V Severní Koreji je nyní za peníze Billa Gatese stavěna zednářská pyramida vysoká 330 metrů, aby mohla být 1. 10. zničena – VIDEO

Severní Korea je jenom dalším loutkovým státem zednářsko-okultisticko-iluminátských elit. Ten, který využívají pro své hry na „Nový Egypt“.

Mohu to dokázat jednoduchými fakty.

To je důvod, proč zde Svobodní zednáři vybudovali pyramidu o výšce 330 metrů, a to vše díky egyptskému dodavateli.

CO?

O jaké pyramidě to mluvíte?

Mluvím o hotelu Rjugjong v Pchjongjangu, hlavním městě Severní Korei.

Hotel Rjugjong ční do výše 330 metrů, tento hotel tvaru pyramidy je nyní stále ve fázi výstavby, ačkoli jeho otevření se plánovalo již na rok 2013.

Zde můžete vidět jeho stavbu, video je z roku 2011:

Hotel Rjugjong staví egyptská firma zvaná Orascom Group-

Již máme významný důkaz o zednářském původu této budovy…

Kromě toho, že má tvar pyramidy, je také vysoká 330 metrů. Každý ví, že Svobodní zednáři jsou posedlí číslem 33.

Tedy, je to pyramida (první odkaz na zednářství) a je vysoká 330 metrů (druhý odkaz na zednářství).

Skýtá však další prvek zednářského „fetiše“: staví ji Egypťané. Společnost, která hotel staví je z Egypta. „Staviteli pyramid“ jsou Egypťané.

Existuje velice podivná doména s názvem Rjugjong.org.

odkaz na ryugyong.org

Tato webová stránka plně věnuje hotelu Rjugjong v Severní Koreji a vždy odkazuje na stavbu jako na „pyramidu“. Má také podivnou grafiku, která vykresluje hotelové pokoje tak, jakoby se podobaly komnatám původních egyptských pyramid.

Díky rychlému vyhledávání na Whois jsme mohli snadno zjistit, že tuto stránku vlastní někdo z Grazu, což je druhé největší město Rakouska.

Proč by někdo z Rakouska byl tak posedlí ošklivě vyhlížejícím hotelem v Severní Koreji, jestliže tato osoba není svobodný zednář, který ví, že tento hotel je důležitým vnitřním projektem Svobodného zednářství?

Je toho však víc…

Podívejte se na toto video z roku 2008. Nahrál jej někdo jménem Wendy Dunham (stejné příjmení jaké má Obamova matka):

Toto velice záhadné video má délku přesně 3:33 minut.

Opět číslo 33. Další zednářský „podpis“.

Jedná se tedy pravděpodobně o někoho, kdo má něco společného se Svobodným zednářstvím.

Pokud však stále máte pochyby, zda je toto skutečně projekt zednářsko-okultisticko-iluminátských elit, přečtěte si následující data…

V prosinci minulého roku generální ředitel Googlu, Eric Schmidt, navštívil Severní Koreu:

 www.nbcbayarea.com

Jen o měsíc později, v lednu roku 2013, oznámil další magnát ze Silicon Valley – Bill Gates, že vedl skupinu amerických investorů, kteří investují jednu miliardu dolarů do egyptské společnosti Orascom Group, která staví pyramidu v Severní Koreji:

[link to www.bloomberg.com]

Už tomu věříte?

Severní Korea je „Nový Egypt“ pro hry elit.

To je důvod, proč zde zednáři staví pyramidu a proč jsou tím tak posedlí.

To je důkaz, že Severní Koreu vlastní zednáři a že všechny hrozby „nukleární války“ přicházejí tím pádem přímo od Svobodného zednářství.

Mějte se na pozoru!

Aktualizace:

Tato zednářská pyramida má být 1. října zničena.

ZDE na stránce prodávají lidé od Ryugyong.org tato trička:

O[THE]R LEVELS buildings - Men's T-Shirt by American Apparel

raja:

Hotel Rjugjong dosud zničen nebyl, ale tato trička ukazují, že to nemusí zůstat na dlouho pravdou. Vidíme zde tři obrázky a tři datumy. První obrázek na první pohled vypadá jako loď, ale jedná se o Černobylskou elektrárnu. A všichni víme, co se s ní 26. 4. 1986 stalo. Druhý obrázek je asi všem jasný. Jedná se o Světové obchodní centrum, jejichž dvě věže si 11. 9. 2001 Spojené státy sundaly řízenou demolicí. Třetí obrázek ukazuje hotel Rjugjong a u něho datum 1. 10. Co nám tato firma chce naznačit? Máme se připravit na jadernou katastrofu? Je jasné, že píchnutí do vosího hnízda plného zfanatizovaných komunistických Korejců asi není nejlepší nápad. Tedy jak pro koho. Zcela jistě by to rozpoutalo Třetí světovou válku, což je přesně to, co globalisté a USA chtějí.

Toto tričko bylo vytvořeno lidmi, kteří stojí za webovou stránkou Rjugjong.org, která byla zaregistrována někým z Grazu, Rakousko.

Černobyl, Světové obchodní centrum, hotel Rjugjong…

Tři budovy s příslušnými daty zničení na jednom tričku.

Jejich zpráva nemůže být jasnější…

 

Překlad: raja, Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

12 Komentáře zapnuto "V Severní Koreji je nyní za peníze Billa Gatese stavěna zednářská pyramida vysoká 330 metrů, aby mohla být 1. 10. zničena – VIDEO"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Absolutnínula
Host
Absolutnínula

Probudily mě rány něco jako výstřely a Teď a Tady čtu toto. Tak to je bomba..

Absolutnínula
Host
Absolutnínula

1.33..?!
A ještě ověření 3×3=9..

mariankosnac
Host
mariankosnac

Už pomaly každý mesiac má byť koniec sveta, 3. svetová… 23.9 sa nič nestalo tak uvidíme zajtra.

tomáš marný
Admin

Milý mariane,
buďte rád, že se nic nestalo. Jsou tu síly, které nevidíte a odehrávají se mimo Vyši pozornost a Vaši mysl a zabraňují šílenému činění HLOUPÝCH VĚDCŮ A LIDÍ, kteří zde chtějí všechno zničit. Probuďte se také, prosím….
Napíši dnes článek o událostech, které jste nevnímal a šly mimo Vás…..
tm

ps a prosím uvědomte si, že píšeme, co je připraveno a nikoliv, že se to odehraje, ale může se to stát….
tm

Vítek K.
Host
Vítek K.

Myslím, že mnoho událostí se děje skrytě před očima veřejnosti, a proto nelze tvrdit, že se nic nestalo nebo neděje.

Nula
Host
na slovensku tiež stavajú – D1 a D2, aby boli ničené kamiónmi z EU a tlkani si za ich opravy brali vazalské dotácie z Bruselu…. Holt kratšie a nižšie metre….. 😀 slobodomurárske lóže na slovensku: http://vls.sk/index.html Veľká lóža B´ NAI B´ RITH alebo IOBB (Independent Order B´nai B´rith = Nezávislý Rád Synov Zmluvy Starého Zákona), ide o elitný rád, do ktorého sú prijímaní výslovne len Židia. Ten riadi svetový sionizmus a maskuje pred svetom svoju mocenskú hru slovami o humanite, tolerancii, zmierení a podobne. ZMENA – týždenník č. 14/92 uverejnil článok pod názvom“ Tichá zvesť“: že dňa 12. chešvanu 5782… Číst vice »
Sys
Host

Nesedí mi to datum. Ve stejném článku jsou dva odlišné údaje. Tady se píše, že : (28. šebatu AL 5685 = 20.1.1925), a to by znamenalo, že se teď píše rok 5777 (někdo tady udával, že 5778)
http://www.carli51.estranky.sk/clanky/s-astrologom-frantiskom-steffekom-/slobodomurari.html

mahonny
Host
mahonny

5777 je židovský rok, podľa židov (židovský kalendár) .. áno 777, čiže 7 je symbolické a dôležité číslo, úplnok – dokonano

Absolutnínula
Host
Absolutnínula
Velké množství předpovídačů prorokuje Americe, Evropě, Británii a dalším západním zemím katastrofu globálního významu. Tajní vůdci světa, kteří lidstvo řídí od dob Egypta a Říma, se logicky snaží přesídlit do Ruska, na Sibiř (např. D.S.Kahn). Jak situace vypadá nyní? Tato tendence se může jevit nelogická, ale tento plán vůbec není nedůvěryhodný a ten proces nikam nezmizel. V plánu přesídlení elit se jako nejvíce výhodné ukázalo území Altajského kraje a republika Altaj Reagovat Smazat dnes 08:31Dozaj: Dozaj:Bělucha – mystická hora Článek by nebyl úplný, kdybych nedoplnila, že nejvyšší hora Altaje, Bělucha, ležící na ruském území, je považována za mystickou horu a… Číst vice »
jirik
Host
jirik

Co se týče Altajské republiky, tak pjakin zmiňuje zhoršení situce v altajsku – třeba odebírání dětí, ……

norman
Host
norman

Malý postreh….Tá pyramída s dátumom 10/1 na tom tričku zrejme neoznačuje hotel v Korei ale si myslím že značí hotel Luxor 3, 3900 Las Vegas Boulevard South, Las Vegas Strip, Las Vegas, NV 89119, Spojené štáty americké
https://www.booking.com/hotel/us/luxor.html?aid=1213432;label=seogooglelocal-link-imagesaow-hotel-186117_grp-1_gendate-20170904;utm_source=seogooglelocal;utm_medium=photo;utm_term=hotel-186117_photo-62021540
Tento hotel je hned oproti placu Route 91 Harvest kde sa konal outdoor music festival na ktorom prebehol zinscenovaný masaker dňa 1.10.2017

Absolutnínula
Host
Absolutnínula

Ty vogo, tak to je bomba..

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!