Série volebních podvodů pokračovala po Rakousku a Francii také v Německu

…..jak jsem psal před krátkou dobou po volbách ve Francii, jejich úspěšné podvody s volbami (už se to konečně pořádně naučili) budou pokračovat v dalších zemích. A nemýlil jsem se….

21:54

Samozřejmě že MADAMME MERKELOVÁ nevyhrála volby, ale ti co tahají za nitky tak rozhodli. Je naprosto směšné a zároveň urážející lid Německa, když vyhraje člověk, který je veřejně nenáviděný za rozvrat celého Německa a jeho národa. Velmi brzy přijde. Dle určitých zpráv, nevyhrála a získala malý počet hlasů. Opilá MADAMME MERKELOVÁ s červenýma očima vystoupila dokonce ještě v televizi.

Člověk neví, jestli se má smát, nic neříkat nebo zuřit…..

Ptám se jenom sám sebe. Jak tomu asi bude ve volbách v ČR. Odpověď je zcela jasná. I kdyby byl 1000% hlasy zvolen Okamura, nevyhraje a dají je té straně, která je před volbama „NOVODOBOU ŠLECHTOU EU“ v Brusellu určena k vítězství. Má tedy cenu chodit k volbám a odevzdat svůj hlas? Nebo si ho raději nechat pro sebe? U voleb jsem osobně nikdy nebyl!!!!! A pamatujte. Volby nic neřeší, kdyby měly něco vyřešit, nikdy by je nedovolili. Neodrazuji Vás. To ne, ale zkuste se zapojit a uvidíte.

Po celém Německu, kde se MADAMME MERKEL vyskytla byla okamžitě vypískaná. Jak ji tedy mohli volit, není Vám to také divné???? S kýmkoliv jsem v Německu poslední dobou hovořil, všichni ji nenávidí, je všem odporná a trpí mnoha psychickými chorobami.  Raději už bezeslov

 

 

Zde máte možnost si přečíst s překladačem či podívat se na film, jak je oblíbená, kdekoliv přijede:

tm

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

7 Komentáře zapnuto "Série volebních podvodů pokračovala po Rakousku a Francii také v Německu"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Sys
Host

Neproběhla změna systému. Jak si tedy za těchto okolností pomůžeme, když nepůjdeme k volbám ?
Neexistuje spodní hranice pro odevzdání hlasů. Nepůjdeme-li k volbám, stačí, že k nim půjdou členové systémových stran a jejich skalní voliči. A jsme přesně tam, kde jsme nyní.
Ono by asi stačilo, kdyby k volbám přišla jen stovka voličů a byly by platné.
Je třeba změnit systém, proč nezkusit pomoci tomu, kdo se bude snažit systém změnit ?

.lak
Host
https://www.ireporter.cz/2017/09/20/jak-maji-volit-ti-kteri-se-jinak-o-politiku-nezajimaji-30-dni-do-voleb/ Snad jenom dodám že rozmělnění hlasů mezi proxy strany které připadnou vítězi který pojede opak toho co očekávali je standartní postup na kterém staví ti co vydupou s většinou důvěřivých. Tedy je tomto systému volit tak aby se hlasy nestali přiložením pod kotel rozjetých podvodníků a úžerů všech. SPD je reálné platforma kde hlasy nezapadnou a alternativa stávajícímu vydluženému a nenamlouvejme si že se na krizi se právě ziskovci netěší a okolí se do ní nesnaží dostat. Jen se zamyslete kdo tu syslí jak hlodavci ve „Vaší sýpce?Přiznám se že program ANS se mi líbí a pokud se ubezpečím… Číst vice »
jirik
Host
jirik

Ono stačí pokud k volbám dorazí jeden člověk, jehož volební lístek bude platný.
Podívej se na moje příspěvky v 15:53 a 18:36 na
http://tadesco.cz/mesic-islamu-multikulturalismu-nemecku-cerven-2017/#comments
Tam máš odkaz jak si vedla strana CDU/CSU od roku 1949 do včerejších voleb……

martin martin
Host
martin martin

K volbam nema cenu chodit, jen se tak podporuje ten zvracenej system.

Pavel
Host
Pavel
Sys – naprostý souhlas. Vzkaz pro TM – připusťme, že k masivnímu podvodu s hlasy nedošlo, neb v Německu jsou volby v jeden den, takže urny s hlasy se přepočítávají hned po skončení voleb. Nezůstanou osamocené ve volebních místnostech jako u nás. Takže znovu a znovu říkám každému a píšu i tady – jděte k volbám a vhoďte tam SPD lístek až druhý den voleb. Již jej nikdo nestihne vyměnit i kdyby chtěl. Jo a dopovím ještě jednu věc, v Německu přišlo k volbám více lidí než posledně. Připusťme, že skoro o deset procent – a že tito všichni dali… Číst vice »
Soto
Host

Volby musi hlavne vyhrat Putin

jirik
Host
jirik

Putin zatím možnost kandidatury zvažuje, řekl to Peskov minulý týden….

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!