Sexy video z Ruska vysvětluje, proč by praví chlapi měli volit v nadcházejících prezidentských volbách

Politické diskuze na téma ruských prezidentských voleb jsou již v plném proudu. Nedávno se objevilo provokativní video burcující potencionální voliče, které vytvořil místní kreativní tým

Předvolební promo video, jež dostalo ten nejméně očekávaný název: „Dívka krutě odmítla chlapce. +18“, se stal hitem sociálních médií. Na Youtube jej zhlédlo téměř 700 000 lidí a na sociální síti VKontakte 1 milion.

Tým kreativců z Kirova na severu Moskvy se rozhodl zapojit známou marketingovou taktiku „Sex prodává“, aby přesvědčil veřejnost, že by se měli účastnit hlasování v nadcházejících prezidentských volbách, které se mají konat 18. března. Tvrdí, že obvyklé reklamy propagující volby jsou nudné.

Hlavní postava reklamy se setkává v baru s dívkou a během chvilky se oba rozhodnou, že se chtějí poznat blíže na místních toaletách. Dívka mu následně položí záludnou otázku, zda již dosáhl plnoletosti a jestli byl volit. Poté, co chlapec přizná, že sice plnoletý je, ale že volit nebyl, dívka ho odkopne se slovy, že takový přístup znamená, že pro ni není dost dospělý.

Překlad: raja, Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

1 Komentář zapnuto "Sexy video z Ruska vysvětluje, proč by praví chlapi měli volit v nadcházejících prezidentských volbách"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Jeden z obyvatelů Kišiněva natočil video, jak v sousedním domě žena myla okna a riskovala svůj život. Žena bydlí v pátém poschodí.
https://sptnkne.ws/gMyt
https://youtu.be/BwJfeJ2XYlo
v diskuzi –
Solár Jozef · Ekonomická univerzita v Bratislave
Jéééj, ja ju chcem za ženu,bývam na 8 poschodí !
———-
Video o nové kolekci spodního prádla ruské značky. To budete koukat!
https://sptnkne.ws/gMsd

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!