Robert De Niro nabízí 100 000 dolarů za „pravdu“ o vakcíně MMR

06:54

 

Robert De Niro nabízí 100 000 dolarů za „pravdu“ o vakcíně MMR

Herec je přesvědčený, že za autismus jeho syna může očkování proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám.

       Robert De Niro bojuje proti vakcíně MMR, nabízí sto tisíc dolarů.

Herec Robert De Niro a iniciativa World Mercury Project aktivisty Bobbyho Kennedyho Jr. nabízí novinářům sto tisíc dolarů (2,5 milionu korun) za to, že prokážou škodlivost vakcíny MMR. Malé děti jsou jí očkované proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám.

Vakcína se používá v řadě zemí světa včetně Česka a vyvolává kontroverze. Část rodičů očkování MMR odkládá, protože je znepokojena zprávami o dětech, u kterých vakcína údajně způsobila vývojové mentální postižení.

O tom je přesvědčen i americký herec. Za autismus jeho syna Elliota prý může sloučenina rtuti thimerosal, kterou vakcína MMR obsahuje. Postižení se u Elliota po očkování podle De Nira objevilo takřka „přes noc“.

Hollywoodská hvězda chce přimět novináře, aby o tomto kontroverzním tématu začali mluvit a přinášeli všechny informace. Proti očkování jako takovému není, chce se jen zasadit za bezpečnější vakcíny.

Spojitost mezi MMR a autismem nebyla nikdy prokázána.

Zdroj (1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

1 Response

  1. jirik napsal:

    Šílenci v akci –

    Současné alarmující rozšíření virů H5 ptačí chřipky působí vážné znepokojení. Taiwan nedávno zabil 150 000 kusů drůbeže, aby zabránil rychlému šíření této nemoci, a Británie zlikvidovala 23 000 nakažených ptáků, protože onemocnění již dosáhlo až do Irska.

    Jaké šílené maniakální mozky mohly vymyslet biologickou zbraň v podobě virů H5 ptačí chřipky? Zpráva uvádí, že jde o frakce amerických globalistů, jejichž hlavním vědeckým vůdcem je Bill Gates. Ten se po nástupu Obamy do funkce v roce 2009 stal halasným aktivistou za kontrolu lidské populace pomocí vakcín, a jeho vakcinační zločiny k dosažení tohoto cíle způsobily způsobily paralýzu či úmrtí 47 000 lidí v Indii. Tento aktivista nyní vyvinul i dálkově ovládaný antikoncepční mikročip, který tato globalistická monstra chtějí implantovat všem mladým ženám na světě.
    http://orgo-net.blogspot.cz/2017/02/svetem-se-siri-zbran-v-podobe-viru.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.