Senátor Veleba odešel Veselovskému ze studia. Nedokázal vysvětlit, kdo platí kampaň Zemanovi

Nevím, odpovídá Jan Veleba na otázku, odkud pocházejí peníze, které na kampaň vynaložil spolek Přátelé Miloše Zemana, jehož je sám členem. A stejně reaguje i na dotaz, zda na kampaň přispěla Strana práv občanů, které předsedá. Sám jsem nic nepodepisoval, netuším, říká Veleba. Z údajů o nepeněžitém bezúplatném plnění, které musí kandidáti zveřejnit před volbami, přitom vyplývá, že Strana práv občanů vydala více než milion korun na výrobu a instalaci reklamních bannerů pro Zemanovu kampaň.

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

2 Komentáře zapnuto "Senátor Veleba odešel Veselovskému ze studia. Nedokázal vysvětlit, kdo platí kampaň Zemanovi"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik
Miloš Zeman půjde na čtyři debaty, i když si Jiří Drahoš vybere jen dvě. Sedět bude klidně naproti prázdné židli, říká prezidentův mluvčí. Článek I když Miloš Zeman od března tvrdí, že kampaň nepovede a nebude se ani účastnit žádných televizních debat, po prvním kole přímé volby jeho tým mění taktiku. Chystá velkou billboardovou a plakátovou kampaň a debatovat chce hned ve čtyřech televizích. „Kampaň bude spuštěna v nejbližší době a je to kampaň podporovatelů pana prezidenta,” uvedl v rozhovoru pro televizi Seznam prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Miloš Zeman krátce po vyhlášení výsledků prvního kola oznámil účast ve dvou duelech,… Číst vice »
jirik
Host
jirik
Jeden za všechny, všichni za Zemana!!!!! Nadešel okamžik, kdy je třeba zapomenout na všechny výhrady vůči panu prezidentovi Zemanovi (sám jich několik mám) a podpořit ho v boji o hrad!!! Všichni, lidé, vlastenci, ateisté, křesťani a prostě každý, kdo si přeje, aby naše krásná země zůstala taková jaká je (nebo lepší), pro naše děti, přátele a všechny blízké, se musí spojit a nedopustit zvolení pana Drahoše za prezidenta!!! Důvodů, proč volit Zemana a nikoli Drahoše je mnoho… Od islámských migrantů, o kterých pan Zeman ví, že by mohli v naší zemi rozpoutat teror jako v Západní Evropě a proto je… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!