale zatím to nebylo nikomu v ČR a na Slovensku sděleno. Až dnes. Nebudete se stačit divit

…..zde zůstává stát naprosto zdravý lidský rozum!!!! No? Má ho vlastně ještě někdo? Na konci přeloženého článku jsem udělal malou úvahu. Co kdyby to byla pravda!!!!!

00:05

O následujících problémech Vás asi naše média, dají-li se tak nazvat, datovat nebudou…..

FUŠÉRSKÁ PRÁCE NA STAVENIŠTI JADERNÉ ELEKTRÁRNY. HROZÍ KATASTROFA

Přicházejí znepokojující zprávy z jaderné elektrárny Mochovce. Ustaraní technici a inženýři, kteří se podílejí a podíleli na výstavbě nového 3 a 4 bloku reaktoru, se obrátili na GLOBAL 2000, aby varovali před možnou katastrofou.

FUŠEŘINA A SELHÁNÍ KONTROLY JE NA DENNÍM POŘÁDKU!!!!!

Dokonce i Slovenská jaderná komise pro jaderný dohled musela nyní připustit, že svařovací práce velice citlivých (náročných) svárů, provádějí nekvalifikovaní pracovníci na jaderných reaktorech. A právě tyto stavební kroky jsou zásadní (kritické) pro bezpečný provoz vysokotlaké jaderné elektrárny, varuje GLOBAL-2000-Aktivist Reinhard Uhrig (atomový expert) před nepředvítatelnými následky!!!!!

SYSTEMATICKÉ CHYBY, ŠLENDRIÁNSTVÍ (LAJDÁCTVÍ), ZATAJOVÁNÍ

Další kritický bod domácích aktivistů: úplně zastaralá a nepoužitelná pro novou výstavbu – posouzení dopadů na životní prostředí. Ignoruje naprosto poznatky po nukleární katastrofě Fukušimy v Japonsku. Především znepokojuje kritika zasvědceného odborníka Mario Zalva, strojního inženýra který je zodpovědný za záložní dieselové agregáty, hovoří rovněž o systémových chybách, lajdáctví a utajování chyb vedoucími pracovníky italského koncernu ENEL.

Překlad tm

Mark Perry/Christoph Matzl, Kronen Zeitung

Zdroj: krone.at

Úvaha a co k tomu dodat

Jestliže mírně zamíříme do konspiračních teorií, může to ale být dokonalý plán na eliminaci slovanské rasy a to v širokém okolí. Ba dokonce i rasy německé dle kardinála Judase. Kdyby nebyla odhalena.

Když se jim nepodařilo rozpoutat WWIII, možná právě zde měl být záložní plán. Nebo jeden ze záložních plánů. Jak si mohl někdo dovolit dát naprosté laiky na velice důležité a citlivé práce na nejdůležitějších částech těchto atomových reaktorů. Přestože se neustále poukazovalo na chyby, a nechali dále pracovat na důležitých svářecích pracích nějaké „odborníky“, kteří ničemu pořádně nerozumí a „nějak to přece zavaří“, vedení vůbec nereagovalo. Pravděpodobně byl za tím záměr, o kterém obyčejní pracovníci nevěděli a museli požádat zahraniční zastoupení dozorování na atomových milnících.

Když zajdeme až do krajnosti, tak pravděpodobně by při spuštění reaktoru mohla být Evropa vymazána z mapy a byli bychom si sami tím vinni. No príma, tak to dneska funguje…..

Uvidíme, co se bude dále odehrávat na stavbě této elektrárny a jaký bude další postup dozoru.

Dle mého názoru se veškeré svařené části „odborníky“ nemohou opravit a reaktory jsou tak naprosto nepoužitelné. 

Jaký byl záměr????? Kdo ho vlastně vymyslel???? A kdyby v budoucnu mělo dojít ke spuštění, možná bude dobré rychle opustit Evropu a čekat co se stane. Není ale vyloučeno, že pak bude svět neobyvatelný kdekoliv.

Mohu se samozřejmě v úvahách mýlit, ale asi už nikdo nevysvětlí, proč se připustilo tolik chyb najednou, utajovat, zametat pod koberec a dělat, že je vše v pořádku…..

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8
Komentujte

avatar
6 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
BaryjanaMilka HudákováAaaZero Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
⚜️ aston 405
Host

Co dodat, snad jim tento potenciální plán po neúspěšném spuštění WWIII nevyjde.

Sonic
Host
Sonic

U nás s a stavia jadro jedna radosť a naopak západná európa,konkrétne Nemecko po Fukušime panicky odstavuje jadrové elektrárne. Na tento problém (nie len tento) upozornujem ja osobne už dávno,no nenachádzam podporu nikde…len moja žena mi verí,keďže ma už pozná. Nie,nieje to náhoda a ani lajdáctvo,neodbornosť či šetrenie na úkor kvality. A takýchto skrytých zámerov je všade množstvo.

Bary
Host
Bary

Německo odstavuje jaderné elektrárny již podstatně dříve, než „vypukla“ Fukušima. Je to asi jako s Rakouskem, ti kupují od nás „zelenou elektřinu“ a je to fumašuk jestli jde z jádra. No ale poržondek musi byť

ČESKÝ LEV
Host
ČESKÝ LEV

Prostě se nás snaží zlikvidovat-VŠEMI PROSTŘEDKY…
Genocidě,se můžeme bránit pouze genocidou.
A my naše cíle známe 🙂 Bohu díky…

Zero
Host
Zero

Tahle listina se zmiňuje o útoku na elektrárny: http://vidja.wz.cz/download/mojesny.pdf

Aaa
Host
Aaa

Úvahu pod článkem jsem nečetl, ale na stavbě v Lochovicích jsem docela dlouho působil. Nekompetentnost a z toho plynoucí diletantství italských odborníků byla do očí bijící. Celý slavný Enel ve své historii dle slov vlastních zaměstnanců nepostavil ani jeden jaderný blok. Zkušenosti i na sekundaru, relativně běžném energetickém zařízení byly taky rozporuplné. Plně souhlasím, že Mochovce jsou časovaná bomba a Slováci budou mít tolik rozumu, že oželí Italy proinvestováno prostředky a nikdy tuto elektrárnu nespustí.

jana
Host
jana

no vyborne, na tie mochovske kominy vidim z okna. predpokladam, ze keby sa aj nieco stalo, nic by konkretne nepovedali, vsetko by bolo v poriadku. scenario nam je zname, zopakovalo sa uz niekolkokrat. dakujem za upozornenie