• Nezařazené
 • 10

Šéf AfD je novým spolkovým kancléřem

Alexander Gauland oznámil svržení Angely Merkelové a sebe jmenoval do funkce spolkového kancléře.

Poté, co režim Merkelové  uvrhl Německo do politické a ekonomické krize,  způsobil obrovský nárůst chudoby a eliminoval podpisem Migrační dohody ústavní pořádek a protože koneckonců moc pochází od lidu, tak Alexander Gauland v neděli složil přísahu před Bundestagem. Alice Weidel, předsedkyně parlamentního klubu AfD přebírá funkci vicekancléřky.

Šéf AFD oznámil, že jedná v souladu s článkem 20 ústavy, odst. 4, který praví, že proti každému, kdo se zaváže k porušení ústavy, mají všichni Němci právo se vzepřít, pokud neexistují jiné způsoby jak situaci zvládnout.

Alexander Gauland oznámil, že Angela Merkelová už není kancléřkou. Zatímco vláda a veřejné služby, policie a ozbrojené síly i nadále fungují normálně, a Angela Merkelová pracuje jako obvykle v úřadu spolkové kancléřky, tak Čína, Írán i Rusko oficiálně uznalo Alexandera Gaulanda právoplatným kancléřem Německa.

„Tento článek je samozřejmě úplná absurdita,“ přiznává autor. „Fake a aprílový žert!“ Před dvěma dny však Angela Merkelová vyzvala k nové prezidentské volbě ve Venezuele a zdůraznila, že obyvatelé Venezuely musí hájit své zájmy. “

„Pravda je, že není jasné, zda Merkelová tuší, že by Němci mohli udělat totéž proti ní,“ píše ironicky autor článku.

zdroj: 9
Já se ptám, jakým právem takzvané Západní demokracie, resp. vlády některých států zasahují do vnitřních záležitostí jiného suverénního státu?! Jsou na Západě lepšolidé a lidé ve Venezuele lidé druhé kategorie? Zdá se vám prohlášení že: „Šéf AfD se prohlásil novým spolkovým kancléřem“ jako absurdní? Proč se mnohým lidem nezdá absurdní příkaz tzv. západních j-elit směrem k Madurovi, aby vyhlásil nové volby? V jakém světě žijeme, že někteří se de facto prohlašují za PRVNÍ MEZI ROVNÝMI? Dle mého názoru je absurdní a nezákonné diktovat něco legitimnímu vůdci jiné suverénní země. I když bychom mohli polemizovat, jaký stát je doopravdy suverénní. Ale není se čemu divit. Náš „partner a velký vzor, země zaslíbená“ The USA Inc. jsem přinesly tuto módu – rozkazovat jiným státům. The USA Inc. s tím má zkušenosti na Ukrajině, kde sesadily a donutily uprchnout legitimního prezidenta Viktora Janukovyče do zahraničí.

A pak narazíte na článek na webu „českého“ rozhlasu, jehož titulek hlásá: Současný režim není řešením. Česká vláda uznala Juana Guaidóa za prozatímního prezidenta Venezuely.“ Mluvčí americké ambasády v Praze, takzvaný ministr zahraničí, Tomáš Petříček, se na Twitteru chlubí tím, jak vláda ČR uznala Guaidóa za dočasného prezidenta. Jelikož se zjistilo, že tento chazarský poskok je členem řádu Svobodných zednářů a zastupuje ve Venezuele čistě zájmy korporace The USA Inc., nemusí být  člověk špičkový analytik, aby si domyslel, odkud vítr vane. Já budu opravdu velmi ráda, až se v naší vládě nebudou vyskytovat užiteční idioti, kteří plní zájmy cizích mocností. Tomáš Petříček je prokazatelně agent cizí mocnosti. A co na to BISka? Jí je to fuk? 
Svobodný zednář a loutka Juan Guaidó celý štěstím bez sebe děkuje vládě České republiky za podporu, které se dostává všem Venezuelanům, a že má jasnou cestu k dosažení záchrany demokracie a jejich základních práv.
Doufám, že Fulford má pravdu v tom, že tato komedie chazarům nevyjde.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10 komentářů

 1. Vítězslav Crha napsal:

  Je nejvyšší čas vyhlásit nové volby do parlamentu ČR, který podvodem obsadili fašistické struktury z ČSSD a ANO. Tyto strany se naprosto zákonně vyřadily z naší politické scény. Včera zemřela po těžké chorobě demokracie v ČR, která jako miminko v plenkách se ještě nestačila přivítat se svou maminkou slovy mám Tě rád a udělám pro Tebe vše, co bude pro nás nejlepší. Nestačila chuděra oklamaná ani zjistit co to jsou ty falešné papírky, kterým lidi zatím tak neomezeně věří a proč nosí smrt , zkázu a zkázu všude na světě a přes to se za nimi lidi tolik plahočí. Stydím se hluboce za naši vládu-pardon poskoky cizích mocností.

  • acidjoe napsal:

   A k čemu volby, když není z čeho vybírat……….. Bude to zas to samý. Poctivý lidé, kteří by to vzali za správný konec v politice vůbec nejsou.

   • Jarek* napsal:

    A co by jako tam ti sluní lidé měli dělat a pro koho? Pro tu bandu debilů, co volí babiše, cosany, zelené, piráty, komanče, odésáky, lidovce, kalouska, či okamuru? Tento národ je jedna úplatná děvka a za to bude tvrdě platit.

    • Angel napsal:

     Co máte proti Okamurovi? Vždyť se za nás staví. Budu se opakovat. Vy jste také z těch, co chtějí rozvrátit SPD, jedinou stranu, která opravdu stojí na straně ČR a přeje si rozumnou spolupráci s EU, což je volný pohyb služeb, zboží a osob, ale nikoli diktát a islámskou ideologii. Samozřejmě, že i do SPD se dostali lidé, kteří rozumné vlastenecké strany chtějí rozvrátit. Přečtěte si program SPD a je tam jen to, co by ČR prospělo. A ať se Vám to líbí nebo ne, pan Okamura tento program opravdu všude prosazuje.
     Pravda také je, že se pomalu, salámovou metodou na SPD útočí, cituji: „Hnutí SPD není z pohledu definice ministerstva vnitra extremistickým subjektem. Vybírá si ale podobná témata jako pravicoví extremisté a nezřídka k nim zaujímá i podobné názory,“ píše se ve zprávě o extremismu, kterou vypracovalo ministerstvo vnitra. A takovým způsobem se to dělá, aby byl někdo zničen, přesně tak, jak to děláte i Vy. Okamuru jste vložil do jedné skupiny s piráty, zelenými a lidovci a dokonce s Kalouskem, kteří prosazují imigraci, vlastně zničení ČR, a jsou úplně někde jinde. Také mohu říct, že jste de*il (používám jen Váš výraz), aniž řeknu proč, ale už to na Vás ulpí. Líbilo by se Vám to?
     A ano, souhlasím s tím, že je třeba volit někoho jiného než např. piráty, ale Okamura do této skupiny nepatří.

 2. CZK napsal:

  I já svým selským rozumem si mysllím, že bychom se neměli vměšovat do vnitřních záležitostí cizích zemí. Ale předpokládám, že všichni, co chodí sem, na tyto stránky, mají představu o tom, kdo skutečně řídí tento svět. Ty bytosti sledují jiné cíle, nežli prosperitu nějakých bezvýznamných lidiček. A když se najde někdo, kdo jim zkříží cestu a nedá si to vymluvit, tak je umřat. Připomenu např. Štefánik, Dubček, celá polská exekutiva při návštěvě Katyně, Kaddáfi, Kenedy, ……. atd. Možná i sám Hugo Chavés byl umřat rakovinou. Technologie na to prý jsou. Do Klause si zastřílel jenom tak aiersoftovou pistolí – a přežil to!
  Chci tím říct, že jsou jisté věci za oponou, které nám běžným občanům nejsou sdělovány (my máme pracovat a platit daně) a proto se nemůžeme kvalifikovaně vyjadřovat, proč se ten či který politik rozhodl právě takto. Netuším, do jaké míry pan Petříček vyjadřuje své vlastní postoje a kam ho unáší „velká voda“.
  Ale stále platí, že Matrix plní naše záměry, kterým věnujeme pozornost a kterým věříme. Tak si zkusme představit, že se sem z vesmíru nasouvají energie, které podporují spravedlnost a spolupráci a naopak poškozují sobecké energie, rozleptávají lži, ochromují agresi a energie charakterizované pojmem SS (služba sobě).

  • dastin napsal:

   A proc myslite ze na toho Vaska strilel navedeny, zadluzeny posuk plastovima kulickama, byla to vystraha, ze by priste mohly byt olovene. A co bylo potom? No prece potom byla amnestie a vsichni mu za to nadavaji, nechali by jste se Vy vsichni radeji zastrelit? Byl by slavny jak Kenedy……

   • PTZ napsal:

    Tak tak, Václav Klaus prostě musel. Politika je špína a Klaus se hodně ušpinil. Pustit lidi z vězení zase takový hřích není… Což se samozřejmě blbě vysvětluje okradeným…

    Dostat se z bahna trvá asi déle, než jsme si mysleli. Potřebujeme nějaké kataklyzma, abychom se probudili. Potřebujeme přesdržku….

    Mávnutí kouzelného proutku v podobě nadčlověka VK se nekonalo. Možná byl to nejlepší, co mezi náma bylo v danou „chvíli“ v daný čas. Splnil svou úlohu a teď se jakoby kaje a maká.

    Dodnes si pamatuji záběry, jak nadčlověk Klaus přijímá někoho z Izraele… To nebyl ten pávnutý Klaus. Tam šel podat izraelské návštěvě nesebejistý človíček….

    Kdo z nás není/nebyl naivní…

    Ale stejně je technokratem. Nicméně realista.

   • CZK napsal:

    Ano, přesně tak jsem to myslel! To byla „jenom“ výstraha. Proto jsem ho taky uvedl až na konec skutečných obětí.

  • PTZ napsal:

   No jasně, že nebudu vytrubovat jiným (tj. běžným občanům) své vnitřní rodinné/klanové věci, agendu, plány, tužby či prohry.

   Oponou je „rodinný kruh“. A jestli někdo začne vytrubovat do světa, jak je dobrý, skvělý apod., jak jeho rodina…. Dostane hned/časem přes držku – je jedno od koho. Tak to chodí. Vnitřní záležitosti se nemají dávat do bulváru… Maximálně povrchnosti tam patří.

   Takhle to prostě funguje, protože „běžný občan“ je slepý, nečte myšlenky a je odpojený a neuvědomuje si svou sílu.

   • stefan napsal:

    Obcan neni blb. Jenom politicke strany jsou organizovany zlocin cili MAFIE na rozkradani statu ze zakona co si sami osouhlasi. Nutna zmena vol. systemu na primou demokraci Mist,obci a okresnich rad,kde kazdy okres bude mit poslance zvoleneho z radu radnich Mist a obci. Cili ODBORNIKU ne z rad str. NOMINACI mafianu a oligarchu. Odbornost za oligarchiu. Sudy a policie voli svych odborniku na posty ministru namisto pol. laiku,korupcniku. Policii a sudu rozvazat ruky od politiku. Dnesni zapadna demokrace je maskou kriti zlocinu a danovych raju.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..